• Informacje na temat:

  antoni pawlicki komisarz aleks

Artykuły na temat: antoni pawlicki komisarz aleks
 • "Komisarz Alex": Nowy opiekun pomoże Aleksowi pokonać... depresję!

  Dobra wiadomość dla fanów "Komisarza Aleksa". Uwielbiany przez telewidzów serial wraca na antenę TVP1. Na premierę 1. odcinka 9. serii przygód czworonożnego detektywa Jedynka zaprasza już 4 marca o godzinie 20.25.

 • Antoni Pawlicki na Karaibach

  Lada moment kończy zdjęcia do kolejnego sezonu "Komisarza Aleksa" i wybiera się w egzotyczny rejs po Karaibach. Antoni Pawlicki w przerwie między ujęciami wyznał, co robił w Hollywood, jak radzi sobie z zainteresowaniem paparazzi oraz czym zaskoczy nas w nowym serialu... psychologicznym.

 • Antoni Pawlicki zagra... geja!

  Antoni Pawlicki, czyli Michał Orlicz z "Komisarza Aleksa", bardzo boi się, jak jego fani przyjmą nową rolę, którą po raz pierwszy zagra jeszcze w tym tygodniu na scenie stołecznego Teatru Polonia. Aktor - kojarzony dotąd przede wszystkim jako twardziel i łamacz kobiecych serc - tym razem wcieli się w... geja!

 • "Komisarz Alex": Gwiazdy na planie

  Tylu gwiazd w jednym sezonie "Komisarza Aleksa", ile pojawi się na ekranie w 6. serii serialu, nie było nigdy wcześniej. Zobaczymy je w rolach bezwzględnych przestępców, ważnych dla śledztw świadków i... ofiar.

 • "Komisarz Alex": Antoni Pawlicki żegna się z serialem

  W najbliższą sobotę po raz ostatni u boku czworonożnego komisarza Aleksa zobaczymy Antoniego Pawlickiego, czyli serialowego Michała Orlicza. Wiadomo już, że aktor nie pojawi się w kolejnej serii przebojowej produkcji TVP1.

 • Zawirowania w "Komisarzu Aleksie"

  Orlicz będzie musiał zaopiekować się Maliną, Lucyna zapragnie zostać... matką, a Puchała rozpocznie naukę języka angielskiego. W Łodzi trwają zdjęcia do 6. sezonu "Komisarza Aleksa".

 • "Komisarz Alex": Antoniego Pawlickiego ciągnie do... klasztoru!

  Antoni Pawlicki, czyli Michał Orlicz z „Komisarza Aleksa”, nie kryje, że wiara w Boga wiele razy pomogła mu przetrwać trudne chwile. Przyznaje, że czasem zaszywa się w... klasztorze, by choć na chwilę odciąć się od świata i wyciszyć.

 • Antoni Pawlicki zastępuje Kubę Wesołowskiego

  Antoni Pawlicki już w najbliższą sobotę pojawi się na ekranach telewizorów w głównej roli w serialu "Komisarz Aleks". Aktor zastąpił Kubę Wesołowskiego.

 • "Komisarz Alex": Antoni Pawlicki świętuje 10-lecie pracy artystycznej

  Antoni Pawlicki, czyli Michał Orlicz z "Komisarza Aleksa", zadebiutował na profesjonalnej scenie dokładnie 10 lat temu jako Romeo w inscenizacji szekspirowskiego dramatu w poznańskim Teatrze Nowym. W 2005 roku zagrał też swoja pierwszą rolę filmową...

 • "Komisarz Aleks": Kim jest Michał Orlicz?

  - Michał Orlicz - przedstawi się Lucynie (Magdalena Walach) i Puchale (Ireneusz Czop) przystojny 30-latek, którego początkowo uznają za intruza przeszkadzającego im w prowadzeniu śledztwa. - Komisarz Michał Orlicz. Będziemy razem pracować - szybko doda Antoni Pawlicki, która gra nowego bohatera serialu "Komisarz Aleks".

Zdjęcia na temat: antoni pawlicki komisarz aleks
Dyskusje na temat: antoni pawlicki komisarz aleks