• Informacje na temat:

  anorektyczki 25 kg

Artykuły na temat: anorektyczki 25 kg
 • Olszówka brzmi jak rasowa anorektyczka!

  Plotka, że Adele schudła 25 kilogramów, by móc znaleźć się na okładce amerykańskiego "Vogue'a", zelektryzowała nie tylko światowy show-biznes. Sprawę komentowały też rodzime gwiazdy. Co o odchudzaniu powiedziała Edyta Olszówka?

 • Superniania zemdlała na ulicy

  Chciała schudnąć aż 25 kg. Po drodze do upragnionej wagi Dorota Zawadzka zemdlała podobno na ulicy.

 • Superniania schudła 18 kg!

  ...wszystkim czuć się lepiej. - Tak sobie wymyśliłam, że dojdę do 25 kg. Nie chcę wyglądać jak anorektyczka. Po prostu chcę prezentować się dobrze i móc chodzić w sukienkach, z których trochę wyrosłam - wyjaśnia.

 • Miley Cyrus nie wybiera się na studia

  Montana, nie rozumie kontrowersji wokół jej najnowszego teledysku, w którym wystąpiła w wyzywającym gorsecie za 25 tysięcy dolarów. "Moja piosenka jest o wolności i wychodzeniu z klatki, aby móc pokazać...

 • 17-latka woli karierę od nauki

  Nastoletnia gwiazda pop Miley Cyrus nie ma w najbliższych planach studiów. Piosenkarka ponad naukę przedkłada karierę.

Wideo na temat: anorektyczki 25 kg
 • Wyścig z czasem

  Przyszłość. Ludzie przestają się starzeć w wieku 25 lat i musza pracować, aby kupić sobie trochę więcej czasu. Jednak kiedy młody mężczyzna odkrywa, że ma więcej czasu niż sobie wyobrażał, musi uciekać przed skorumpowanymi funkcjonariuszami policji, żeby ocalić własne życie.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Tron: Dziedzictwo 3D

  "Tron: Dziedzictwo" to kontynuacja kultowego filmu z lat 80'tych. W kinach wyświetlany będzie w technologii 3D. Sean Flynn ma 27 lat i jest synem Kevina Flynna (Jeff Bridges). Poszukując przyczyny nagłego zniknięcia swojego ojca zostaje wciągnięty do cyfrowego świata, w którym jego ojciec żył przez ostatnie 25 lat. Wraz z lojalną powierniczką Kevina, Quorą (Olivia Wilde), ojciec i syn wyruszają na wyprawę przez wizualnie olśniewający, cybernetyczny wszechświat, który stał się jeszcze...