• Informacje na temat:

  antidotum

Artykuły na temat: antidotum
 • "Barwy szczęścia": Ślub antidotum na... zdradę?!

  ...senior namawia córkę na ślub jako antidotum na aferę z Umińską. Hubert z żalem rezygnuje z pomocy Uli przy Marysi, nie chcąc dawać żonie żadnych argumentów w walce o dziecko. Nie jest też pewien...

 • "To właśnie seks": Komedia o seksualnych fantazjach

  Podobno najlepszym lekarstwem na nudę w związku jest odrobina pikanterii w sypialni. Jednak dzielenie się erotycznymi pomysłami może przynieść wyjątkowo nietypowe i zabawne skutki. Bohaterowie porywającej komedii "To właśnie seks" muszą wyznać nawet najbardziej wstydliwe fantazje swoim partnerom.

 • Kryptonim "Dreamworld"

  Beckett próbuje zidentyfikować truciznę i znaleźć skuteczne antidotum, by uratować Castle'a, któremu zostały jedynie 24 godziny życia.

 • "Rolnik szuka żony 2": 1500 zgłoszeń

  Zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń do drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". W kolejnej odsłonie popularnego reality-show TVP1 chce wystąpić aż 1,5 tysięcy ochotników - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. To o ponad połowę więcej niż w przypadku premierowej odsłony show.

 • Nowa rola Anny Guzik

  Wraz z trzema przyjaciółkami będzie parzyć kawę i bawić się w detektywa, oczywiście na planie nowego serial u. Praca przy filmie ma być antidotum na finansowe kłopoty aktorki...

 • "To właśnie seks": O erotycznych fantazjach

  Dystrybutor filmu "To właśnie seks" zaprezentował 4 fragmenty "bezkompromisowej komedii o seksualnych fantazjach". Obraz trafi na ekrany kin 13 marca.

 • Malanowski i Partnerzy

  Agencja Malanowskiego otrzymuje nietypowe zlecenie. Zgłasza się do nich profesor literatury, który chce się dowiedzieć, kto go... zamordował. Okazuje, że profesor został otruty rycyną _ trucizną, na którą nie ma antidotum. Zostały mu zaledwie dwa dni życia. Detektywi muszą się spieszyć ze śledztwem, zanim klient umrze. Pierwszą podejrzaną jest żona profesora.

 • Recenzja Lupe Fiasco "Tetsuo & Youth": Stary, lepszy Lupe

  Lupe Fiasco sam zrobił sobie krzywdę - zamiast skupić się na muzyce, żalił się na próby zrobienia z niego mainstreamowego produktu. Na szczęście, mimo że Atlantic nadal mu doskwiera, Lu wziął się w garść i nagrał bardzo dobry album - bo pozbawiony wad poprzednich wydawnictw.

 • "Na Wspólnej": Kasia umrze przez dopalacze?!

  Gdy tylko się tam zjawi, lekarz powie, że jego córka miała zapaść i dotąd nie odzyskała przytomności. Stwierdzi, że prawdopodobnie przyczyną zaburzeń było zażycie któregoś z dopalaczy. Doda, że ustalenie, co to był za środek, znacznie ułatwiłoby lekarzom wybór odpowiedniego antidotum. Bogdan uzna, że wszystkiemu winien jest Dominik (Mateusz Gąsiewski) i rzuci się na niego z pięściami...

 • Kieliszek, wiadro i... pizza.10 najciekawszych wydań polskich płyt rapowych

  W czasach, gdy rynek muzyczny przesycony jest kolejnymi wydawnictwami, warto by album wyróżniał się nie tylko jakością, ale też stroną wizualną. Dobrze wiedzą o tym polscy twórcy rapowi, którzy od dobrych paru lat nie poprzestają tylko na dodawaniu gratisów w postaci plakatu czy wlepek. Poniżej przybliżamy wam 10 kreatywnych wydań płyt pozostających na długo w pamięci.

Zdjęcia na temat: antidotum
Wideo na temat: antidotum
 • To właśnie seks

  "To właśnie seks" to błyskotliwa i zabawna opowieść o zwyczajnych parach i ich niezwykłych łóżkowych perypetiach. Ta przebojowa komedia, która podbiła serca australijskiej publiczności, działa jak antidotum na nasze uczuciowe i łóżkowe dylematy. I chociaż nie rozwiąże ich wszystkich, to z pewnością rozbroi je śmiechem!

Dyskusje na temat: antidotum