• Informacje na temat:

  anya

Artykuły na temat: anya
 • "Wiedźmin": Anya Chalotra i Freya Allan o teatrze, sławie, serialu i fanach

  ...siłę kobiety poprzez przemoc. My staramy się ukazać wszystko trochę inaczej - przedstawiamy ich siłę, kiedy są one delikatne, miłe, wrażliwe; kiedy się boją. Anya: - Pokazujemy całą gamę uczuć, jakie nimi targają. Poznając te postacie od samego początku ich podróży widzimy dokładnie, że za każdym razem, kiedy upadają, od razu się podnoszą - dodaje Anya Chalotra. Co z kolei skłoniło...

 • "Satisfaction" z Sharon Stone

  Sharon Stone ("Nagi instynkt") pochwaliła się w rozmowie z dziennikarzem pisma "Prestige", że zagra jedną z głównych ról w dramacie psychologicznym "Satisfaction".

 • "Wiedźmin": Materiał zza kulis. Henry Cavill, Anya Chalotra i Maciej Musiał na nowych zdjęciach

  Supermana, Henry Cavill. W Yennefer wcieli się Anya Chalotra, aktorka znana z  "A.B.C." czy też "Wanderlust". W Ciri, księżniczkę Cintry - Freya Allan ("Wojna światów", "Kraina bezprawia"). Jesteś fanem...

 • Kłopoty małżeńskie Paula McCartney'a?

  W plotka rskiej prasie pojawiły się pogłoski, że małżeństwo Sir Paula McCartney'a (64 l.) i Heather Mills (38 l.) przeżywa poważny kryzys. Z obozu rodziny byłego Beatlesa od razu nadeszło stanowcze dementi.

 • "Wiedźmin": Henry Cavill analizuje scenę walki w Blaviken

  Netflix nie zapomina o fanach "Wiedźmina". W zeszłym tygodniu w sieci pojawił się filmik, w którym Anya Chalotra i Joey Batey próbują "polskie eliksiry", a wczoraj opublikowano analizę sceny walki w Blaviken z pierwszego odcinka. W ostatnich dniach pojawiło się także sporo informacji (oraz plotek) o drugim sezonie, więc postanowiliśmy zebrać je dla was w jednym miejscu.

 • Eurowizja: Wyniki później

  Jednak nie 9, ale 25 listopada poznamy listę wykonawców zakwalifikowanych do polskich preselekcji do Eurowizji.

 • "Supergirl": Gwiazda serialu "Buffy: postrach wampirów" pomoże Supergirl?

  Emma Caulfield, czyli Anya Jenkins, wystąpi gościnnie w jednym z kolejnych odcinków "Supergirl".

 • Filmy żydowskie na festiwalu Toffi

  27 stycznia w Toruniu rozpocznie się kolejna edycja festiwalu kina niezależnego Toffi, tym razem poświęcona filmom żydowskim. Przez trzy dni projekcji będzie można zobaczyć filmy z Polski, Izraela, Argentyny, Rosji, Francji, Anglii.

 • "Wiedźmin": To już oficjalne! Powstanie drugi sezon!

  Plotki się potwierdziły! Jeszcze przed premierą pierwszego sezonu Netflix oficjalnie ogłosił, iż powstanie druga seria "Wiedźmina". Henry Cavill, Anya Chalotra i Freya Allan powrócą w kolejnej części ekranizacji książek Andrzeja Sapkowskiego.

 • Witherspoon: Pogotowie dla mam

  Reese Witherspoon ( "Dziewczyna z Alabamy" , "Legalna blondynka 2" ) będzie gwiazdą nowej komedii romantycznej, która powstanie w wytwórni Dimension Film. Aktorka czuwać będzie również nad produkcją filmu, zatytułowanego "Manhattan Baby".

Zdjęcia na temat: anya
Wideo na temat: anya
Dyskusje na temat: anya