• Informacje na temat:

  anthony hopkins wiek

Artykuły na temat: anthony hopkins wiek
 • Czy Dracula był pierwszy?

  Uwielbiamy je od dawna. Co? Oczywiście historie o wampirach! Mało kto z nas wie jednak, skąd się właściwie wzięli ich bohaterowie. Czy myślicie, że Dracula był pierwszy?

 • Winona Ryder, znakomita hollywoodzka aktora, dwukrotnie nominowana do Oscara za role w filmach "Małe kobietki" i "Wiek niewinności", odsłoniła swoją gwiazdę w Alei Sławy na Hollywood Boulevard w Los Angeles. Aktorce towarzyszyły setki fanów, którzy entuzjastycznie witali swoją blondwłosą obecnie ulubienicę.

 • "Thor: Mroczny świat": Zabójcze elfy z kosmosu

  Filmowa ofensywa Marvela trwa dalej. Pośród gradu newsów o pracach nad "Avengers: Age of Ultron" i "Guardians of the Galaxy", po premierach "Iron Mana 3" i serialu "Agents of S.H.I.E.L.D." na ekrany wchodzi kolejny oparty na komiksie tytuł: "Thor: Mroczny świat". To już trzeci - a drugi samodzielny - film kinowy o przygodach krzepkiego i obdarzonego aryjską urodą boga piorunów.

 • Złoty Glob dla Scorsese

  Martin Scorsese ("Wściekły byk", "Infiltracja", "Kasyno") otrzyma nagrodę Cecil B. DeMille Award, przyznawaną corocznie przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood, za "wybitny wkład w rozwój sztuki filmowej".

 • "Aleksander" zdobywa kina

  Mija trzeci tydzień zwycięskiej "kampanii" filmu "Aleksander" Olivera Stone'a na ekranach polskich kin. Pomimo nieprzychylnych recenzji i oskarżeń o dwuznaczną wymowę, obraz obejrzało już pół miliona widzów. Nowy film Stone'a został doceniony przez polską publiczność.

 • Huston i Scorsese na Harvardzie

  Aktorka Anjelica Huston i reżyser Martin Scorsese to tegoroczni laureaci specjalnej nagrody Hasty Pudding przyznawanej przez uniwersytet w Harwardzie. Tytuł Mężczyzny i Kobiety Roku przyznawany jest corocznie artystom, którzy mają największy wkład w rozwój światowej rozrywki.

 • Festiwal, który łamie stereotypy

  - Łamanie stereotypu, "jakoby starość nieodłącznie wiązała się z niedołężnością" to jeden z celów Festiwalu Filmoteki Europejskiej "Fe Fest". Impreza rozpoczęła się w poniedziałek w Warszawie. Do 9 grudnia w kinie Rejs prezentowane będą filmy poświęcone seniorom.

 • Jodie Foster: Odważna

  Jodie Foster miała zaledwie 3 lata, gdy pierwszy raz stanęła przed kamerą. I pomimo różnych zawirowań w jej życiu zawodowym i osobistym, wciąż jest jedną z najsłynniejszych hollywoodzkich gwiazd.

 • Superman i inni... słabeusze

  Komiksowi bohaterowie na dużym ekranie nie są już niezwyciężonymi herosami, jakimi niegdyś byli. W filmie "Człowiek ze stali", będącym ekranizacją przygód najbardziej znanego z nich - "Supermana", reżyser Zack Snyder pokazuje, że nie ma jednostki, której nie można skrzywdzić, nawet wtedy, gdy zdaje się być ona nadczłowiekiem.