• Informacje na temat:

  arash

Artykuły na temat: arash
 • Margaret liczy na popularność w Europie: Występ na Eurowizji to duża reklama!

  ...zamierza wykonać Margaret. Kawałek, którego współautorem jest szwedzko-irański piosenkarz i producent muzyczny Arash, został bardzo dobrze przyjęty przez zagraniczne media. Wokalistka jest jednak mniej...

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • Doda wciąż wygrywa

  ..., orientalny i egzotyczny Arash, wokalista z Iranu mieszkający w Szwecji oraz dziewczyny z The Monroes. Nas jednak najbardziej interesowało, który utwór publiczność, bo to ona wybierała w głosowaniu...

 • Arash: Zobacz perskiego górala!

  Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk do piosenki "Chori, chori" Arasha, uczestnika tegorocznego Sopot Festival, nagranej z duńską wokalistką Aneelą, mającą indyjsko-pakistańskie korzenie. Urodzony w Iranie, a obecnie mieszkający w Szwecji Arash powiedział nam, że to klip zrobiony z prawdziwym rozmachem.

 • Arash: Teledysk w Tatrach

  Arash, irański wokalista ze szwedzkim paszportem, w piątek, 19 maja, rozpoczyna w słowackich Tatrach zdjęcia do najnowszego teledysku. Z tej okazji w środę, 17 maja, spotkał się z dziennikarzami w bratysławskim klubie "Peoples". Na konferencji był także obecny reporter INTERIA.PL.

 • Festiwal Piosenki Rosyjskiej: Gwiazdą Michael Bolton

  16 lipca w Zielonej Górze odbędzie się Festiwalu Piosenki Rosyjskiej, którego gwiazdami będą Michael Bolton oraz mający irańskie korzenie Arash.

 • Zaskakujący Festiwal Piosenki Rosyjskiej

  Amerykański wokalista Michael Bolton, piosenkarz Arash z Iranu i Julio Iglesias junior z Hiszpanii będą 16 lipca gwiazdami Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. Bilety na festiwal zostały już sprzedane.

 • "Dziewczyna z Kołobrzegu"

  Arash Labaf to Irańczyk, który urodził się w 1978 roku i w młodym wieku przeprowadził się do Szwecji. Tam zajął się produkowaniem i komponowaniem muzyki dla innych wykonawców. Z czasem postanowił napisać coś dla siebie i zabłysnąć (imię Arash oznacza "błyszczący"). Na pewno jest oryginalnym zjawiskiem na rynku, gdyż wykonuje swe piosenki tylko w języku perskim. Ma ponoć zrobić wyjątek i nagrać

 • "Lubię polski hip hop"

  Arash to mieszkający na stałe w Szwecji piosenkarz o irańskich korzenia, który znany jest przede wszystkim z przeboju "Boro, Boro". Swój debiutancki album wydał w 2005 roku, a rok później przygotował(...) porozmawiać z Arashem o jego dotychczasowej karierze, planach i o tym, co zapamiętał z wizyty w Polsce.

 • Teledysk Roku: 20 "naj"

  Skończył się pierwszy etap głosowania w dorocznym plebiscycie portalu INTERIA.PL, mającym wyłonić najlepsze - zdaniem internautów - teledyski minionego roku.

Zdjęcia na temat: arash
Dyskusje na temat: arash
 • Re: Nic nie łączy bardziej niż wspólna niedola

  Też testowałem. Efekty pdboone. Myślę, że głf3wnie to kwestia niewielkiej liczby informacji. (Zapytałem o początek II wojny światowej podał datę, a potem liczbę krajf3w i osf3b zaangażowanych nawet nie sprawdzałem historycznej trafności nazw, wystarczyła sama lista, po prostu krf3tka i jakby przypadkowa.)