• Informacje na temat:

  aretha franklin plotki

Artykuły na temat: aretha franklin plotki
 • "Szogun": Sekret, który złamał karierę Richarda Chamberlaina

  Franklin i zakopuję się pod kołdrą. Drzemię, kiedy jest tylko chwila przerwy. Nauczyłem się spać płytko - bronił swojej ciężkiej pracy w "NY Times" w 1988 r. Nie miał pojęcia, że już wkrótce los(...) nie dostał, a sam Richard podkręca plotki, oznajmiając: - Próżność nadal rządzi moim życiem... MG...

 • Najgorzej ubrani

  ...plotki o bulimii" - brzmi uzasadnienie. Z kolei West zasługuje na "życiową nagrodę za liczbę trupów w jego szafie". W ubiegłym roku PETA jako najgorzej ubranych wskazała: Arethę Franklin...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": "Kaliszuk, I Love You!"

  "Kaliszuk, I Love You!" - zakrzyknęła Małgorzata Walewska po występie Marka Kaliszuka w ostatnim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W sobotę, 18 października, aktor wcielił się w Arethę Franklin.

 • Aretha Franklin: Nie jestem pijaczką

  Aretha Franklin, legendarna czarnoskóra wokalistka, pozwała do sądu amerykański brukowiec "Star", który zamieścił artykuł sugerujący, iż jest ona nałogową alkoholiczką. Autorka przeboju "R.E.S.P.E.C.T." domaga się od redakcji 50 milionów dolarów odszkodowania.

 • Królowa soulu weźmie ślub

  W wieku 65 lat Aretha Franklin - legenda muzyki soul - zamierza po raz trzeci stanąć na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem jest długoletni chłopak wokalistki Willie Wilkerson Jr.

 • Koncerty 2012: Oczekiwanie na Królową

  Madonna, Metallica, Guns N'Roses - ta trójka pojawia się najczęściej wśród pogłosek i niepotwierdzonych informacji na temat koncertowego roku 2012. Plotki odstawiamy na bok i poniżej przedstawiamy w telegraficznym skrócie najważniejsze imprezy tego roku.

 • Najgorzej ubrana według PETA

  Organizacja dbająca o dobro zwierząt People for the Ethical Treatment of Animals (PETA) wskazała sześć gwiazd, które jej zdaniem najgorzej się ubierają. Pod ostrzałem za noszenie futer znaleźli się m.in. Madonna, Maggie Gyllenhaal, Kanye West i Elizabeth Hurley.

 • Niemoralnie ubrane gwiazdy

  Organizacja dbająca o dobro zwierząt People for the Ethical Treatment of Animals (PETA) wskazała sześć gwiazd, które jej zdaniem najgorzej się ubierają. Pod ostrzałem za noszenie futer znaleźli się m.in. Madonna, Maggie Gyllenhaal, Kanye West i Elizabeth Hurley.

 • Madonna najgorzej ubrana

  Walcząca o prawa zwierząt organizacja People for the Ethical Treatment of Animals (PETA) wskazała sześć najgorzej ubranych gwiazd show-biznesu.

Wideo na temat: aretha franklin plotki
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Straż sąsiedzka

  Mieszkańcom spokojnego Glenview grożą dwie rzeczy : niebezpieczeństwo z zewnątrz i czterech kolesiów, którzy postanawiają stawić im czoło. Poznajcie Straż Sąsiedzką czyli obywatelskiego Evana (Ben Stiller), zabawowego kochającego swoją rodzinę Boba (Vince Vaughn), udającego twardziela nieobliczalnego Franklina (Jonah Hill) i szukającego miłości rozwodnika Jamarcusa (Richard Ayoade). Glenview w stanie Ohio, Stany Zjednoczone, Ziemia. W tym pozornie spokojnym miejscu czyli na zamkniętym...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.