• Informacje na temat:

  aqua

Artykuły na temat: aqua
 • Włatcy móch

  Pani Frał zabiera całą klasę do nowego aqua parku. Przebywająca w saunie higienistka przywołuje dżina za pomocą pamiątkowej piersiówki.

 • Clock Machine w hołdzie Eddiemu Vedderowi

  Pod szyldem "Into the Wild" trwa trasa koncertowa krakowskiej grupy Clock Machine. W ten sposób gitarowy kwartet promuje swój debiutancki album "Greatest Hits" i... zdrowy tryb życia.

 • Wirtualne życie, prawdziwa śmierć

  ...odc. 8 Podczas sesji fotograficznej umiera piękna 19 _ letnia modelka. Przyczyną śmierci było zatrucie arszenikiem, a w zasadzie miksturą sporządzoną według starej XVIII _ wiecznej receptury, znanej w historii jako Aqua Tofana. Kto czyhał na życie tej pięknej dziewczyny i włożył tyle wysiłku w przygotowanie trucizny? Z pomocą w rozwiązaniu zagadki przychodzi trudna podopieczna Marty _ Roma...

 • "Mad Max: Na drodze gniewu" : Apokalipsa, teraz!

  Chociaż George Miller nie wymyślił w trylogii o szalonym Maksie postapokaliptycznego kina, to stworzył jego najbardziej wyrazistą, ikoniczną wersję: wizję ziem jałowych, pośród których samotnicy i dzikusi walczą o przeżycie. Wracając po trzech dekadach do kultowej serii, reżyser pchnął gatunek w stronę skrajnego rozbuchania. "Mad Max: Na drodze gniewu" wygląda jak najdłuższy i najlepszy heavymetalowy teledysk w historii.

 • Anna Dereszowska urządza swój nowy dom!

  .... Gwiazda "Barw szczęścia" zaczęła od zakupu odkurzacza, ponieważ chciała jak najszybciej doprowadzić dom do stanu używalności. Dereszowska zainwestowała w bezprzewodowy model Philips PowerPro Aqua...

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

 • W sprawach Magdaleny Żuk i Marcina M. jest wiele podobieństw. Ta teoria zaskakuje!

  Według pierwszych informacji do tragedii doszło w hotelu Hawaii Le Jardin Aqua Park Resort. Jak udało się ustalić portalowi Hurghada24, mężczyzna popełnił samobójstwo na terenie budowy znajdującej się tuż obok tego hotelu. Sprawa tragicznie zmarłego Polaka przywodzi na myśl śmierć Magdaleny Żuk, która również straciła życie na wakacjach w Egipcie. Trudno nie dostrzec pewnych podobieństw między...

 • Aqua przestała istnieć

  Członkowie zespołu Aqua oznajmili, że rozwiązują grupę. Każde z czworga muzyków pójdzie teraz własną drogą po pięciu latach współpracy. Duńsko-norweska formacja, która sprzedała w swojej karierze 28 milionów płyt, zagrała w bieżącym roku na festiwalu rockowym, lecz nie dostała dobrych recenzji. Innym ciosem dla zespołu był w 2001 roku ślub dwojga członków kwartetu.

 • Al Bano i Romina Power nie mogą się z tym pogodzić. Ogromna tragedia

  .... Dodała, że Amerykanki już takie są" - wspominał Al Bano. A jednak uczucie nie do końca zgasło. Wiedział, że ona chce śpiewać. Skomponował dla niej piosenkę "Aqua di mare". Ślub wzięli 26 lipca 1970

 • Aqua przegrywa z piratami

  Duńsko-norweski zespół muzyki pop Aqua padł ofiarą piratów. Menedżerowie grupy w przededniu światowej premiery jej nowej płyty "Aquarius" odkryli, że jest ona powszechnie - i za darmo - dostępna w Internecie.

Dyskusje na temat: aqua