• Informacje na temat:

  anoreksji

Artykuły na temat: anoreksji
 • Magdalena Boczarska o krok od anoreksji!

  Wszyscy byli zachwyceni figurą Magdy Boczarskiej (38 l.) w rozbieranych scenach w filmie „Sztuka Kochania”. Jednak w życiu aktorki droga do takiej sylwetki, nie zawsze była zdrowa.

 • Sven Hannawald u Ewy Drzyzgi

  Sven Hannawald upadł tuż po odniesieniu największego triumfu w karierze. A podnoszenie się zajęło mu wiele czasu. Ewie Drzyzdze opowie, jak tego dokonał.

 • Ida Nowakowska z "You Can Dance" ma anoreksję?!

  Po tym, jak Ida Nowakowska (25 l.) została nową jurorką w programie "You Can Dance", w świecie plotek zawrzało! Wszyscy z niepokojem patrzyli bowiem na jej wystające kości i wychudzoną twarz. Niektórzy uważali nawet, że tancerka boryka się z problemem anoreksji. Ida postanowiła skomentować te sensacyjne doniesienia na swój temat. Czy naprawdę cierpi na zaburzenia odżywiania?

 • Berlinale: Szumowska pokazała nowy film

  Małgorzata Szumowska pokazała w poniedziałek, 9 lutego, na 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Berlinale swój nowy film "Body/Ciało" ubiegający się w konkursie głównym o Złotego Niedźwiedzia. Ze względu na duże zainteresowanie pokaz prasowy odbył się w dwóch kinach.

 • Anja Rubik choruje na anoreksję?

  ...o anoreksji, powinien zapoznać się dobrze z tematyką tej choroby, zanim po raz kolejny oskarży bez sensu Anję czy inne modelki" - wścieka się. "Opublikowana w jednym z pism wypowiedź dietetyka, że...

 • Paulina Chylewska: Odmówiłam pracy w komercyjnej stacji

  Paulina Chylewska, która w TVP pracuje już od 18 lat, opowiada o kulisach swojego zawodu, pasjach i marzeniach, zdradza także, co jej dzieci sądzą o popularności mamy.

 • Szokujące doniesienia tabloidu! Angelina Jolie umiera z powodu raka i anoreksji?!

  Okładka jednego z ostatnich wydań amerykańskiego tabloidu może naprawdę zszokować. Widać na niej wychudzoną gwiazdę kina oraz krzyczący tytuł: "37 kilogramów! Angie umiera!" Z sensacyjnego materiału możemy dowiedzieć się m.in., że Jolie powoli umiera z powodu anoreksji i choroby nowotworowej. O tym wszystkim donoszą anonimowi informatorzy, którzy bardzo martwią się zdrowiem aktorki. Do tego...

 • "Body/Ciało" : Polskie ciało

  O "Body/Ciało" mówi się, że to największe dokonanie w karierze Małgorzaty Szumowskiej. W swoim najnowszym filmie reżyserka "W imię..." zagląda w najgłębsze zakamarki polskiej duszy, przepięknie opowiadając o konflikcie rozumu i intuicji.

 • Iza Miko przyznała się do anoreksji!

  Iza Miko (32 l.) zdobyła się na szczere wyznanie...

 • Beth Hart: Lepiej niż w domu (nowa płyta "Better Than Home")

  13 kwietnia ukaże się nowy album amerykańskiej wokalistki Beth Hart.

Zdjęcia na temat: anoreksji
Wideo na temat: anoreksji
 • Ida Nowakowska skomentowała plotki nt. swojej anoreksji!

  W mediach pojawiły się informacje, że Ida Nowakowska (25 l.) ma problemy z odżywianiem. Jurorka "You Can Dance" skomentowała te doniesienia. Przyznała, że zeszczuplała, ale nie ma to związku z anoreksją. Ida wyznała reporterce "Dzień Dobry TVN", że jej mąż lubi krągłości i dobrze gotuje, dlatego tancerka stara się dla niego przytyć. "Nie mam czasu na odchudzanie. Jestem za tym, żeby każda kobieta dobrze się czuła w swoim ciele, a poza tym lubię jeść" - wyznała. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.

 • Córka Jacka Kaczmarskiego o swojej anoreksji

  Patrycja Volny, córka Jacka Kaczmarskiego, opowiedziała w studiu "Dzień Dobry TVN" o swoich zmaganiach z anoreksją. Volny przyznała, że w jej przypadku przyczynami choroby były chęć kontrolowania własnego życia oraz brak wsparcia ze strony rodziny i przyjaciół. Zdaniem córki zmarłego muzyka anoreksji nie można do końca pokonać. Na kanapie zasiadł także Antoine Feuermann, jej narzeczony, który

 • Vincent chce nad morze

  Po śmierci matki Vincent (Florian David Fitz) zostaje oddany przez swojego ojca do specjalistycznego ośrodka. Zajęty swoją karierą rodzic nie ma czasu i ochoty zajmować się synem z zespołem Tourette'a. Choroba ta uniemożliwia chłopakowi normalne życie, a dla ojca jest źródłem kłopotów, których chce się pozbyć zostawiając syna w klinice. Tam Vincent zaprzyjaźnia się z cierpiącą na anoreksję Marie (Karoline Herfurth) oraz Alexa (Johannes Allmayer), który choruje na nerwicę natręctw. Pozornie...

Dyskusje na temat: anoreksji