• Informacje na temat:

  aparat cyfrowy

Artykuły na temat: aparat cyfrowy
 • Brightalign, czyli przezroczyste nakładki ortodontyczne zamiast metalowego aparatu

  Niewidoczny, wygodny, ruchomy i zupełnie niekrepujący aparat ortodontyczny? Okazuje się, że teraz to możliwe i to w cenie niższej, niż w przypadku tradycyjnych aparatów stałych.

 • "Citizenfour" : Rok 1984 tu i teraz

  Nagrodzony w tym roku Oscarem dokument Laury Poitras nie jest filmem wybitnym, lecz z pewnością jednym z najważniejszych w historii gatunku. "Citizenfour" nie tylko odświeża informacje, które oburzyły świat w czerwcu 2013 roku. To zatrważający obraz roku 1984, który dzieje się tu i teraz.

 • Edyta Górniak zrobiła awanturę o zdjęcia. Wyglądała na nich staro!

  Edyta Górniak (42 l.) twierdzi, że aparaty cyfrowe odbierają jej urodę i młodość!

 • B. Pitt i A. Jolie: Nielegalne zdjęcia

  Aparat cyfrowy zawierający zdjęcia Brada Pita (42 l., "Troja" ) i Angeliny Jolie (31 l., "Lara Croft. Tomb Raider" ) z Afryki został przejęty przez amerykańską policję. Policjanci znaleźli kartę pamięci aparatu w domu Williama Keysa, w mieście Westfield, w stanie Massachusetts. Skąd całe to zamieszanie?

 • Policjantki i policjanci

  ...sprzedano _ jak sądził _ aparat cyfrowy, a w rzeczywistości była to pusta obudowa urządzenia. Policjanci sprawnie zabierają się do odszukania winnych. Przez cały czas Oli nie daje spokoju tajemnica...

 • Zobacz przyspieszony teledysk!

  Puławy to nie tylko nowofalowa scena rozsławiona przez takie grupy jak Siekiera czy DHM. W tym mieście działa również formacja Kinetic Jane, która za pośrednictwem INTERIA.PL zaprezentowała teledysk do nagrania "365 days of acceleration". Klip, nagrany aparatem cyfrowym, możecie już oglądać na naszych stronach.

 • Czy leczenie nakładkami Brightalign odmłodzi nasz wygląd? Proste zęby to młodość!

  Współczesna ortodoncja oparta na cyfrowym planowaniu otwiera nowe możliwości przewidywalnego zakończenia całego procesu leczenia. Nigdy nie jest za późno na piękny uśmiech, mało tego, leczenie(...) opracowanych do leczenia zgryzu u osób dorosłych. Nakładki Brightalign działają w taki sam sposób jak tradycyjne aparaty ortodontyczne: wykorzystują kontrolowaną siłę nacisku, tak aby przesunąć...

 • Led Zeppelin w komórce

  W połowie listopada katalog legendy hard rocka będzie legalnie dostępny w formie cyfrowych gadżetów do telefonu.

 • Czy leczenie nakładkami Brightalign odmłodzi nasz wygląd? Proste zęby to młodość!

  Współczesna ortodoncja oparta na cyfrowym planowaniu otwiera nowe możliwości przewidywalnego zakończenia całego procesu leczenia. Nigdy nie jest za późno na piękny uśmiech, mało tego, leczenie(...) nakładek opracowanych do leczenia zgryzu u osób dorosłych. Nakładki Brightalign działają w taki sam sposób jak tradycyjne aparaty ortodontyczne: wykorzystują kontrolowaną siłę nacisku, tak aby...

 • Telefon komórkowy z iPodem

  Koncern Apple wkrótce wprowadzi na rynek telefon komórkowy, który będzie odtwarzał cyfrowe pliki muzyczne na podobieństwo iPoda, innego produktu firmy. Ani Apple, ani też Motorola, która będzie produkowała "iPodowe" telefony, nie wydały w tej sprawie oficjalnego oświadczenia.

Wideo na temat: aparat cyfrowy
 • Grabarz

  Adaptacja opowiadania Rainera Marii Rilkego o tajemniczym młodzieńcu obejmującym posadę grabarza w San Rocco. Miasteczko nawiedza plaga. Ludzie masowo umierają, ostatni żywi pchają na cmentarz wozy pełne trumien... Film zrealizowano za pomocą aparatu używanego podczas wyścigów konnych do rejestrowania zawodników przecinających linię mety. Nie daje on takiego obrazu przestrzeni jak zwykła kamera czy aparat fotograficzny. Przed oczami widza, od strony lewej do prawej, pomału przesuwa się...

 • Wędrówki z dinozaurami 3D

  Kinowa wersja słynnego serialu BBC o prehistorycznych gadach, zrealizowana w cyfrowym 3D.

 • Abraham Lincoln: Łowca wampirów

  Widowiskowy film fantastyczny w cyfrowym 3D, wyreżyserowany przez Timura Bekmambetova, wizjonerskiego twórcę "Straży nocnej" i "Wanted: Ścigani". Gdy matka prezydenta Lincolna zostaje zabita przez istotę z piekła rodem, on wypowiada wojnę wampirom i ich ludzkim sprzymierzeńcom.