• Informacje na temat:

  arek kłusowski

Artykuły na temat: arek kłusowski
 • Aro Kłusowski, finalista trzeciej edycji "The Voice of Poland", wydaje swoją debiutancką płytę. W sieci pojawił się teledysk do piosenki "Podpalimy miasta" promujący krążek "zAROdek". Jak podoba wam się "ostatnia wieczerza" w wydaniu Arka?

 • Arek Kłusowski: Być jak Dawid Podsiadło

  - Żadna wytwórnia nie brała mnie na serio - wyznaje Arek "Aro" Kłusowski, finalista trzeciej edycji "The Voice of Poland".

 • Kto wygra "The Voice Of Poland"?

  Jagoda Kret, Arkadiusz Kłusowski, Ernest Staniaszek czy Mateusz Ziółko? Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na zwycięstwo w sobotnim (30 listopada) finale trzeciej edycji "The Voice Of Poland"?

 • Aro "Podpalimy miasta": Ogień i seks

  Pamiętacie Arka "Aro" Kłusowskiego z trzeciej edycji "The Voice Of Poland"? Wokalista wydał właśnie klip do utworu "Podpalimy miasta", który zapowiada jego debiutancki album.

 • "The Voice Of Poland": Luz tak, rywalizacja nie

  Finaliście "The Voice Of Poland" zupełnie nie przejmują się sobotnim (30 listopada) finałem wokalnego konkursu talentów. "Jest luzik" - przekonuje Arek Kłusowski.

 • "The Voice Of Poland": "Te dwie minuty zmieniły moje całe życie"

  - To jest moment, w którym psychicznie jestem przygotowany na wkroczenie na nasz rynek muzyczny - mówi portalowi INTERIA.PL Arek Kłusowski, jeden z faworytów do zwycięstwa w trzeciej edycji "The Voice Of Poland".

 • "The Voice Of Poland": Finał za nami!

  Jako pierwsza z finałowej walki w "The Voice Of Poland" odpadła podopieczna Edyty Górniak - Jagoda Kret. Później wyeliminowany został Arek Kłusowski z zespołu Barona i Tomsona. W ścisłym finale zmierzyli się Ernest Staniaszek (podopieczny Marka Piekarczyka) i Mateusz Ziółko (podopieczny Marii Sadowskiej). Kto zwyciężył?

 • Znamy finalistów "The Voice Of Poland"

  Za nami półfinałowy koncert "The Voice Of Poland". Dowiedz się, kto przeszedł do finału show i jak rozłożyły się głosy widzów i jurorów!

 • Edyta Górniak, Justyna Steczkowska i Kayah razem

  W finałowym odcinku trzeciej edycji "The Voice Of Poland" na scenie wystąpią wszystkie dotychczasowe trenerki programu: Kayah i Ania Dąbrowska z pierwszej edycji oraz Justyna Steczkowska i Patrycja Markowska z drugiej odsłony muzycznego talent-show "Dwójki".

 • "Hallelujah" Leonarda Cohena dla Kasi Markiewicz

  "Przepiękne", "poryczałam się", "łzy same popłynęły" - tak widzowie "The Voice of Poland" komentują ujawniony fragment koncertu dla Kasi Markiewicz, zmarłej 23 marca uczestniczki programu.

Wideo na temat: arek kłusowski
 • Snowpiercer: Arka przyszłości

  Rok 2031. Świat przegrał walkę z globalnym ociepleniem. Na Ziemi zapanowała wieczna zima, a życie uległo zagładzie. Jedynymi, którzy przetrwali, są pasażerowie Snowpiercera – pędzącego przez śnieżną zamieć pociągu-miasta poruszającego się dookoła globu dzięki rewolucyjnemu silnikowi potrafiącemu generować napędzającą go energię. Wewnątrz pociągu panuje system klasowy. Bogaci pasażerowie luksusowych wagonów żyją na koszt biednej większości. Wystarczy iskra, by doszło do rewolucji.

 • Ups! Arka odpłynęła

  Nie dla wszystkich zwierząt starczyło miejsca na Arce Noego. Co się z stało z tymi, które musiały zostać? Odpowiedź otrzymamy w animacji której reżyserami są Toby Genkel i Sean McCormack.