• Informacje na temat:

  aparat na zęby

Artykuły na temat: aparat na zęby
 • Natalia Siwiec zjadła zęby na autopromocji. Ma już nowe!

  Siwiec. Celebrytka, która zjadła zęby na autopromocji, po nowe pojechała do... Dubaju. "Natalia Siwiec nie tylko usunęła niedoskonałości swojego zgryzu za pomocą ortodontycznego aparatu, ale...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Odważne wyznanie Grzegorza Wilka!

  Czwarty odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Grzegorz Wilk, który rewelacyjnie wcielił się w Bono z zespołu U2. Największym zaskoczeniem wieczoru stało się jego odważne i wzruszające wyznanie.

 • Czy leczenie nakładkami Brightalign odmłodzi nasz wygląd? Proste zęby to młodość!

  ...w przypadku tradycyjnych aparatów stałych. Ochrona przed ścieraniem - nakładka Brightalign pomaga odseparować od siebie oba łuki zębowe, a co za tym idzie, chroni zęby przed ścieraniem, to ważne(...) ustawione zęby stanowią wsparcie dla tkanek miękkich, dzięki czemu rysy twarzy stają się bardziej symetryczne, zmarszczki ulegają spłyceniu, bruzda nosowo-wargowa łagodnieje, a kości policzkowe stają...

 • - Po prostu ruszam w trasę i próbuję się podczas niej dobrze bawić - mówi Interii Bryan Adams, który po świetnie przyjętym koncercie w Krakowie w grudniu 2014 r. błyskawicznie ogłosił kolejny występ w naszym kraju. 28 marca zagra w Ergo Arenie na pograniczu Gdańska i Sopotu.

 • Czy leczenie nakładkami Brightalign odmłodzi nasz wygląd? Proste zęby to młodość!

  ...niższe niż w przypadku tradycyjnych aparatów stałych. Ochrona przed ścieraniem - nakładka Brightalign pomaga odseparować od siebie oba łuki zębowe, a co za tym idzie, chroni zęby przed ścieraniem, to(...) ustawione zęby stanowią wsparcie dla tkanek miękkich, dzięki czemu rysy twarzy stają się bardziej symetryczne, zmarszczki ulegają spłyceniu, bruzda nosowo-wargowa łagodnieje, a kości policzkowe stają...

 • Erika Karkuszewska: Nawet o tym nie marzyłam

  We wspólnej produkcji TVP i BBC "Dzwony wojny" śliczna studentka Akademii Teatralnej gra jedną z głównych ról. Erika Karkuszewska mówi o tym, jak wygrała casting i jak pracowało jej się na planie z brytyjską ekipą.

 • ...nic specjalnego się nie stało, poza tym, że przez dwa lata będzie... nosiła aparat na zębach. "Dostałam rolę w serialu 'Szczęki 5'. Ten serial to nie komedia, a ogromne wezwanie". "Treserka wszystkich Polek" tłumaczy, że musiała zdecydować się na aparat, gdyż jej górne zęby starły się i zaczęły przypominać cmentarzysko!

 • Zmarł znany scenograf Tadeusz Kosarewicz

  Nie żyje Tadeusz Kosarewicz, autor scenografii do ponad 90 polskich oraz zagranicznych filmów i seriali, w tym do takich dzieł polskiej kinematografii, jak "Ziemia obiecana". Artysta zmarł w poniedziałek, 24 listopada, we Wrocławiu w wieku 81 lat.

 • Radek Pestka wstydzi się swoich zębów! Ma powody?

  Radek chce jak najprężniej rozwijać swoją karierę. Dostał już nawet kilka propozycji z Londynu oraz Nowego Jorku. Jednak model ma pewną słabość, której chce się jak najszybciej pozbyć. Chodzi o jego zęby, których bardzo się wstydzi. Dlatego część pieniędzy z wygranej postanowił przeznaczyć na specjalny aparat ortodontyczny, który pomoże mu pozbyć się kompleksów. Czy naprawdę jego zęby są w aż tak...

