• Informacje na temat:

  apetyt na kobiety

Artykuły na temat: apetyt na kobiety
 • ...kobiety, jak 80-letnia pani z parku, która stwierdziła, że "należy w pełni korzystać z życia". - Moim zdaniem każda kobieta po pięćdziesiątce chciałaby przeżyć taki locik, ale nie mówią o tym(...) przyzwolenie dla związków mężczyzn ze znacznie młodszymi kobietami. Romans starszej kobiety z młodszym partnerem nie jest jednak już tak pozytywnie postrzegany. Tymczasem taka relacja bardzo dobrze wpływa na...

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Same zdrady

  Spokój, jaki zapanuje nad rozlewiskiem, gdy letnicy opuszczą pensjonat Małgosi Jantar (Joanna Brodzik), rozbudzi w bohaterkach sagi apetyt na... miłość. Pierwszy odcinek kolejnej odsłony serialu już 7 grudnia o 20:25 w TVP1.

 • Oto wyjątkowe kobiety XXI wieku!

  Gwiazdy "Klanu" - Izabela Trojanowska i Maria Niklińska, czyli Monika Ross-Nawrot i Agata Wilczyńska, znalazły się na kartach nowego albumu fotografika Sebastiana Skalskiego "Apetyt na kobiety" w gronie stu wyjątkowych kobiet XXI wieku.

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

 • Tomasz Stockinger: Miałem nadzieję, że Agnieszka Kotulanka opanuje kłopoty

  ...ogromny apetyt na życie. Nie czuję ciężaru tych 62 lat, które już za mną. A z drugiej strony - biorąc pod uwagę odejścia przyjaciół - wiem, że trzeba uważać na siebie, że mój czas jest coraz cenniejszy(...) samooszukiwania, gra pozorów. Generalnie miłość to jest po prostu ciężka praca. Pan by jeszcze podjął się tej pracy w miłości? - Oczywiście. A jest jakiś ideał kobiety? - Nie ma ideałów. Myślę...

 • Katarzyna Żak: Przebojowość Sulejukowej

  Katarzyna Żak jest tytanem pracy. Gra w serialach, występuje w czterech teatrach i buduje hospicjum. Dzięki roli Solejukowej zainteresowała się sytuacją dojrzałych Polek. W niedzielę zaśpiewa na gali I Festiwalu Polskich Seriali TV Elbląg 2015.

 • "Klan": Ola wreszcie zdecyduje się na wizytę u położnika... Wybierze Koziełłę?

  Ola (Kaja Paschalska) nie najlepiej znosić będzie pierwsze tygodnie ciąży. Poskarży się Agnieszcze (Paulina Holtz), że straciła apetyt, a wszystko, co zjada, natychmiast zwraca... Siostra poradzi jej, by jak najszybciej umówiła się na wizytę u położnika.

 • Magdalena Kumorek: Grzeczna dziewczynka z własnym zdaniem

  Popularność dał jej serial "Samo życie". "Przepis na życie" - sympatię fanów.

 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko: Jestem niezłą staruchą!

  Pełna pasji, emocji, ma wielki apetyt na życie. Agnieszka Fitkau-Perepeczko uważa siebie za fenomen wśród osób swojego pokolenia. Wielu jednak nie dowierza, że aktorka w tym roku skończyła 76 lat. W czym tkwi jej sekret?

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

Zdjęcia na temat: apetyt na kobiety
Wideo na temat: apetyt na kobiety
 • Kobiety bez mężczyzn

  "Kobiety bez mężczyzn" to debiut fabularny Shirin Neshat, nakręcony na podstawie zakazanej w Iranie powieści Shahrnoush Parsipour pod tym samym tytułem. Film porusza problem różnych odcieni kobiecości Iranek, widziany jednak nie z perspektywy lokalnej, a zewnętrznej - oczami mieszkającej od lat za granicą irańskiej feminizującej multimedialnej artystki. Odcina się ona od przesadnego krytycyzmu, zachowuje obiektywizm ocen, a nawet wyraża artystyczny zachwyt elementami irańskiej architektury i...

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Kobiety z 6. piętra

  Jean-Louis (znany z Nieba nad Paryżem Fabrice Luchini) był statecznym mężczyzną i ojcem rodziny... dopóki nie poznał hiszpańskich pokojówek mieszkających na szóstym piętrze w jego kamienicy. Jedna z nich, niezwykle piękna Maria, wprowadza porządek w domu Jean-Louisa i jak się potem okazuje chaos w jego sercu. Zderzenie hiszpańskiego temperamentu z konserwatyzmem francuskiej klasy średniej tworzy prawdziwie wybuchową komediową mieszankę. Paryż, lata 60. XX wieku. Spokojne życie konserwatywnej...

Dyskusje na temat: apetyt na kobiety
 • Re: "Na Wspólnej": Niewykorzystany potencjał Sylwii Gliwy

  Piszecie, że „ścisk” nie ten? Poczekajcie na swoje kobiety po porodach! Poza tym kobieta dojrzała ma większe potrzeby sexualne i może nauczyć was duuużo więcej niż małolata pragnąca całusków i przytulasków!!! Znam facetów, którzy zdradzają swoje młode żonki z 10 lat starszymi paniami, i jakoś apetyt im się nie zmniejsza!

 • Re: "Barwy szczęścia": Cała Polska zachwycała się jej piersiami! Lubiła się nimi chwalić...

  dorosłe kobiety, zaczynasz spoglądać tylko na "świeżynki"...Pragniesz tę młodość chrupiącą zjeść, połknąć ciastko z kremem. Ale już nie masz czym ich jeść , Kociaku! Twój apetyt jest jednak większy od(...) okropnie, gdy je napoczniesz, spogląda na ciebie ze wstrętem, ale cóz cię to obchodzi. Ty zaspokajasz swój pozażołądkowy apetyt..Brzuszek nosi pan z dumą młodej matki w rok po ślubie. Swojej fizycznej