• Informacje na temat:

  antek pawlicki ma dziewczynę

Artykuły na temat: antek pawlicki ma dziewczynę
 • Ciąg dalszy afery w "Azja Express". Pawlicki przeprasza, a Piróg szokuje kolejną wypowiedzią!

  Wzajemne przepychanki celebrytów podniosą oglądalność show TVN? Wygląda na to, że Antek Pawlicki (33 l.) został właśnie nową Renulką drugiej edycji...

 • Toksyczny związek, szaleńcza miłość

  "Antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości" - tak zapowiadany jest polski film "Big Love", który trafi do kin 10 lutego. Dramat, w reżyserii Barbary Białowąs, przedstawia trudny związek pary młodych ludzi. Główne role grają Antoni Pawlicki i Aleksandra Hamkało.

 • Antoni Pawlicki rozstał się z partnerką

  Rozstanie goni rozstanie! Kolejną znaną osobą, która postanowiła zakończyć swój związek, jest Antoni Pawlicki.

 • Borys Szyc: Jestem najgrzeczniejszy

  W Warszawie trwają zdjęcia do komedii Łukasza Karwowskiego "Kac Wawa", będącej polską odpowiedzią na amerykański film "Kac Vegas". W filmie grają m.in. Borys Szyc, Antoni Pawlicki i Michał Milowicz. - Dlaczego nie robić na naszym rynku czegoś, co było sukcesem na świecie? - pyta odtwórca roli Andrzeja, Borys Szyc

 • "Komisarz Alex": Z Pawlickim pracowało się... uroczo

  ...... Antoni Pawlicki. - Z Antkiem pracowało mi się uroczo. Można powiedzieć, że zakochiwałam się w nim wraz z moją bohaterką - powiedziała później w wywiadzie, dodając, że życzyłaby sobie, aby zawsze(...) Antonim Pawlickim, bez wahania ją przyjęła. Karolina Piechota pojawi się już w 1. odcinku nowej serii przygód Aleksa i jego przyjaciół z łódzkiej komendy. Wcieli się w Paulinę - sekretarkę pracującą...

 • "Czas honoru": Będzie się działo

  Trwają zdjęcia do trzeciej serii "Czasu honoru". Do obsady serial u dołączyli m.in. Karolina Gruszka, Paweł Małaszyński, Mirosław Baka, Wojciech Majchrzak i Tomasz Dedek.

 • "Po prostu fajnie było"

  Sprawdź co Antoni Pawlicki, Jakub Wesołowski, Jan Wieczorkowski i inni aktorzy "Czasu honoru" powiedzieli o nadchodzącej serii serialu.

 • Będzie kolejny "Czas honoru"

  Widzowie "Czasu honoru" z niecierpliwością czekają na pierwszy odcinek trzeciej serii produkcji TVP. Twórcy zdradzili jednak, że nie będzie to pożegnananie z bohaterami serialu.

 • "Komisarz Alex": Tajemnicza śmierć bogatego nastolatka

  W 11. odcinku 8. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w TVP1 w sobotę 12 listopada o godzinie 20.25) ekipa Orlicza (Antoni Pawlicki) zostanie wezwana do mieszkania 18-letniego chłopaka, który(...) zawiedzie Orlicza... W jakich okolicznościach doszło do śmierci nastolatka? Czy to Antek zabił kumpla? Dlaczego Bartek nie chce powiedzieć policji o wszystkim, co wydarzyło się w mieszkaniu zamordowanego...

 • Jak zachowują się mężczyźni?

  "Nie każdy mężczyzna chce żyć lekko, łatwo i przyjemnie" - zapewnia Kuba Wesołowski. Magazyn "Show" zadał młodemu aktorowi wiele trudnych pytań.

Wideo na temat: antek pawlicki ma dziewczynę
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.