• Informacje na temat:

  anorektyczka modelka

Artykuły na temat: anorektyczka modelka
 • Zmarła najsłynniejsza anorektyczka

  Francuska anorektyczna aktorka i modelka Isabelle Caro , której zdjęcia pojawiły się w szokującej włoskiej kampanii reklamowej, zmarła w wieku 28 lat. Na anoreksję cierpiała od 13. roku życia.

 • Nigdy nie była anorektyczką?

  Brytyjska supermodelka Kate Moss oświadczyła ostatnio, że nigdy nie chorowała na anoreksję, a jest tak szczupła dlatego, że często po prostu nie ma czasu na to, by coś zjeść.

 • Moss: "Nigdy nie byłam anorektyczką"

  Brytyjska supermodelka Kate Moss oświadczyła ostatnio, że nigdy nie chorowała na anoreksję, a jest tak szczupła dlatego, że często po prostu nie ma czasu na to, by coś zjeść.

 • Wygrała "Top Model". Zrobi karierę?

  Podczas finału drugiej edycji programu "Top Model" Anja Rubik zapowiedziała, że jej zwyciężczyni zostanie czołową modelką Polski. Czy jednak Olga Kaczyńska ma szansę na międzynarodową karierę?

 • Baczyńska: Modelka powinna być chuda

  ...- Uważam, że modelka powinna być wiotka i szczupła, bo wtedy strój po prostu lepiej prezentuje się na wybiegu. Nie jest to żadna dyskryminacja - wyjaśniła Baczyńska. Jej zdaniem dziewczyny zajmujące się modellingiem nie mogą się głodzić: - Ich skóra musi lśnić, a oczy mają być pełne blasku, dlatego moja wypowiedź nie była przejawem dyskryminacji czy poparcia dla anorektyczek - zapewniła...

 • Posh Spice nie do końca elegancka

  Victoria Beckham, członkini grupy Spice Girls, która dzięki swemu pochodzeniu i eleganckiemu stylowi otrzymała przydomek Posh Spice, według słów sąsiadów nie zawsze zachowuje się jak na elegancką i wytworną kobietę przystało.

 • Anja Rubik cierpi na anoreksję?! Tak sugeruje część internautów. „Chodzący kościotrup”

  Co rusz powracają pytania o rzekomą anoreksję Anji Rubik (32 l.). Wątpliwości wzbudza sama modelka, która czasami publikuje fotografie, które tylko utwierdzają niektórych w przekonaniu, że ma ona kłopoty z wagą i zdrowiem.

 • "To co ziemskie zawsze musi umrzeć"

  Jak wiele znaczy nazwa My Dying Bride dla rozwoju doom metalu, nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. I choć od debiutu, którym zszokowali całą scenę metalową, minęło już kilkanaście lat, a w zespole zaszły radykalne zmiany w składzie, to ich muzyka nieodmiennie stoi na wysokim poziomie, a każdy kolejny album jest czymś na co warto czekać.

 • "Barwy szczęścia": Czy Zuza wpadnie w anoreksję?

  .... - Spróbuję. Dzisiaj nic już nie zjem, ani kawałeczka! - dziewczyna zaczyna myśleć jak prawdziwa anorektyczka... - Mhm, a twoi rodzice ci pozwolą? - No właśnie tu jest problem... - Co zrobisz...

 • "Mam zbyt kobiece kształty na wybieg"

  .... Przepada natomiast za biustem i nogami. Zanim poznała Romaina, była w "fatalnym związku" z niezwykle bogatym egoistą, który traktował ją jak swoje trofeum. Modelka czuła się przy nim jak dodatek do jego...

Wideo na temat: anorektyczka modelka
 • Modelki anorektyczki, cz.2

  Zobacz dokument o modelkach anorektyczkach. Ku przestrodze!

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Modelki anorektyczki, cz. 1

  Zobacz dokument o modelkach anorektyczkach. Ku przestrodze!

 • Kwiat pustyni

  Jej historia poruszyła serca milionów. Autobiograficzna powieść Waris Dirie "Desert Flower" (polski tytuł "Kwiat Pustyni"), która jest zapisem niezwykłej przemiany autorki z afrykańskiej koczowniczki w międzynarodową top modelkę, sprzedała się na całym świecie w 19 milionach egzemplarzy. Jest to inspirująca opowieść o wyjątkowej, dumnej i odważnej kobiecie. Mająca na swym koncie liczne sukcesy scenarzystka i reżyserka Sherry Hormann ("Father's Day") oraz producent i laureat Oscara - Peter...