• Informacje na temat:

  antonio banderas mąż

Artykuły na temat: antonio banderas mąż
 • Antonio Banderas uspokaja zaniepokojonych fanów!

  Kiedy w sieci pojawiły się zdjęcia łysego Antonio Banderasa (57 l.), w mediach pojawiły się pogłoski o złym stanie zdrowia aktora. Na szczęście wszystko szybko się wyjaśniło.

 • Nieprzewidywalna partia szachów

  "Niewinna" ("The Other Man"), reż. Richard Eyre, USA/Wielka Brytania 2008, dystrybutor Best Film, premiera kinowa 3 września 2010 roku.

 • Melanie Griffith i Antonio Banderas kłócą się o… psy!

  Melanie Griffith (56 l.) i Antonio Banderas (53 l.) rozstali się w zgodzie. Jest jednak coś, co ich poróżniło…

 • Zorro powraca

  Informowaliśmy już o przygotowaniach do realizacji sequela przeboju "Maska Zorro" z 1998 roku. Na fotelu reżysera ponownie zasiądzie Martin Campbell ( "GoldenEye" , "Granice wytrzymałości" ), który już w ubiegłym roku zapowiedział, iż w kontynuacji znów zobaczymy Catherine Zeta-Jones w roli Eleny. Ostatnio producenci poinformowali, iż obok pięknej Walijki w filmie pojawi się jej mąż, Michael

 • Banderas o uzależnieniach swojej żony

  Hollywoodzka aktorka Melanie Griffith odbywa sesje terapeutyczne wraz z rodziną - zdradził jej mąż - Antonio Banderas .

 • Nowy film twórcy "Iris"

  Już 3 września na ekranach polskich kin zadebiutuje "Niewinna" - thriller psychologiczny z Laurą Linney, Antonio Banderasem, Liamem Neesonem i Romolą Garai w rolach głównych.

 • Banderas o starzeniu się żony

  Na twarzy Melanie Griffith, 49-letniej żony Antonio Banderasa (46 l.), widać bardzo wyraźnie upływ czasu. Uzależnienie od alkoholu i narkotyków pozostawiło trwałe ślady i aktorka nie przypomina pięknej gwiazdy filmowej, którą kiedyś była.

 • Amerykańska aktorka Melanie Griffith próbuje kolejny raz zajść w ciążę i używa wszelkich dostępnych metod, aby w wieku 43 lat urodzić swe czwarte dziecko. Problem z zajściem w ciążę, jak twierdzi aktorka, nie jest jednak związany z jej mężem - latynoskim gwiazdorem, Antonio Banderasem.

 • Melanie Griffith nie radzi sobie po rozstaniu!

  Kiedy pojawiły się pierwsze plotki o poważnym kryzysie w małżeństwie Melanie Griffith i Antonio Banderasa, wszyscy byli pewni, że go przezwyciężą. Niestety, para, która była ze sobą 18 lat, ogłosiła definitywny koniec związku. Oboje utrzymywali, że rozstają się w przyjaźni i nie mają do siebie żalu. O ile Antonio Banderas wydaje się być usatysfakcjonowany "nowym życiem", o tyle Melanie...

 • J. Lo dla dzieci

  Jennifer Lopez została uhonorowana nagrodą Children's Humanitarian za jej starania na rzecz dziecięcego szpitala w Los Angeles. Wręczenie nagrody zapoczątkowało akcję zbierania funduszy na rzecz tej placówki.

Wideo na temat: antonio banderas mąż
 • Melanie Griffith o wyborach

  51-letnia aktorka zdradza dziennikarzom, że w wyborach prezydenckich głosowała na Baracka Obamę. Dodaje również, że jej mąż Antonio Banderas nie mógł głosować.

 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...