• Informacje na temat:

  arabski książę

Artykuły na temat: arabski książę
 • Anna Skura w centrum afery z arabskim księciem oskarżonym o morderstwo! Jest oświadczenie!

  Anna Skura (32 l.) podróżniczka znana z programu „Agent Gwiazdy” właśnie znalazła się w centrum niezbyt przyjemnej sytuacji. Celebrytka przyjęła zaproszenie od arabskiego księcia, który obecnie oskarżony jest o morderstwo, a teraz sama stara się z tego wyplątać.

 • Ofra Haza: Madonna Wschodu

  15 lat temu, 23 lutego 2000 roku zmarła Ofra Haza, izraelska piosenkarka nazywana "Madonną Wschodu".

 • Słynny jazzowa grupa w Polsce

  The Manhattan Transfer - słynna amerykańska grupa wokalna - wystąpi w piątek (27 czerwca )w Szczecinie na tamtejszym Zamku Książąt Pomorskich.

 • Michael Jackson obywatelem Bahrajnu?

  Półtora miliona dolarów wydał Michael Jackson na dwie wille znajdujące się na wyspie u wybrzeża Bahrajnu w Zatoce Perskiej. Tym samym gwiazdor potwierdził pogłoski o całkowitym opuszczeniu rodzinnych Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo piosenkarz stara się o obywatelstwo arabskiego kraju.

 • "Prośba" od F.B.I.

  Pionierzy gangsta rapu z N.W.A. ujawniają naciski ze strony Federalnego Biura Śledczego.

 • "Bitwa pod Wiedniem": Nawet wilkołaki ratują chrześcijaństwo

  Dawno, dawno temu, kiedy w przyjaznej prasie polskiej pojawiły się pierwsze wzmianki o produkcji "Bitwy pod Wiedniem", rozniosła się wieść, że jedną z głównych ról zagra na pewno Mel Gibson. Z jednej strony wybitny aktor, z drugiej - żarliwy obrońca chrześcijańskiej tradycji, co w świecie zagrożonym przez najazd "dzikiej, arabskiej hołoty" wydaje się być po prostu kluczowe. Ostatecznie nic z tego

 • Michael Kamen nie żyje

  Michael Kamen, jeden z najpopularniejszych kompozytorów muzyki filmowej, zmarł we wtorek, 18 listopada, w wieku 55 lat. Artysta współpracował przy realizacji wielu kinowych przebojów takich reżyserów, jak m.in. David Cronenberg, Terry Gilliam, John McTiernan, Richard Donner i Kevin Reynolds. Bezpośrednią przyczyną śmierci muzyka, który od lat cierpiał na stwardnienie rozsiane, były problemy z sercem.

 • Viggo Mortensen woli Dziki Zachód od Watykanu

  Viggo Mortensen ( "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" ) prowadzi negocjacje w sprawie swego występu w filmie "Hidalgo", nad którym pracuje Joe Johnston, reżyser trzeciej części "Jurassic Park" , obrazu "Jurassic Park III" . Film powstanie dla wytwórni Walta Disney'a i ma trafić na ekrany kin latem 2003 roku. Tym samym aktor zrezygnował z roli w obrazie "Borgia" Neila Jordana.

 • Przewodnik rockowy. Michael Kamen: Batuta, pięciolinie i... rock

  Teoretycznie ktoś taki jak bohater tej opowieści, nie powinien być przedmiotem zainteresowania miłośników rocka. No bo dyrygent, no bo kompozytor, no bo... nie gitarzysta, nie basista, nie perkusista, a nawet nie wokalista. A jednak...

 • Womad Festival: Mikstura

  Drugi dzień Womad Festival podzieliła pomiędzy siebie para książęca afrykańskiej muzyki - Angélique Kidjo i Salif Keita. Ale to na ulicznikach z Orchestra National de Barbés była najlepsza zabawa.

Wideo na temat: arabski książę
 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Książę nie z tej bajki

  Laura wciąż wierzy, że któregoś dnia spotka swojego "księcia z bajki". Ma już jednak 24 lata i w jej życiu nic się nie zmienia. Wtedy na jednej z imprez spotyka tajemniczego Sandro. Chłopak pojawia się dokładnie tak, jak Laura sobie to wyśniła. Wydaje się, że poznała wreszcie mężczyznę swoich marzeń, gdyby nie to, że wkrótce potem... zawiera znajomość z równie fascynującym Maxime'em. Czy można spotkać więcej niż jednego księcia z bajki?