• Informacje na temat:

  antoni królikowski jego dziewczyna

Artykuły na temat: antoni królikowski jego dziewczyna
 • "Drogi wolności": Antoni Królikowski ogłasza: Moje serce jest zajęte!

  Jeszcze pół roku temu Antoni Królikowski, czyli Michał Górski-Wilczek z "Dróg wolności", nie wyobrażał sobie swojego życia bez Julii Wieniawy, czyli Pauli z "rodzinki.pl". Dziś zdaje się już nie pamiętać o tym, że był w ślicznej aktorce do szaleństwa zakochany. Właśnie ogłosił, że miejsce, które Julia zajmowała w jego sercu, znów jest zajęte!

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • "Bodo": Antoni Królikowski flirtuje z najpiękniejszą Polką!

  Antoni Królikowski, czyli młody Eugeniusz z serialu „Bodo”, ma swoim koncie kilka nieudanych związków, ale nie rezygnuje z poszukiwania idealnej kandydatki na żonę. Ostatnio paparazzi przyłapali go na randce z prześliczną Magdaleną Bieńkowską, która kilka dni temu przekazała koronę Miss Polski swojej następczyni.

 • "Krew z krwi": Agata Kulesza wraca jako Carmen

  Bezwzględna mafia, brudne interesy, intrygi i silna kobieta walcząca o rodzinę! To właśnie serial "Krew z krwi"! Już od 12 kwietnia w każdą niedzielę w TVP2, o godz. 21:10 widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki drugiego sezonu tego wyjątkowego serialu. Jak Carmen (w tej roli Agata Kulesza) poradzi sobie z powrotem do "normalnego życia" i czy uda się jej odciąć się od przeszłości?

 • Antoni Królikowski oświadczy się Julii w sylwestra?!

  Antek Królikowski (28 l.) i Julia Wieniawa (19 l.) są parą już od roku. Czy to właściwa pora, by aktor poprosił o rękę swoją ukochaną? Wszystko wskazuje na to, że fani tych dwojga mogą się tego spodziewać!

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 28 listopada, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

 • "Diagnoza": Antoni Królikowski jest już gotowy na... ożenek?

  Antoni Królikowski, którego jesienią oglądać będziemy jako Kacpra Kaletę w "Diagnozie", a zimą jako Kubę Milewicza w "Pensjonacie nad rozlewiskiem", nie kryje, że bardzo mu zależy, by jego sławna mama - Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażynka z "Klanu" - lubiła dziewczyny, z którymi się spotyka...

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przypominamy, że przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 28 listopada, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

 • Małgorzata Ostrowska szczerze o nowej dziewczynie Królikowskiego. Lubi ją?

  Antoni Królikowski (28 l.) i Julia Wieniawa (19 l.) parą są od niedawna, ale młodziutka aktorka już zdobyła sympatię mamy ukochanego, Małgorzaty Królikowskiej-Ostrowskiej (52 l.). Gwiazda „Klanu” opowiedziała, jaka jest jej nowa potencjalna synowa.

 • Patricia Kazadi jako tahitańska piękność

  Przed Patricią Kazadi kolejne wyzwanie. Zagra tahitańską aktorkę, Reri, ukochaną Eugeniusza Bodo, w serialu o życiu międzywojennego gwiazdora. Natomiast w połowie czerwca na festiwalu w Opolu da upust swojej muzycznej pasji.

Wideo na temat: antoni królikowski jego dziewczyna
 • W jego oczach

  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.

 • Dziewczyna z ekstraklasy

  Kirk Kettner (Jay Baruchel) pracuje jako agent ochrony na lotnisku w Pittsburgu. Cały swój wolny czas wolny spędza z kumplami ze szkoły i współpracownikami, Jackiem (Mike Vogel), Stainerem (T.J. Miller) i Devonem (Nate Torrence) i marzy o powrocie do byłej dziewczyny Marnie (Lindsay Sloane). Taki stan rzeczy wydaje się mu odpowiadać do chwili, kiedy przez jego punkt kontrolny przechodzi Molly (Alice Eve) i przypadkowo zostawia tam swój telefon. Molly jest inteligentna, piękna - i zupełnie...

 • Dziewczyna z szafy

  Debiut kinowy cenionego filmowca niezależnego - Bodo Koxa, oparty na jednym z najwyżej ocenionych polskich scenariuszy ostatnich lat. Opowieść o niebanalnej przyjaźni trójki samotników: niepoprawnego internetowego podrywacza Jacka (Piotr Głowacki), jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka (Wojciech Mecwaldowski) i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog Magdy (Magdalena Różańska). Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek poprosi pewnego dnia skrytą sąsiadkę o opiekę...

Dyskusje na temat: antoni królikowski jego dziewczyna
 • Re: "Diagnoza": Antoni Królikowski jest już gotowy na... ożenek?

  matka może być nawiedzona , ale do tego stopnia ???!!! przykład , jak utrzymać rodzine , tzn. nie rozwodzić się - dała i daje na razie doby przykład .Ale o ile wiem z informacji plotkarskich , akceprowała i akceptuje wszystkie jego dziewczyna ! podobnie teraz ! przecież ta dziewczyna wcale nie jest wartościowa , jest p u s t a , jak mało która !!! jak szybko sie synciu ożeni , tak szybko sie

 • Re: "Cisza nad rozlewiskiem": Antoni Królikowski znów jest do wzięcia?

  ..mądra dziewczyna nie będzie zawracała sobie głowy takim osobnikiem,który powoli i systematycznie wciąga się w alkoholizm!!Co ciekawe,rodziców to wcale nie przeraża..oni jego pijackie wybryki traktują jak zwykłą zabawę!!!