• Informacje na temat:

  antka

Artykuły na temat: antka
 • Prawdziwa rewolucja u Antka Królikowskiego!

  Od rozstania Antka Królikowskiego (30 l.) i Julii Wieniawy (20 l.) minęło zaledwie pól roku. Aktor w tym czasie zdążył znów się zakochać i wszystko wskazuje na to, że czeka go kolejna życiowa rewolucja…

 • Ignacy Gogolewski: Małżeństwo mu nie służy!

  Ignacy Gogolewski, czyli niezapomniany Antek Boryna z "Chłopów", świętował w tym roku 60-lecie pracy artystycznej. 83-letni aktor żartuje, że nie chce jeszcze schodzić ze sceny, ale nie zamierza na niej... umrzeć!

 • Antek Królikowski zabrał dziewczynę na egzotyczne wakacje! Co z ojcem aktora?!

  ...fanów Antka swoją subtelną urodą:  "Jaka ona subtelna. Anioł, nie kobieta", "piękna para", "piękna, prosta kobieta". *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Celebryci śpiewają "Hymn krasnali"

  Kiedy mistrz olimpijski Tomasz Majewski pręży muskuły, Wojciech Mann chwyta za chochlę, Antek Królikowski żartuje, a Czesław Mozil rymuje, to widzom w kinach od razu robi się weselej. A gdy tę karetę krasnoludzkich pancernych ciągnie trójka dubbingowych amigos, w osobach Tomasza Borkowskiego, Łukasza Nowickiego i Jarosława Boberka, to już w ogóle nie ma smoka we wsi!

 • Antek Królikowski wziął ślub w tajemnicy?! Fani znaleźli dowody!

  Ślub Antka Królikowskiego dla wielu wydaje się czymś niemożliwym. Aktor uchodzi bowiem za imprezowego chłopaka, który nie potrafi na dłużej związać się z kobietami.  Po głośnym rozstaniu z Julią(...) właśnie tą jedyną, z którą Królikowski stanie na ślubnym kobiercu, o ile już tego nie zrobił!  Internauci zauważyli bowiem, że na najnowszym zdjęciu Antka opublikowanym na Instagramie, widać na placu...

 • Paweł Kukiz i "Samokrytyka (dla Michnika)": To cenzura prewencyjna

  "Zakazane piosenki" - tytuł nowej płyty Pawła Kukiza okazał się proroczy. Wokalista ogłosił, że Program III Polskiego Radia nie będzie grał żadnych utworów z tego albumu.

 • Antek Królikowski już tak nie wygląda! Drastyczna zmiana!

  ...razem metamorfoza jest naprawdę spora.  Podczas charytatywnego meczu trudno było rozpoznać Antka w tłumie zawodników. Wielu przecierało oczy ze zdumienia, gdy po chwili dostrzegli na boisku gwiazdora(...)", "Nie poznałam Cię", "Szukam Antka na zdjęciu i nie znalazłam" - komentowali obserwatorzy.  Podoba się wam Antek w nowej fryzurze?  *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • Emilia Krakowska wspomina "Chłopów"

  Traktowałam tę powieść jako biblię naszych tradycji, obyczajów i kultury - mówi Emilia Krakowska, która w filmie "Chłopi", adaptacji prozy Władysława Reymonta, zagrała rolę Jagny. 13 listopada przypada 90. rocznica przyznania pisarzowi literackiej Nagrody Nobla.

 • Antek Królikowski pochwalił się zdjęciem ze ślubu! Wow!

  ...opatrzone hasztagiem "wesele". Zaczęto spekulować, że para wzięła ślub, jednak szybko wyjaśniło się, że Królikowski i jego dziewczyna zostali zaproszeni na ślub znanego piosenkarza - Antka Smykiewicza (32(...) będzie utrzymywany z dala od świata mediów i show-biznesu. Jak widać, miłość i chęć pokazaniu reszcie świata miłości była silniejsza.  Fanom przypadła do gustu nowa dziewczyna Antka, którą polubili za...

 • Powstaje serial o życiu i karierze Eugeniusza Bodo

  Rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Bodo", będącego opowieścią o życiu i karierze Eugeniusza Bodo. W roli amanta międzywojennego kina wystąpią Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt. W ramach przygotowań do udziału w projekcie obaj aktorzy uczyli się śpiewu i stepowania - mają nadzieję, że dzięki temu uzyskają efekt niespotykany dotąd w polskiej telewizji.

Zdjęcia na temat: antka
 • Antek Królikowski i Laura Brzeszka
 • Antek Królikowski i Laura Brzeszka
 • Antek Królikowski i Laura Brzeszka
Wideo na temat: antka
 • Antek Królikowski podzieli się z Macademian Girl wygraną z "Agenta"?!

  Tamara Gonzalez Perea znalazła się w finale programu "Agent - Gwiazdy" razem z aktorem Antonim Królikowskim, który wygrał program. Czy czuła się pokrzywdzona, że tylko jedno pytanie przesądziło o jej przegranej? "Ja nie miałam żadnych roszczeń do Antka" - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" blogerka modowa Macademian Girl. "Obiecał mi skuter i ta myśl jest dla mnie bardzo optymistyczna" - zdradziła

 • Bilet na Księżyc

  Rok 1969. Adam (Filip Pławiak) zostaje powołany do Ludowego Wojska Polskiego i dostaje przydział do służby w Marynarce Wojennej w formacji łodzi podwodnych. Z Antonim (Mateusz Kościukiewicz), starszym bratem, wyruszają do jednostki w Świnoujściu. Podczas kilkudniowej podróży przez Polskę odwiedzają starych znajomych i zawierają nowe znajomości. Antoni chce przygotować Adama do życia w jednostce. Spotkanie z piękną kobietą (Anna Przybylska) wywoła mnóstwo komplikacji w życiu młodego...

 • Julia Wieniawa szczerze o związku z Antkiem Królikowskim!

  Julia Wieniawa (18 l.) i Antek Królikowski (28 l.) to ostatnio jedna z najgorętszych par show-biznesu. Na początku ani aktor, ani aspirująca wokalistka i aktorka, nie chcieli komentować swojego związku. Jednak teraz Julka uchyliła rąbka tajemnicy. "Ja nie mogę traktować tego związku jak coś medialnego"- mówi Wieniawa i zdradza, gdzie można spotkać ją razem z Antkiem i czego nauczyła się od swojego chłopaka. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: antka