• Informacje na temat:

  anty tvn

Artykuły na temat: anty tvn
 • Katarzyna Bosacka zwolniona z TVN!

  Katarzyna Bosacka (47 l.) straciła pracę w TVN. Ze skutkiem natychmiastowym stacja wypowiedziała jej umowę o pracę. Powód?

 • Roast Wiśniewskiego gorszy od roastu Wojewódzkiego? Śmiali się nawet ze śmierci Przybylskiej!

  Wygląda na to, że dzięki Kubie Wojewódzkiemu (52 l.) i reklamie w TVN roasty stają się coraz popularniejsze w naszym kraju. Niedawno swój "anty-benefis" miał także Michał Wiśniewski (43 l.)! Było ostrzej niż u Kuby?

 • Karolina Korwin Piotrowska i Kuba Wojewódzki na wojennej ścieżce!

  Czarne chmury zbierają się nad tropicielką ploteczek i skandali. Jeszcze niedawno psy wieszał na niej Olivier Janiak i Ewa Chodakowska. Ostatnio do grona "anty-korwin-piotrowskich" dołączył również(...) DZIENNIKARKA przesyła serdeczne pozdrowienia dla jedynego KRÓLA TVN". Zabawne?

 • "Mąż czy nie mąż": Czy warto dawać drugą szansę?

  Zuzię (Magdalena Żak). Do czasu... Pewnego dnia ich sielanka skończyła się. Serce Michała mocniej zabiło do Romy (Anna Czartoryska-Niemczycka), z którą udał się w romantyczny rejs po Morzu(...). Jednak nie padnie mu w ramiona i nie przygarnie go z powrotem do swojego serca. O to będzie musiał powalczyć. Czy mu się uda? O tym przekonamy się oglądając serial w każdą niedzielę o 21:20 w TVN...

 • Koterski pobije Wojewódzkiego?

  Wojewódzkiego, czytał blogi polityków w Anty radiu , zaproszono go też do obsady serial u TVP "Królowie śródmieścia" i prowadzenia młodzieżowego programu "MTV Rockuje", który miał wyłonić gwiazdę muzyki(...) autorskiego programu w Polsacie, przyjął ją i u boku Wojewódzkiego na antenie TVN pojawiał się już nie będzie. Chyba zdaje sobie sprawę, że może odnieść o wiele większy sukces niż Kuba... Zaprenumeruj...

 • Seriale "trzymające władzę"

  ...reprezentację anty-fanów i z wielką łatwością budzi skrajne emocje, pozostawiając niewiele osób obojętnymi. "Kinga, co ty mnie tak piłujesz…?" 3) "Grzeszni i bogaci" Od 25 października do 15 listopada mieliśmy okazję śledzić perypetie rodziny Forresterów. Dla jednych żenujące, dla innych przezabawne. Ten serialowy eksperyment TVN-u okazał się niewypałem, dowodząc niezbicie, że...

 • Mel Gibson gwiazdą TVN7

  "Gwiazdy w TVN 7" to cykl filmowy prezentujący największe nazwiska evergreenów światowej kinematografii. To osobowości, które przyciągnęły do kin miliony widzów. Od 7 czerwca do 5 lipca gwiazdą cyklu będzie Mel Gibson.

 • Scena Muzzo: Mocno i z wykopem

  Znamy uczestników piątego finału konkursu Scena Muzzo . W najbliższy poniedziałek (26 kwietnia) w krakowskim Lizard Kingu wystąpią: Blank Space, Bongo Jerusalem, Dave Nilaya Project i NeWBReeD.

 • Doda i Big Cyc to "Świry"

  Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka grupy Virgin, zespół Big Cyc, artysta kabaretowy Marcin Daniec i autor popularnego telewizyjnego show Szymon Majewski znaleźli się wśród laureatów studenckiego plebiscytu "Świry 2006". "Świrem za całokształt" nagrodzono satyryka i aktora Jacka Fedorowicza.

 • "Pokazuję środkowy palec, tak naprawdę go nie pokazując"

  Płytę "Esende Mylffon" zamykał słowami: "nie odchodzę, to jeszcze nie koniec". Jak mówił, tak zrobił. Po niespełna dwóch latach Tas De Fleja wraca w wielkim stylu z nowym albumem, wyprodukowanym w całości przez przemyskiego producenta WDK. Jak udała się ta kolaboracja? Czy Tede przeskoczył poprzeczkę, jaką ustanowił sobie poprzednią produkcją? Przekonajcie się sami. Wciągnijcie "Ścieżkę dźwiękową" i sprawdźcie wywiad z jej twórcą... Z Tede rozmawiał Filip Rauczyński ("Magazyn Hip Hop").

Dyskusje na temat: anty tvn