• Informacje na temat:

  antonio banderas zdjęcia

Artykuły na temat: antonio banderas zdjęcia
 • Antonio Banderas uspokaja zaniepokojonych fanów!

  Kiedy w sieci pojawiły się zdjęcia łysego Antonio Banderasa (57 l.), w mediach pojawiły się pogłoski o złym stanie zdrowia aktora. Na szczęście wszystko szybko się wyjaśniło.

 • Antonio Banderas konkwistadorem

  Antonio Banderas ( "Tajemnica Zorro" , "Desperado" ) wystąpi w wielkiej, epickiej produkcji "Conquistador", która opowie o XVI-wiecznym "pogromcy Azteków" Hermanie Cortezie - poinformował serwis "Variety". Film zrealizuje nieznany szerzej brazylijski reżyser Andrucha Waddington.

 • Antonio Banderas zapisał się na studia!

  Antonio Banderas (55 l.) postanowił zgłębić tajniki projektowania ubioru!

 • Antonio Banderas meksykańskim rewolucjonistą

  Antonio Banderas ( "Grzeszna miłość" , "Femme Fatale" ) wcieli się na planie filmu "Pancho Villa" w słynnego meksykańskiego rewolucjonistę. Zdjęcia do obrazu rozpoczynają się 7 października w starym meksykańskim górniczym miasteczku Guanajuato.

 • Griffith i Banderas: Będzie rozwód?

  Stella zwróciła jej uwagę na flirty Antonio Banderasa (52) z innymi kobietami? Czy Dakota odwołała się do własnych problemów z alkoholem? Tego Melanie Griffith nie zdradza. Ale pierwszy raz od 2009(...) i potem noszą ten ciężar przez całe życie, przenosząc go na swoje małżeństwa i swoje dzieci" - tłumaczył Banderas. Opowiadał, że cała rodzina pomagała Melanie wyjść z nałogu - wspólnie chodzili na...

 • Antonio Banderas i bezpieczeństwo narodowe

  Antonio Banderas ( "Desperado" , "Legenda Zorro" ) wystąpi w filmie "Homeland Security" - czytamy w "Production Weekly". Film ma być utrzymany w konwencji hitchcockowskiego thrillera a hiszpańskiemu aktorowi towarzyszyć będzie Annette Benning ( "American Beauty" , "Valmont" ).

 • Melanie Griffith (58 l.) była jedną z nielicznych znanych osób, które Eva Longoria zdecydowała się zaprosić na swoj ślub. Dzień przezd ceremonią była żona Antonio Banderasa postanowiła zrelaksować się na basenie. Paparazzim, którzy koczowali w okolicach hotelu, udało się uchwycić gwiazdę w bikini. Wciąż seksowna?

 • Lucy Liu i Antonio Banderas razem

  Lucy Liu ( "Kowboj z Szanghaju" , "Aniołki Charliego" , serial "Ally McBeal" ) i Antonio Banderas ("13 wojownik", "Maska Zorro", "Pytanie do Boga" ) zagrają główne role w filmie "Ecks vs Sever". Projekt określany jest jako połączenie obrazów "Bad Boys" i "Leon zawodowiec".

 • Gwiazdorzy w centrum zamieszek

  Hollywoodzkie gwiazdy, Antonio Banderas i Frieda Pinto nie przerwali prac nad filmem, do którego zdjęcia powstają w owładniętej zamieszkami Tunezji. Aktorzy "Black Gold" planują dokończyć produkcję niedaleko ośrodka turystycznego Hammamet.

 • Antonio Banderas o "Shreku 2"

  Antonio Banderas ( "Ballistic" , "Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2" ) zdradził kilka szczegółów na temat swoich nowych projektów, czyli sequeli "Shreka" i "Maski Zorro" . Hiszpański gwiazdor opowiedział co nieco o wrednym Kocie w Butach, któremu użyczył głosu w animacji "Shrek 2" . Zdradził także, iż udział w pracach nad "Maską Zorro 2" wezmą najważniejsi twórcy oryginału.

Wideo na temat: antonio banderas zdjęcia
 • SpongeBob: Na suchym lądzie

  Przygody uwielbianego przez dzieci Spongeboba znanego z kultowego, animowanego serialu.

 • SpongeBob: Na suchym lądzie

  Przygody uwielbianego przez dzieci Spongeboba znanego z kultowego, animowanego serialu.

 • Niewinna

  Peter (Liam Neeson) i Lisa (Laura Linney) są małżeństwem od ponad dwudziestu lat. Ich świat wydaje się być poukładany: Peter jest odnoszącym sukcesy biznesmanem a Lisa cenioną projektantką butów. Pewnego dnia Lisa znika. Peter jest załamany. Jednak rozpacz zmienia się w furię, gdy w komputerze żony znajduje jej intymne zdjęcia z innym mężczyzną. Ten sam człowiek - Ralph (Antonio Banderas) od lat wysyła Lisie e-maile. Zdruzgotany Peter podejmuje desperacką próbę zmierzenia się z przeszłością...