• Informacje na temat:

  antonio banderas piosenkarz

Artykuły na temat: antonio banderas piosenkarz
 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...uważa, że byłoby to niepedagogiczne, gdyby jego dzieci dostały pieniądze za darmo. Uważa, że muszą same na siebie pracować. Zgromadzone pieniądze zamierza wydać na przyjemności! Antonio Banderas(...) w poniedziałek wszystkie media, po tym jak piosenkarz sam pochwalił się nią na Facebooku. Ramazzotti zamieścił również zdjęcia z uroczystości. Na wesele zaprosił m.in. byłą żonę, prezenterkę Michelle Hunziker...

 • Dawid Kwiatkowski w dubbingu filmu "SpongeBob na suchym lądzie"

  Idol nastolatek, Dawid Kwiatkowski, użyczy głosu jednej z postaci w animowanym filmie "SpongeBob na suchym lądzie".

 • Antonio Banderas ambasadorem

  Znany aktor filmowy Antonio Banderas został mianowany ambasadorem dobrej woli przez Program Rozwoju ONZ (UNDP) - poinformowano w środę, 17 marca, w nowojorskiej siedzibie tej organizacji. Zadaniem artysty ma być walka z nędzą na świecie.

 • Antonio Banderas, hiszpański gwiazdor robiący wielką karierę w Hollywood, był gościem honorowym światowej wystawy filatelistycznej Espagne 2000. Właśnie tam po raz pierwszy zaprezentowano znaczek pocztowy z wizerunkiem aktora. Banderas jest kolejnym znanym Hiszpanem, którego podobizna została uwieczniona na znaczkach. Przed nim podobny zaszczyt spotkał m.in. piosenkarza Julio Iglesiasa i piłkarza

 • Buntownik cały czas we mnie jest

  - Nie zdradziłem swoich ideałów, ciągle potrafię marzyć. Nie sądzę, żebym osiągnął już szczyty kariery. Bardzo chciałbym się rozwijać jako reżyser - nie tylko to powiedział Antonio Banderas w rozmowie z Martą Grzywacz, z RMF FM.

 • Jennifer Lopez na granicy

  Jennifer Lopez ( "Zatańcz ze mną" , "Pokojówka na Manhattanie" ) kręci w graniczącym z Meksykiem amerykańskim miasteczku Nogales, zdjęcia do filmu o tajemniczych zabójstwach kobiet w Ciudad Juarez. Kilkaset osób tłoczyło się ulicami miasteczka, aby zobaczyć gwiazdę, która pojawiła się razem ze swoim mężem, piosenkarzem Markiem Anthony'm - doniosła lokalna gazeta.

 • Harry Potter walczy z Britney Spears

  Harry Potter i Britney Spears znaleźli się pośród nominowanych do tegorocznej nagrody Nickelodeon Kids' Choice Awards, przyznawanej przez amerykańskie dzieci. Mały czarodziej walczy o nagrodę w trzech kategoriach, natomiast wokalistka nominowana jest w dwóch kategoriach.

 • 10 aktorów, którzy nie powinni śpiewać

  Opolski festiwal otworzył w tym roku koncert Gwiazdorskiego Towarzystwa Muzyczno-Wokalnego, czyli aktorów grających i śpiewających znane polskie przeboje. Cóż, nie od dziś gwiazdy ekranu zazdroszczą sławy gigantom rocka.

Wideo na temat: antonio banderas piosenkarz
 • SpongeBob: Na suchym lądzie

  Przygody uwielbianego przez dzieci Spongeboba znanego z kultowego, animowanego serialu.

 • SpongeBob: Na suchym lądzie

  Przygody uwielbianego przez dzieci Spongeboba znanego z kultowego, animowanego serialu.

 • Niewinna

  Peter (Liam Neeson) i Lisa (Laura Linney) są małżeństwem od ponad dwudziestu lat. Ich świat wydaje się być poukładany: Peter jest odnoszącym sukcesy biznesmanem a Lisa cenioną projektantką butów. Pewnego dnia Lisa znika. Peter jest załamany. Jednak rozpacz zmienia się w furię, gdy w komputerze żony znajduje jej intymne zdjęcia z innym mężczyzną. Ten sam człowiek - Ralph (Antonio Banderas) od lat wysyła Lisie e-maile. Zdruzgotany Peter podejmuje desperacką próbę zmierzenia się z przeszłością...