• Informacje na temat:

  arabscy szejkowie

Artykuły na temat: arabscy szejkowie
 • Karolina Malinowska też dostała propozycję od szejka!

  Echa afery z modelkami świadczącymi usługi szejkom z Dubaju nie milknie. Głos w sprawie zabrała Karolina Malinowska (33 l.), która świat mody zna od podszewki!

 • The Darkness: Ocenzurowani przez szejków

  25 marca w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, odbędzie się festiwal "Desert Rock". Jednak tamtejszym fanom grupy The Darkness nie będzie dane zobaczyć "pełnowartościowego" koncertu swoich idoli. Ekipa brytyjskich rockmanów z The Darkness została "delikatnie poproszona" o złagodzenie swojego wizerunku scenicznego, by nie urazić uczuć muzułmańskich słuchaczy.

 • Andżelika Fajcht chwali się kolejnym sukcesem! Jest dublerką pupy Anity Sokołowskiej!

  Andżelika Fajcht już na dobre zapomniała o aferze z arabskimi szejkami, w którą została wplątana. Los znów się do niej uśmiechnął...

 • Polscy DJ-e dla szejków

  Kalwi i Remi wystąpili w egzotycznym Dubaju.

 • Księżna Haja uciekła od męża. Wystąpiła o azyl w Wielkiej Brytanii

  "Nie ma dla ciebie miejsca przy mnie. Idź do tego, z kim jesteś zajęta! Niech to będzie dla ciebie dobre. Nie obchodzi mnie, czy jesteś żywa czy martwa" – tym wierszem niedawno emir Dubaju, premier i wiceprezydent Zjednoczonych Emiratów Arabskich, szejk Muhammad ibn Raszid Al Maktum (69 l.) pożegnał swoją szóstą żonę, Haję (45 l.), która na początku lipca uciekła od niego do Wielkiej Brytanii.

 • Viggo Mortensen: Konno przez pustynię

  Wielbiciele Viggo Mortensena, pamiętnego Aragorna z filmu "Władca Pierścieni: Powrót Króla" , mogą podziwiać jego kolejną kreację w roli samotnego buntownika. Film "Hidalgo - Ocean Ognia" , który w piątek, 26 marca, wchodzi na ekrany polskich kin, to opowieść o przygodach Amerykanina, który wziął udział w najdłuższym wyścigu konnym na świecie przez Pustynię Arabską.

 • Angelika Fajcht jeździła na orgie do Dubaju?! Jest komentarz!

  Angelika Fajcht (28 l.) została wmieszana w aferę z polskimi modelkami, które sprzedawały się arabskim szejkom! Celebrytka zapewnia, że nie ma z tym nic wspólnego!

 • Przebieranki Michaela Jacksona

  Amerykański artysta miał swoje sposoby na oszukanie natrętnych fanów.

 • Protest

  Na stację przybywa arabski szejk i oferuje siedem tysięcy dolarów w zamian za otwarcie stacji nocą. Podczas nocnej zmiany rozpętuje się burza, gaśnie światło,...

 • Są najbardziej wpływowi

  Scenarzysta i współtwórca studia filmów animowanych Pixar, John Lasseter oraz gwiazdor Bollywood, aktor filmowy Shahrukh Khan to jedyni przedstawiciele świata filmu na liście 50 najbardziej wpływowych osób świata, ogłoszonej przez tygodnik "Newsweek".

Wideo na temat: arabscy szejkowie
 • Czaykowski zachwala pobyt w Dubaju! "Jest luksusowo"

  Dubaj to dość częsty cel podróży polskich celebrytów. W ostatnim czasie ta destynacja jednak nie kojarzy się najlepiej ze względu na aferę związaną z "polskimi modelkami z Instagrama", które jeździły na orgie z arabskimi szejkami. Znany z "Azja Express" kolega Piróga, Piotrek Czaykowski przekonuje jednak, że nie warto zrażać się do tego miejsca. "W Dubaju jest naprawdę luksusowo" - zachwala w rozmowie z Videoportalem model. Skusicie się? (Źródło: videoportal/x-news)

 • Połów szczęścia w Jemenie

  Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred (Ewan McGregor) pracuje dla rządowego departamentu ds. rybołówstwa i nie może odnaleźć życiowej drogi tkwiąc w nieudanym małżeństwie. Piękna i odnosząca sukcesy Harriet (Emily Blunt) jest energiczną managerką w wielkiej korporacji. Poznają się za sprawą pewnego szalonego marzenia jemeńskiego szejka, który chce sprowadzić ławicę łososi na... pustynię! W sfinansowanie projektu zaangażowany jest brytyjski rząd - władze Wielkiej...

 • W ciemno

  Obsypana nagrodami kilkuwymiarowa historia romansu Palestyńczyka i Żyda z rozdartej konfliktem etnicznym Jerozolimy. Żurnalowego Roya, dziedzica prawniczej fortuny i Nimera, studenta psychologii ze społecznego awansu dzieli nie tylko wyznanie, język, polityka, ale również pieniądze. Pomimo sprzeciwu obu rodzin, wszechobecnej służby bezpieczeństwa i arabskiej homofobii starają się znaleźć miłość tam, gdzie jej nie ma, a przynajmniej być nie powinno.

Dyskusje na temat: arabscy szejkowie