• Informacje na temat:

  antoni pawlicki czas honoru

Artykuły na temat: antoni pawlicki czas honoru
 • "W rytmie serca": Antoni Pawlicki świętuje 35. urodziny

  W poniedziałek - 22 października - Antoni Pawlicki, czyli prokurator Andrzej Siedlecki z "W rytmie serca", kończy 35 lat. - Obchodzę każde urodziny, bo w końcu tylko raz w życiu ma się 25, 30 czy 35 lat... Choćby z tego powodu warto to uczcić - mówi.

 • Antoni Pawlicki ma nową ekranową partnerkę

  Telewizja Polsat ogłosiła właśnie, że przystępuje do produkcji nowego serialu, w którym Antoni Pawlicki zagra jednego z głównych bohaterów.

 • "Czas honoru": Historyczna fikcja

  ...maszynowego Sten, skoro wyprodukowano go dopiero kilka miesięcy później. Są to jednak szczegóły. I nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby na nich się jedynie skończyło. Serial "Czas honoru", choć zrobiony(...) w stolicy. Podobnie sprawy miały się w przypadku wyglądu. Twórcy "Czasu honoru" powielili błędną wizję ubioru, która pojawiała się wcześniej w innych filmach i serialach, np. w "Stawce większej niż życie...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki: kulisy ich wielkiej miłości

  Agnieszka Więdłocha (30 l.) i Antoni Pawlicki (32 l.) najpierw jedynie grali zakochanych, a w życiu prywatnym spotykali się z innymi. Tamte związki to już przeszłość. A oni zrozumieli, że są sobie pisani.

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Antoni Pawlicki - polski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny urodził się 22 października 1983 roku w Warszawie w rodzinie o tradycjach filmowych - ojciec Tadeusz Pawlicki jest operatorem filmowym, babka Barbara Rychwalska - aktorką.

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

 • Antoni Pawlicki rozstał się z partnerką

  Rozstanie goni rozstanie! Kolejną znaną osobą, która postanowiła zakończyć swój związek, jest Antoni Pawlicki.

 • Antoni Pawlicki wraca do "Czasu honoru"

  Po zakończeniu zdjęć do "Komisarza Aleksa" Antoni Pawlicki wchodzi na plan serialu "Czas honoru". Aktor zaplanował też udział w karaibskim etapie rejsu dookoła świata na przedwojennym drewnianym jachcie Zjawa IV.

Zdjęcia na temat: antoni pawlicki czas honoru
 • Antoni Pawlicki, czyli Janek Markiewicz z serialu "Czas honoru"
 • Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha
Wideo na temat: antoni pawlicki czas honoru
 • Antoni Pawlicki wraca do "Czasu honoru"

  Aktor po rocznej nieobecności wraca na plan produkcji. Co jest dla niego szczególnie ważne w roli Janka? Sprawdźcie!

 • Czas wojny

  W 1914 roku Joey, piękny, gniady źrebak z charakterystyczną białą kreską na nosie, zostaje sprzedany armii i rzucony w wir wojny na Froncie Zachodnim. Wraz ze swoim oficerem bierze udział w walce przeciw wrogom, będąc świadkiem koszmaru bitew we Francji. Nawet w zrujnowanych okopach odwaga Joey'ego wzrusza otaczających go żołnierzy. Koń znajduje wśród nich ciepło i nadzieję. Jednak wciąż tęskni za Albertem, synem farmera, którego opuścił. Czy będzie mu dane jeszcze kiedyś zobaczyć prawdziwego...

 • Avengers: Czas Ultrona

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Kiedy Tony Stark próbuje wskrzesić dawno zapomniany program utrzymania światowego pokoju, sytuacja niespodziewanie się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety. Los milionów niewinnych istnień spocznie w rękach drużyny Avengers. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye zostaną wystawieni na największą próbę pełną niełatwych sojuszy i...

Dyskusje na temat: antoni pawlicki czas honoru
 • Re: Antoni Pawlicki...

  Przecież on zginą w jednym odcinku serialu( czas honoru )

 • Re: Antoni Pawlicki wraca do "Czasu honoru"

  Skoro akcja serialu cofa się do 1944 r., to oczywiste jest że postać Janka (Antoni Pawlicki) musi się pojawić. Po co w ogóle o tym pisać i mówić. Swoją drogą bardzo jestem ciekaw wizji Powstania Warszawskiego w tym serialu. Dotychczas Czas Honoru nigdy mnie nie zawiódł - mam nadzieję, że i teraz będzie podobnie.

 • Re: Antoni Pawlicki wraca do "Czasu honoru"

  Oj słaba ta pani strasznie. dzisiejsza rzeczywistość to niewatpliwie nie czas honoru.

 • Re: Antoni Pawlicki wraca do "Czasu honoru"

  Tak, Czas Honoru to jest serial dla ludzi myślących a nie grafomanów miłujących disko polo i czytanie prasy brukowej i nie pisz, że studiujesz bo obrażasz studentów, no chyba, że jest to prywatna uczelnia na której płacisz i zdajesz, czyli taka, którą średnio inteligentny Goryl by ukończył a wylecieć z niej może tylko wykładowca, który miał czelność oblać studenta, który płaci i ma zdać .....

 • Re: Antoni Pawlicki wraca do "Czasu honoru"

  Czas Honoru to serial dla ludzi raczej wybrednych. Jednakże mam nadzieję że kiedyś zmienisz zdanie i zobaczysz że takie seriale są ważne. Mówią one o takich ludziach jak TY, w podobnym wieku, którzy musieli żyć w skrajnie trudnych warunkach i nie tylko walczyć o przetrwanie kolejnego dnia, ale jeszcze dokonywać wyborów zgodnie ze swoim sumieniem i poczuciem obowiązku wobec Ojczyzny. Osobiście

 • Re: Antoni Pawlicki wraca do "Czasu honoru"

  A po to,żeby pokazać dalszą determinacje bohaterów w walce z komuną za czasów stalinizmu.Świetny czas na pole do popisu dla scenarzystów.

 • Re: Antoni Pawlicki wraca do "Czasu honoru"

  Ale przecież zginał po wojnie a to będzie czas Powstania Warszawskiego, czyli akcja cofa się. Wtedy żył. Jakie robienie półgłówków

 • Re: Antoni Pawlicki wraca do "Czasu honoru"

  Czas humoru... zabili go i uciekł. A tak na poważnie serial dobry. Lubiłem oglądać gdy miałem jeszcze telewizor. Pozbyłem się ogłupiacza ale mile wspominam tą serię!.