• Informacje na temat:

  ant

Artykuły na temat: ant
 • Komiksowe przebieranki

  Ant-Man ukradł kostium, dzięki któremu potrafił kontrolować mrówki. Baron Zemo w wyniku wypadku miał na stałe przytwierdzoną do twarzy fioletową maskę. Black Panther mógł miotać sztyletami z rękawic, chodzić po wodzie i wspinać się dzięki vibraniumowym podeszwom. Za to kostium Flasha, najszybszego człowieka świata, to futurystyczny uniform strażaka.

 • "Ant-Man": Jest zwiastun

  W lipcu 2015 roku filmowe uniwersum Marvela powiększy się o kolejnego superbohatera - Ant-Mana. Dystrybutor filmu zaprezentował właśnie zwiastun tej produkcji.

 • Rihanna poznała rodziców chłopaka

  Rihanna podobno specjalnie wcześniej wróciła do USA z Berlina, aby wziąć udział w organizowanej przez Matta Kempa imprezie charytatywnej Ante Up for Autism. Tam piosenkarka miała okazję poznać przyjaciół i rodzinę swojego nowego wybranka.

 • Margaret: Wyśpiewała złoto dla siatkarzy, czeka na Złotą Płytę

  Jej "Start a Fire" był oficjalnym hymnem Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014. Margaret zaśpiewała podczas finałów - siatkarze zdobyli złoty medal. Teraz piosenkarka czeka na swoją pierwszą Złotą Płytę.

 • "Deep State": Rozpoczęto produkcję drugiego sezonu [zdjęcia, obsada]

  FOX rozpoczął pracę nad kontynuacją serialu szpiegowskiego "Deep State". Drugi sezon zadebiutuje na antenie stacji w 2019 roku.

 • A$AP Yams nie żyje. Miał zaledwie 26 lat. Świat hip hopu w żałobie

  Założyciel hiphopowego kolektywu A$AP Mob zmarł w wieku 26 lat.

 • Polecanki serialowe na weekend: "One Day at a Time", "Wynonna Earp", "Humans", Killjoys"

  ...nakreślone postacie dzieci - Eleny (Isabella Gomez) oraz Alexa (Marcel Ruiz). Ukazanie - ze zrozumieniem i empatią - wielu problemów: zmagań imigrantów w Stanach Zjednoczonych; depresji; nietolerancji(...) Earp", który jest połączeniem produkcji fantasy, horroru i westernu, osnuta jest wokół losów tytułowej Wynonny Earp, potomkini legendarnego Wyatta Earpa. Po kilkuletniej nieobecności bohaterka...

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • Naturalny porządek

  Matka Jacka, Colleen jest w mieście i, o dziwo, Jack nie jest w złym humorze. Zwierza się Liz, że właśnie mija 20 lat od momentu, kiedy ojciec porzucił...

 • W dość nieprzyjemnych okolicznościach zakończyli swoją trasę koncertową po Europie członkowie amerykańskiej formacji Alien Ant Farm. We wtorek, 22 maja, około godziny 2.20 nad ranem autokar, którym jechali na koncert do Lizbony zderzył się czołowo z ciężarówką.

Zdjęcia na temat: ant
Dyskusje na temat: ant