• Informacje na temat:

  anorektyczne aktorki

Artykuły na temat: anorektyczne aktorki
 • Anorektyczna Foremniak (ZDJĘCIA!)

  Małgorzata Foremniak (41 l.)coraz częściej zwraca na siebie uwagę nie urodą, a anorektyczną sylwetką. Czy winę za to ponosi Rafał Maserak (25 l.)?

 • Zwykła niezwykła Jennifer Lawrence

  Ma zaledwie 24 lata, ale narobiła już sporo szumu. Jennifer Lawrence znają nawet ci, którzy nie widzieli żadnego z jej filmów.

 • Zmarła najsłynniejsza anorektyczka

  Francuska anorektyczna aktorka i modelka Isabelle Caro , której zdjęcia pojawiły się w szokującej włoskiej kampanii reklamowej, zmarła w wieku 28 lat. Na anoreksję cierpiała od 13. roku życia.

 • Zmarła francuska aktorka i modelka

  Francuska anorektyczna aktorka i modelka Isabelle Caro, której zdjęcia pojawiły się w szokującej włoskiej kampanii reklamowej, zmarła w wieku 28 lat. Na anoreksję cierpiała od 13. roku życia.

 • Foremniak uważa, że jest... za gruba

  Znajomi martwią się o Małgorzatę Foremniak . Aktorka obsesyjnie pilnuje swojej wagi, ogranicza jedzenie i uważa, że powinna zrzucić jeszcze kilka kilogramów.

 • Być jak Marilyn Monroe w bikini

  Nie superszczupłe modelki, a Marilyn Monroe wygrała w plebiscycie "Najlepsze ciało w bikini wszech czasów". Tuż za nią uplasowały się Christina Hendricks, Ursula Andress i Kim Kardashian.

 • Tak Natalie Portman leczyła depresję

  ...łabędź" wcieliła się w rolę anorektycznej baletnicy Niny Sayers, zaznacza, że jest zadowolona z tego, kim jest i jak wygląda. Co więcej, nigdy nie ograniczałaby jedzenia jak grana przez nią postać: "Jem...

 • Do mediów ma dystans

  Magda Mielcarz na dobre wróciła do polskiego show-biznesu. "The Voice of Poland" to już drugi program, który współprowadzi. Modelka i aktorka podkreśla jednak, że do swojej popularności ma duży dystans.

 • Portman nie jest anorektyczką

  Natalie Portman wyznała, iż w czasie studiów na Uniwersytecie Harvarda znacznie przybrała na wadze, ponieważ wówczas jej lekarstwem na smutki w trudnych chwilach było jedzenie.

 • Dlaczego zżera ją trema?

  Od kilkunastu lat odwiedza nasze domy jako Czesia w "Klanie". Czym zajmuje się Anna Powierza, gdy nie gra w popularnej telenoweli?

Wideo na temat: anorektyczne aktorki
 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Na imię ma Sabine

  Nagrodzony na festiwalu w Cannes subtelny portret Sabine Bonnaire, siostry słynnej francuskiej aktorki, Sandrine. Dokumentalny portret Sabine Bonnaire, 38-latki cierpiącej na autyzm, nakręcony został przez jej siostrę-aktorkę. Dokumentacja 25 lat życia Sabine pokazuje ciepłą osobę, której rozwój i liczne talenty zostały zmarnowane z powodu niewłaściwego systemu opieki zdrowotnej. Po tragicznych pięciu latach spędzonych w szpitalu psychiatrycznym, Sabine odnalazła się na nowo w domu w...

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

Dyskusje na temat: anorektyczne aktorki
 • Re: Nowy układ ze zdrajcą

  ten serial jest nie tylko bardzo głupi ale bezdennie głupi, naciągany, naiwny i prostacki a aktoreczka grająca Majkę...... anorektyczne beztalencie z wyłupiastymi oczkami :(( Sorry bardzo ale akurat wyglądu aktorki nie ma się co czepiać i n pewno nie wygląda jak anorektyczka :O

 • Re: Śpiew czy taniec? Aktorka jest...

  aktorki, jakies blade Cieleckie itp. Liszowska wygladała szczupło i subtelnie, ma taką aurę wokol siebie jak Marylin Monroe. Bardzo charyzmatyczna kobieta, emanująca seksem, ale i ciepłem kobiecym(...), a w realu - szare, pomarszczone przygarbione myszy o nędznej posturze. Liszowska w realu jest wyrózniająco się piekna. To jest KOBIETA, a nie modelka (czytaj nastoletni wieszak) czy anorektyczne