• Informacje na temat:

  antek królikowski

Artykuły na temat: antek królikowski
 • Antek Królikowski jest surowy niczym ojciec!

  Antek Królikowski (28 l.) i Julia Wiewania (18 l.) dalej cieszą się swoją miłością, jednak wydaje się, że to aktor bardziej angażuje się w tę relację i bardzo dużo wymaga od swojej ukochanej!

 • Rola życia Antoniego Królikowskiego?

  W przyszłym roku Antoni Królikowski ma szansę wznieść się na wyższą orbitę sławy. Aktor otrzymał główną rolę w serialu o życiu Eugeniusza Bodo, który był gwiazdą międzywojennej Polski. Film obejrzymy w telewizyjnej "Jedynce".

 • Antek Królikowski nie widzi świata poza Wieniawą!

  Mogłoby się zdawać, że na promocji związku z Antonim Królikowskim (28 l.), bardziej powinno zależeć Julii Wieniawie (18 l.). Ale to aktor jest chyba bardziej zaangażowany w tę relację!

 • Egurrola szkoli Antoniego Królikowskiego

  Trwają prace przy muzyczno-tanecznym serialu "Bodo", opowiadającym o tytułowej wielkiej gwieździe międzywojnia. Za choreografię odpowiada Agustin Egurrola. Przed nim trudne zadanie. Odtwórcę głównej roli, Antoniego Królikowskiego, musi zamienić w króla parkietu.

 • Patryszja Kazadi na "dymku" z Antkiem Królikowskim!

  ...wywiadów i lansie na ściankach postanowiła nieco ochłonąć na zewnątrz. Podczas relaksującego dymka towarzyszył jej Antek Królikowski.

 • Wielka produkcja TVP1 o Eugeniuszu Bodo: Królikowski i Schuchardt w rolach głównych

  "Bodo", czyli opowieść o życiu Eugeniusza Bodo - wielkiej gwiazdy międzywojennego polskiego kina i kabaretu, aktora, reżysera, producenta, biznesmena, bohatera plotek i skandali, obiektu westchnień kobiet i idola mężczyzn - to nowa serialowa propozycja TVP1, którą widzowie zobaczą na ekranach telewizorów wiosną 2016 r.

 • To Antek Królikowski rzucił Kasię Sawczuk?!

  Wiele wskazuje, że to już koniec wielkiej miłości Antoniego Królikowskiego (27 l.) i Katarzyny Sawczuk (19 l.). Podobno związek zakończył się z inicjatywy aktora. Miał zażądać od byłej już ukochanej, by się od niego wyprowadziła.

 • Celebryci śpiewają "Hymn krasnali"

  Kiedy mistrz olimpijski Tomasz Majewski pręży muskuły, Wojciech Mann chwyta za chochlę, Antek Królikowski żartuje, a Czesław Mozil rymuje, to widzom w kinach od razu robi się weselej. A gdy tę karetę krasnoludzkich pancernych ciągnie trójka dubbingowych amigos, w osobach Tomasza Borkowskiego, Łukasza Nowickiego i Jarosława Boberka, to już w ogóle nie ma smoka we wsi!

 • Antek Królikowski znów umawia się na randki

  Od rozstania z młodziutką aktorką Katarzyną Sawczuk (19 l.) minęły zaledwie 3 miesiące. Antoni Królikowski (27 l.) już jednak nie rozpamiętuje przeszłości. Choć serce krwawiło, ból trudno było znieść, to jednak z pomocą przyjaciół stanął na nogi i znów zaczął szukać miłości. Do tych, co samotnie chcą spędzać czas, nigdy zresztą nie należał. Zawsze wychodził z założenia, że miłość to...

 • Powstaje serial o życiu i karierze Eugeniusza Bodo

  Rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Bodo", będącego opowieścią o życiu i karierze Eugeniusza Bodo. W roli amanta międzywojennego kina wystąpią Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt. W ramach przygotowań do udziału w projekcie obaj aktorzy uczyli się śpiewu i stepowania - mają nadzieję, że dzięki temu uzyskają efekt niespotykany dotąd w polskiej telewizji.

Zdjęcia na temat: antek królikowski
 • Antek Królikowski i Laura Brzeszka
 • Antek Królikowski i Laura Brzeszka
 • Antek Królikowski i Laura Brzeszka
Wideo na temat: antek królikowski
 • Julia Wieniawa szczerze o związku z Antkiem Królikowskim!

  Julia Wieniawa (18 l.) i Antek Królikowski (28 l.) to ostatnio jedna z najgorętszych par show-biznesu. Na początku ani aktor, ani aspirująca wokalistka i aktorka, nie chcieli komentować swojego związku. Jednak teraz Julka uchyliła rąbka tajemnicy. "Ja nie mogę traktować tego związku jak coś medialnego"- mówi Wieniawa i zdradza, gdzie można spotkać ją razem z Antkiem i czego nauczyła się od

 • Macademian Girl i Antek Królikowski są razem? Blogerka skomentowała plotki

  Z kim Tamara Gonzalez Perea wzięłaby udział w "Azja Express"? Czy stylistka nadal przyjaźni się z aktorem Antonim Królikowskim, z którym wzięła udział w programie "Agent"? "Wszystkie znajomości po 'Agencie' trzymam i to jest najfajniejsza nagroda z tego programu" - zaznaczyła w "Dzień Dobry TVN" Macademian Girl. (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Antek Królikowski podzieli się z Macademian Girl wygraną z "Agenta"?!

  Tamara Gonzalez Perea znalazła się w finale programu "Agent - Gwiazdy" razem z aktorem Antonim Królikowskim, który wygrał program. Czy czuła się pokrzywdzona, że tylko jedno pytanie przesądziło o jej przegranej? "Ja nie miałam żadnych roszczeń do Antka" - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" blogerka modowa Macademian Girl. "Obiecał mi skuter i ta myśl jest dla mnie bardzo optymistyczna" - zdradziła

Dyskusje na temat: antek królikowski