• Informacje na temat:

  arek kłusowski the voice of poland

Artykuły na temat: arek kłusowski the voice of poland
 • Aro Kłusowski, finalista trzeciej edycji "The Voice of Poland", wydaje swoją debiutancką płytę. W sieci pojawił się teledysk do piosenki "Podpalimy miasta" promujący krążek "zAROdek". Jak podoba wam się "ostatnia wieczerza" w wydaniu Arka?

 • Aro "Podpalimy miasta": Ogień i seks

  Pamiętacie Arka "Aro" Kłusowskiego z trzeciej edycji "The Voice Of Poland"? Wokalista wydał właśnie klip do utworu "Podpalimy miasta", który zapowiada jego debiutancki album.

 • Arek Kłusowski: Być jak Dawid Podsiadło

  - Żadna wytwórnia nie brała mnie na serio - wyznaje Arek "Aro" Kłusowski, finalista trzeciej edycji "The Voice of Poland".

 • "The Voice Of Poland": Luz tak, rywalizacja nie

  Finaliście "The Voice Of Poland" zupełnie nie przejmują się sobotnim (30 listopada) finałem wokalnego konkursu talentów. "Jest luzik" - przekonuje Arek Kłusowski.

 • "The Voice Of Poland": "Te dwie minuty zmieniły moje całe życie"

  - To jest moment, w którym psychicznie jestem przygotowany na wkroczenie na nasz rynek muzyczny - mówi portalowi INTERIA.PL Arek Kłusowski, jeden z faworytów do zwycięstwa w trzeciej edycji "The Voice Of Poland".

 • Kto wygra "The Voice Of Poland"?

  Jagoda Kret, Arkadiusz Kłusowski, Ernest Staniaszek czy Mateusz Ziółko? Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na zwycięstwo w sobotnim (30 listopada) finale trzeciej edycji "The Voice Of Poland"?

 • "The Voice Of Poland": Finał za nami!

  Jako pierwsza z finałowej walki w "The Voice Of Poland" odpadła podopieczna Edyty Górniak - Jagoda Kret. Później wyeliminowany został Arek Kłusowski z zespołu Barona i Tomsona. W ścisłym finale zmierzyli się Ernest Staniaszek (podopieczny Marka Piekarczyka) i Mateusz Ziółko (podopieczny Marii Sadowskiej). Kto zwyciężył?

 • Znamy finalistów "The Voice Of Poland"

  Za nami półfinałowy koncert "The Voice Of Poland". Dowiedz się, kto przeszedł do finału show i jak rozłożyły się głosy widzów i jurorów!

 • "The Voice Of Poland": Czy jurorzy dobrze wybrali?

  Etap "nokautów" trzeciej edycji "The Voice of Poland" za nami. Czy jurorzy, którzy musieli wyeliminować po czterech uczestników ze swoich drużyn, podjęli właściwe decyzje?

 • Kto wyleciał z "The Voice Of Poland"?

  Za nami pierwszy odcinek "na żywo" telewizyjnego konkursu talentów. Tym razem z każdej z czteroosobowych drużyn musiał odpaść jeden z uczestników. Kogo zabraknie w ćwierćfinale "The Voice Of Poland"?

Wideo na temat: arek kłusowski the voice of poland
 • Made in Poland

  "Made in Poland" - dwa dni z życia chorego z nienawiści chłopaka z bloków o imieniu Boguś (Piotr Wawer), który porzuca ministranturę i z napisem "fuck off" wytatuowanym na czole rusza przez osiedle, nawołując do buntu. Nikt jednak nie jest zainteresowany rewolucją, a demolowanie budek telefonicznych i samochodów nie przynosi ulgi, tylko kłopoty. Na swojej drodze konfrontuje się ze swoimi dawnymi mistrzami: księdzem, którego do pracy na blokowisku zesłał podczas widzenia sam Jezus Chrystus...

 • The Box. Pułapka

  Jeśli naciśniesz przycisk umieszczony w tym pudełku zdarzą się dwie rzeczy: gdzieś na świecie jedna osoba umrze, a ty otrzymasz milion dolarów. Na decyzje masz 24 godziny. Czy naciśniesz przycisk? "The Box. Pułapka" to niezwykłe połączenia "Niemoralnej propozycji" i "Zagubionej autostrady". Trzymająca w niezwykłym napięciu historia zdesperowanego małżeństwa, Normy (Cameron Diaz) i Arthura (James Marsden) Lewisów, które staje przed upiornym dylematem w chwili, gdy tajemnicze szklane pudełko...

 • The Social Network

  To kolejny film najciekawszego reżysera ostatnich lat, twórcy takich obrazów jak "Siedem", "Podziemny krąg"; Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Historia opowiada o powstaniu portalu Facebook. Jedną z głównych ról gra Justin Timberlake. Pewnego październikowego wieczoru w 2003 roku, po zerwaniu z dziewczyną, Mark (Jesse Eisenberg) włamuje się do uniwersyteckiej sieci komputerowej i tworzy stronę internetową będącą bazą studentek Harvardu. Następnie umieszcza obok siebie zdjęcia dziewcząt i...