• Informacje na temat:

  arabski tomasz

Artykuły na temat: arabski tomasz
 • Co dalej z małżeństwem Hanny i Tomasza Lisów? "Wszystko to wyraźnie ich przerosło"

  Hanna Lis (46 l.) tłumaczy, że wzięła udział w kontrowersyjnym show, żeby zarobić na rodzinę. Okazuje się, że faktycznie Tomasz już jej nie pomaga!

 • Tomasz Lis prezesem TVP?

  Jesienią może dojść do zmiany władz w Telewizji Polskiej oraz Polskim Radiu. Wśród kandydatów na fotel prezesa TVP wymieniani są m.in. Tomasz Wołek oraz Tomasz Lis.

 • "Klan": Małgosia nauczy Shillę mówić po polsku?

  Małgosia (Zuzanna Nathusius) tak bardzo pokocha Shillę (Hannah Khadir), że postanowi nauczyć się języka arabskiego, by móc bez przeszkód porozumiewać się z małą Syryjką. - A może powinniście zacząć ją uczyć polskiego... - zasugeruje córce Beata (Magdalena Wójcik).

 • "Kacperiada" Kasdepke: Nowy serial dla dzieci

  Pilotażowy odcinek serialu animowanego "Kacperiada", który powstaje na motywach uwielbianych przez dzieci opowiadań Grzegorza Kasdepke, zostanie zaprezentowany na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Animowanych - Ajyal Youth Film Festival w Katarze. Impreza rozpoczęła się 26 listopada i potrwa 5 dni.

 • "Barwy szczęścia": Tomek wreszcie pozna prawdę o Marioli...

  Tomek (Tomasz Błasiak) - przekonany, że Mariola (Agnieszka Mrozińska) jest prezeską masarni i bogatą bizneswoman – postanowi namówić ją, by kupiła od Joli klub fitness. - To dobra lokata kapitału – powie jej.

 • Przystanek Woodstock 2014: Pół tysiąca zgłoszeń

  Choć do jubileuszowej, 20. edycji Przystanku Woodstock pozostało jeszcze niemal pół roku, to I etap eliminacji wkracza w decydującą fazę.

 • "Klan": Zaopiekują się Syryjką!

  Kiedy Shilla (Hannah Khadir), córka emigrantów z Syrii, zamieszka z Boreckimi, Jacek (Tomasz Bednarek) i Agata (Maria Niklińska) zastanawiać się będą, co zrobić, by dziewczynka czuła się u nich jak u siebie.

 • Zmarł były wokalista Budki Suflera Romuald Czystaw

  Piosenkarz rockowy, były wokalista zespołu Budka Suflera Romuald Czystaw nie żyje. Miał 60 lat. Był pierwszym wykonawcą przebojów tego zespołu - "Za ostatni grosz" i "Nie wierz nigdy kobiecie".

 • Jacyków broni "modelek z Dubaju" i atakuje autora książki, który seksaferę opisał!

  Tomek Jacyków (48 l.) jest oburzony ukazaniem się publikacji na temat tzw. seksafery dubajskiej. Jego zdaniem książka ta jest przykładem polskiej małostkowości oraz tendencji do interesowania się cudzymi zarobkami i życiem seksualnym. Tomasz Jacyków uważa, że jeśli Polki wyjeżdżały do Dubaju z własnej woli, nikogo nie powinien interesować sposób, w jaki zarabiały na życie.

 • Balkan Beat Box i Luxtorpeda na Life Festival Oświęcim 2014

  Poznaliśmy kolejnych dwóch wykonawców, którzy zagrają na scenie oświęcimskiego stadionu MOSiR podczas Life Festival Oświęcim 2014.