 • Anna Starmach odkrywa nowe smaki

  Już po raz trzeci Anna Starmach wraz z Magdą Gessler i Michelem Moranem wybierze zwycięzcę "MasterChefa". Najmłodsza jurorka show wyznaje, że nigdy nie sądziła, że zostanie gwiazdą telewizji.

Zdjęcia na temat: aparat na zęby
Wideo na temat: aparat na zęby
 • "M jak miłość": To zaszło już za daleko

  i... uciec od męża. Artur nakryje ją w pokoju Mai z telefonem w dłoni, wyrwie jej aparat i roztrzaska go o ścianę. - Nigdy przede mną nie uciekniesz! - syknie.

 • Grabarz

  Adaptacja opowiadania Rainera Marii Rilkego o tajemniczym młodzieńcu obejmującym posadę grabarza w San Rocco. Miasteczko nawiedza plaga. Ludzie masowo umierają, ostatni żywi pchają na cmentarz wozy pełne trumien... Film zrealizowano za pomocą aparatu używanego podczas wyścigów konnych do rejestrowania zawodników przecinających linię mety. Nie daje on takiego obrazu przestrzeni jak zwykła kamera czy aparat fotograficzny. Przed oczami widza, od strony lewej do prawej, pomału przesuwa się...

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

Dyskusje na temat: aparat na zęby
 • Re: "Na Wspólnej": Sukces bez radości

  Taka biedna, a aparat na zęby ma ;)

 • Re: "BrzydUla": Będzie 2. część!

  Nie znosiłem tych filmów z serii "Brzydula" (bo to się na całym świecie pojawiało). Brali ładna aktorkę, robili jej dziwną fryzurę, zakładali okulary w rogowej oprawce i aparat na zęby i kazali myśleć widzowi, ze jest brzydka. Uwierzcie mi, nieie ma brzydkich dziewczyn, są tylko takie co nie mają seksapilu.

 • Re:

  Cichopek popatrz na te swoje zęby!! zrób z nimi coś!! aparat wskazany!! a co do czołówki, plagiat jak nic " Gute Zeiten, schlechte Zeiten" do złudzenia przypomina tę ramówkę

 • Re: Pramatka wszystkich brzydul - Betty z "J...

  Czemu uzupełnieniem "brzydoty" jest zawsze aparat nazębny? Przecież jego obecność oznacza ni mniej, ni więcej to, że nosiciel(ka) chce zadbać o zęby, żeby były ładne. Zwykle nosi się go nie więcej niż kilka miesięcy.

 • Re: Pramatka wszystkich brzydul - Betty z "J...

  Pramatka najlepsza. Amerykańskiej brzyduli założyli tylko aparat na zęby i okulary, swoją drogą całkiem-całkiem, więc wcale taka beznadziejna nie była... Najładniejsza ze wszystkich. Pramatka, mówiąc krótko i bez ogródek, wymiata.

 • Re: Monika i Nina znajdują list...

  a mucha znowu się szczerzy! czy ona naprawdę nie umie zagrać jakichkolwiek emocji, tylko zawsze ten sam uśmieszek? ratunku, przecież nie można grać 200 odcinków 3 minami! Niech ona chociaż spróbuje wyrazić jakiekolwiek emocje, a nie tylko szczerzyć zęby! to nie jest występ celebryki, który musi szczerzyć zęby do fotoreporterów za każdym razem, keidy skierują na nią aparat albo kamerę!

 • Re: Marta i Andrzej znowu razem!

  MOIM MARZENIEM JEST ABY ZMIENIONO TA AKTORKE,BARDZO ZLE SIE PREZENTUJE WYGLADA JAGBY BYLA SZCZERBATA CALY CZAS ZACISKA USTA I MAM CIAGLE WRAZENIE ZE MA SMARKI POD NOSEM!OBRZYDLIWA JEST! zaciska zęby bo ukrywa aparat - jeden jedyny raz udało mi sie podejrzeć że ma druty w gebie