• Informacje na temat:

  antonina turnau

Artykuły na temat: antonina turnau
 • Marek Kondrat i Antonina Turnau: Takie imię nosi córka pary

  Marek Kondrat (68 l.) z żoną Antoniną Turnau (30 l.) w Hiszpanii wychowują córeczkę, 9-miesięczną Helenkę - donosi tygodnik "Dobry Tydzień". Tuż przed Bożym Narodzeniem zawitali jednak do Krakowa, by spędzić świąteczny czas z bliskimi. Dla obojga małżonków to miasto jest miejscem ich urodzenia, bardzo kochają gród Kraka. Tym razem czekała ich w kraju także smutna uroczystość. 22 grudnia na...

 • Renata Dancewicz i Marek Kondrat: Nagie piersi i łzy

  Dzięki postaciom Beaty i Olgierda zyskali ogromną popularność.

 • Antonina Turnau-Kondrat i Marek Kondrat świętują. Jest powód do radości!

  Choć niewiele osób dawało im szansę, Antonina Turnau-Kondrat (29 l.) i Marek Kondrat (67 l.) są szczęśliwi razem. Niedawno obchodzili drugą rocznicę ślubu. Teraz mają kolejny powód do radości.

 • Turnau mówi "Do zobaczenia"

  Różne rarytasy, niepublikowane nagrania, ciekawostki, fragmenty koncertów i prawie komplet teledysków to niektóre atrakcje, które Grzegorz Turnau przygotował na potrzeby wydawnictwa "Do zobaczenia".

 • Marek Kondrat i Antonina świętują razem z Grzegorzem Turnauem. Jest sukces!

  Miłość Marka Kondrata (67 l.) do młodziutkiej córki Grzegorza Turnaua początkowo martwiła muzyka. Z czasem znany bard przekonał się jednak do zięcia. I dzięki niemu odniósł teraz sukces!

 • Tłumy widzów w siedzibie TVP

  Blisko 8 tys. osób odwiedziło w sobotę, 8 września, pomieszczenia Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza w ramach Dnia Otwartego Telewizji Polskiej. Widzowie poznali kulisy telewizyjnej pracy, zbierali autografy, rozmawiali z aktorami oraz autorami i prowadzącymi programy.

 • Sensacyjne wieści! Marek Kondrat i Antonina Turnau będą mieli dziecko!

  Kondrata wkroczyła Antonina.  Aktor znał ją jako dziecko, bo przyjaźni się z jej ojcem, Grzegorzem Turnauem. Uczucie narodziło się w 2012 roku, kiedy Tosia odwiedziła festiwal Dwa Brzegi w Kazimierzu(...)Aktora i jego piękną żonę coraz trudniej spotkać w Polsce. Jest jeden ważny powód, dla którego trzymają się z daleka od wścibskich fotoreporterów... "Antonina jest w ciąży" - informuje "Dobry Tydzień...

 • Marek Kondrat i Antonina Turnau lada moment wezmą ślub?!

  Marek Kondrat (64 l.) i Antonina Turnau (27 l.) szykują się do ślubu?! Brzmi niewiarygodnie, ale właśnie tak twierdzi jedna z dziennikarek. Podobno para na ślubnym kobiercu ma stanąć już w sobotę 19 września.

 • "Twarz jednego z banków" Marek Kondrat wraz z żoną Antoniną pojawił się na manifestacji w Krakowie w obronie demokracji i trybunału konstytucyjnego. Aktor zacytował zgromadzonym wiersz Adama Mickiewicza i odczytał preambułę polskiej konstytucji, przemawiając u boku polityków Platformy Obywatelskiej. Jego ukochana z kolei niosła wymowne transparenty z napisem "Wolę zieloną gęś niż dziką kaczkę" oraz "Nie przenoście trybunału do Radomia". Internauci po manifestacji zaatakowali bank, twierdząc,...

 • Jakiej płci jest dziecko Tosi Turnau i Marka Kondrata? Grzegorz Turnau wyjawił tajemnicę!

  Antonina Turnau (30 l.) i Marek Kondrat (68 l.) niechętnie mówią o swoim życiu prywatnym. Bardziej gadatliwy jest Grzegorz Turnau (51 l.).

Zdjęcia na temat: antonina turnau
Wideo na temat: antonina turnau
 • Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom

  Otwierająca tegoroczny Festiwal w Cannes komedia "Kochankowie z Księżyca" to najnowsze dzieło drugiego po Woodym Allenie amerykańskiego mistrza komedii Wesa Andersona, którego wyobraźnię i talent do kreowania malowniczych postaci krytycy często stawiają na równi z dokonaniami Jean Pierre'a Jeuneta ("Amelia", "Delicatessen"). Dwukrotnie nominowany do Oscara reżyser przedstawia wzruszającą historię uczucia, które latem 1965 roku zawładnęło sercami dwojga nastolatków. Zauroczeni sobą młodzi nie...

Dyskusje na temat: antonina turnau