• Informacje na temat:

  aparat cyfrowy

Artykuły na temat: aparat cyfrowy
 • Brightalign, czyli przezroczyste nakładki ortodontyczne zamiast metalowego aparatu

  Niewidoczny, wygodny, ruchomy i zupełnie niekrepujący aparat ortodontyczny? Okazuje się, że teraz to możliwe i to w cenie niższej, niż w przypadku tradycyjnych aparatów stałych.

 • "Citizenfour" : Rok 1984 tu i teraz

  Nagrodzony w tym roku Oscarem dokument Laury Poitras nie jest filmem wybitnym, lecz z pewnością jednym z najważniejszych w historii gatunku. "Citizenfour" nie tylko odświeża informacje, które oburzyły świat w czerwcu 2013 roku. To zatrważający obraz roku 1984, który dzieje się tu i teraz.

 • Edyta Górniak zrobiła awanturę o zdjęcia. Wyglądała na nich staro!

  Edyta Górniak (42 l.) twierdzi, że aparaty cyfrowe odbierają jej urodę i młodość!

 • B. Pitt i A. Jolie: Nielegalne zdjęcia

  Aparat cyfrowy zawierający zdjęcia Brada Pita (42 l., "Troja" ) i Angeliny Jolie (31 l., "Lara Croft. Tomb Raider" ) z Afryki został przejęty przez amerykańską policję. Policjanci znaleźli kartę pamięci aparatu w domu Williama Keysa, w mieście Westfield, w stanie Massachusetts. Skąd całe to zamieszanie?

 • Policjantki i policjanci

  ...sprzedano _ jak sądził _ aparat cyfrowy, a w rzeczywistości była to pusta obudowa urządzenia. Policjanci sprawnie zabierają się do odszukania winnych. Przez cały czas Oli nie daje spokoju tajemnica...

 • Zobacz przyspieszony teledysk!

  Puławy to nie tylko nowofalowa scena rozsławiona przez takie grupy jak Siekiera czy DHM. W tym mieście działa również formacja Kinetic Jane, która za pośrednictwem INTERIA.PL zaprezentowała teledysk do nagrania "365 days of acceleration". Klip, nagrany aparatem cyfrowym, możecie już oglądać na naszych stronach.

 • Fotografowanie to krępujące zajęcie

  ...z kliszą? - Robię zdjęcia aparatem cyfrowym. Jestem z pokolenia, które zaprzyjaźniło się z fotografią dopiero wtedy, gdy aparaty stały się bardzo dostępne. Kiedyś to był przedmiot luksusowy i nie było mnie stać na posiadanie takiego urządzenia. Powtarzam, że aparat cyfrowy to świetna zabawka. Klisza wymaga od fotografa dyscypliny? - Kiedyś płaciło się za film, potem za jego wywołanie...

 • Led Zeppelin w komórce

  W połowie listopada katalog legendy hard rocka będzie legalnie dostępny w formie cyfrowych gadżetów do telefonu.

 • BrzydUla

  Ula zaprasza Marka na spotkanie, które nawiązuje do książki, prezentu od niego. Marek jest przekonany, że ta randka, tak jak w powieści, skończy się w alkowie. Nie ma jednak odwagi odmówić Uli. Jasiek i Kinga idą na studniówkę. Robson wybiera się na nią w towarzystwie Magdy, która ma ze sobą aparat cyfrowy ze zdjęciami z sesji w RPA. Jasiek wie, że te fotografie mogą go skompromitować.

 • Telefon komórkowy z iPodem

  Koncern Apple wkrótce wprowadzi na rynek telefon komórkowy, który będzie odtwarzał cyfrowe pliki muzyczne na podobieństwo iPoda, innego produktu firmy. Ani Apple, ani też Motorola, która będzie produkowała "iPodowe" telefony, nie wydały w tej sprawie oficjalnego oświadczenia.

Wideo na temat: aparat cyfrowy
 • Grabarz

  Adaptacja opowiadania Rainera Marii Rilkego o tajemniczym młodzieńcu obejmującym posadę grabarza w San Rocco. Miasteczko nawiedza plaga. Ludzie masowo umierają, ostatni żywi pchają na cmentarz wozy pełne trumien... Film zrealizowano za pomocą aparatu używanego podczas wyścigów konnych do rejestrowania zawodników przecinających linię mety. Nie daje on takiego obrazu przestrzeni jak zwykła kamera czy aparat fotograficzny. Przed oczami widza, od strony lewej do prawej, pomału przesuwa się...

 • Wędrówki z dinozaurami 3D

  Kinowa wersja słynnego serialu BBC o prehistorycznych gadach, zrealizowana w cyfrowym 3D.

 • Abraham Lincoln: Łowca wampirów

  Widowiskowy film fantastyczny w cyfrowym 3D, wyreżyserowany przez Timura Bekmambetova, wizjonerskiego twórcę "Straży nocnej" i "Wanted: Ścigani". Gdy matka prezydenta Lincolna zostaje zabita przez istotę z piekła rodem, on wypowiada wojnę wampirom i ich ludzkim sprzymierzeńcom.