• Informacje na temat:

  antoni pawlicki i agnieszka więdłocha razem

Artykuły na temat: antoni pawlicki i agnieszka więdłocha razem
 • Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki: kulisy ich wielkiej miłości

  Agnieszka Więdłocha (30 l.) i Antoni Pawlicki (32 l.) najpierw jedynie grali zakochanych, a w życiu prywatnym spotykali się z innymi. Tamte związki to już przeszłość. A oni zrozumieli, że są sobie pisani.

 • Jak znieczula się Agnieszka Więdłocha?

  Największą popularność przyniosła jej rola Leny Sajkowskiej w "Czasie honoru". Teraz z powodzeniem gra anestezjolożkę w serialu "Lekarze". Agnieszka Więdłocha wyznaje, jak sama się... znieczula.

 • "Komisarz Alex": Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha znów się spotykają?

  Antoni Pawlicki, czyli Michał Orlicz z „Komisarza Aleksa”, ma – o czym głośno ostatnio na stołecznych salonach - bardzo poważne plany związane z... Agnieszką Więdłochą, czyli Leną Sajkowską z „Czasu honoru”. Aktor podobno stracił głowę dla ślicznej koleżanki i chce się jej oświadczyć!

 • Wraca "Czas honoru"

  W piątek, 27 kwietnia, padł pierwszy klaps na planie kolejnego sezonu serialu "Czas honoru". Tym razem akcja przeniesie się do powojennej Warszawy.

 • "Komisarz Alex": Antoni Pawlicki żegna się z serialem

  W najbliższą sobotę po raz ostatni u boku czworonożnego komisarza Aleksa zobaczymy Antoniego Pawlickiego, czyli serialowego Michała Orlicza. Wiadomo już, że aktor nie pojawi się w kolejnej serii przebojowej produkcji TVP1.

 • "Czas honoru": Koniec wojny!

  Trwają zdjęcia do kolejnej, piątej części kultowego już serialu "Czas honoru".

 • "Komisarz Alex": Agnieszka Więdłocha jest już gotowa na zamążpójście?

  Agnieszka Więdłocha, czyli podkomisarz Ewa Krassowska z 8. serii "Komisarza Aleksa", nie kryje, że kiedyś wydawało się jej, iż nie nadaje się na żonę. - Małżeństwo ze mną byłoby straszne! - powiedziała w jednym z programów telewizyjnych, a wkrótce potem... zaręczyła się z Antonim Pawlickim, czyli Andrzejem Siedleckim z "W rytmie serca".

 • Ekipa "Czasu honoru" znowu razem!

  W styczniu drogi zawodowe znanych z popularnego serialu TVP - Antka Pawlickiego, Agnieszki Więdłochy i Magdaleny Różczki znów się przecięły!

 • Agnieszka Więdłocha przyznała, że żyje w ciągłym strachu!

  Agnieszka Więdłocha (33 l.) należy do wąskiego grona aktorek, dla których bywanie na ściankach to przykry obowiązek. Gwiazda woli spędzać czas z rodziną i mężem niż wdzięczyć się do aparatu. Niestety, mimo wielkiej miłości, jaką darzy rodzinę, to właśnie oni stanowią dla niej źródło problemu, z którym nie może sobie poradzić.

 • Co dalej w "Czasie honoru"?

  W nowej serii "Czasu honoru" zobaczymy jeszcze więcej dramatycznych scen, zaskakujących zwrotów akcji oraz... wątków miłosnych

Zdjęcia na temat: antoni pawlicki i agnieszka więdłocha razem
Wideo na temat: antoni pawlicki i agnieszka więdłocha razem
 • Agnieszka Więdłocha o ślubie: Nikogo nie da się do tego zmusić

  Agnieszka Więdłocha związana jest z Antonim Pawlickim, z którym gra w spektaklu „Polowanie na łosia” warszawskiego Teatru IMKA. W przedstawieniu tym wciela się w postać Elizy, młodej psycholożki, która oczekuje wizyty rodziców, by oznajmić im decyzję o ślubie z Konradem. Mężczyzna, grany przez Antoniego Pawlickiego, odczuwa jednak głęboki strach przed rytuałem oświadczyn. Agnieszka Więdłocha