• Informacje na temat:

  antonio banderas reżyser

Artykuły na temat: antonio banderas reżyser
 • Gwiazdorzy w centrum zamieszek

  Hollywoodzkie gwiazdy, Antonio Banderas i Frieda Pinto nie przerwali prac nad filmem, do którego zdjęcia powstają w owładniętej zamieszkami Tunezji. Aktorzy "Black Gold" planują dokończyć produkcję niedaleko ośrodka turystycznego Hammamet.

 • Antonio Banderas konkwistadorem

  Antonio Banderas ( "Tajemnica Zorro" , "Desperado" ) wystąpi w wielkiej, epickiej produkcji "Conquistador", która opowie o XVI-wiecznym "pogromcy Azteków" Hermanie Cortezie - poinformował serwis "Variety". Film zrealizuje nieznany szerzej brazylijski reżyser Andrucha Waddington.

 • Gwiazdy po latach: "Ally McBeal"

  ...u boku Mela Gibsona w "Godzinie zemsty", z Elizabeth Shue zagrała w "Molly", a z Clintem Eastwoodem w "Prawdziwej zbrodni", w "Kumplu do bicia" wystąpiła u boku Antonio Banderasa i Woody’ego(...) wcieliła się w Helenę w kinowej wersji "Snu nocy letniej" Williama Szekspira, wyreżyserowanej przez Michaela Hoffmana z udziałem takich gwiazd, jak Michelle Pfeiffer, Kevin Kline i Rupert Everett...

 • Antonio Banderas na Broadway'u

  43-letni Antonio Banderas zadebiutował, przedpremierowo, na Broadway'u w komedii muzycznej "Dziewięć", inspirowanej "Osiem i pół" Felliniego. Powtarza rolę Guida, którą w filmie z 1963 roku zagrał Marcello Mastroianni.

 • Antonio Banderas, aktor znany u nas m.in. z filmu "Desperado", zmusił swego przyjaciela Pedro Almodovara, który odbierał Oscara dla najlepszego filmu zagranicznego, do opuszczenia sceny, ponieważ hiszpański reżyser znacznie przekroczył czas wyznaczony na przemówienie.

 • Antonio Banderas o "Shreku 2"

  Antonio Banderas ( "Ballistic" , "Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2" ) zdradził kilka szczegółów na temat swoich nowych projektów, czyli sequeli "Shreka" i "Maski Zorro" . Hiszpański gwiazdor opowiedział co nieco o wrednym Kocie w Butach, któremu użyczył głosu w animacji "Shrek 2" . Zdradził także, iż udział w pracach nad "Maską Zorro 2" wezmą najważniejsi twórcy oryginału.

 • Banderas za stary na upiora

  Joel Schumacher, amerykański reżyser, twórca takich przebojów jak "Batman Forever" i "Klient", rozpoczął przygotowania do realizacji "Upiora w operze". Film ma być ekranizacją słynnego musicalu Andrew Lloyda Webbera. Wbrew krążącym pogłoskom reżyser katergorycznie zaprzeczył, że w filmie zagra Antonio Banderas.

 • Banderas reżyseruje

  Antonio Banderas ( "Grzeszna miłość" , "Desperado" , "Mali agenci" ) postanowił znowu spróbować swych sił jako reżyser. W 2006 roku gwiazdor rozpocznie produkcję filmu na podstawie powieści Antonio Solery, "El Camino De Los Ingleses".

 • A. Banderas: Dla Spielberga wszystko!

  Zorro powraca! Fani zamaskowanego bohatera czekali aż osiem lat, by po sukcesie "Maski Zorro" zobaczyć go ponownie w filmie "Legenda Zorro" . Antonio Banderas ( "Desperado" ), uważany przez krytyków za jednego z najlepszych odtwórców tej roli, i tym razem wdział słynną czarną maskę.

 • Banderas i Salma Hayek w Polsce

  We wrześniu Polskę odwiedzą gwiazdy najnowszej animacji wytwórni DreamWorks "Kot w butach" - Antonio Banderas (Kot w Butach) i Salma Hayek (Kitty).

Wideo na temat: antonio banderas reżyser
 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • SpongeBob: Na suchym lądzie

  Przygody uwielbianego przez dzieci Spongeboba znanego z kultowego, animowanego serialu.

 • SpongeBob: Na suchym lądzie

  Przygody uwielbianego przez dzieci Spongeboba znanego z kultowego, animowanego serialu.