• Informacje na temat:

  argentyńskie tango

Artykuły na temat: argentyńskie tango
 • W szkole tanga argentyńskiego zostaje zamordowany Karol Skotnicki. Po badaniach toksykologicznych Leon stwierdza, że w kawie, którą w dużych ilościach...

 • "Taniec z gwiazdami" [7. odcinek]: Pożegnaliśmy dwie pary

  To był wieczór inny niż wszystkie. Po siódmym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu zakończyły aż dwie pary. W piątek, 17 października, po raz ostatni w telewizyjnym show wystąpili Marcin Miller i Nina Tyrka oraz Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska.

 • Ostatnie tango Figury

  .... "Niby tango argentyńskie, niby paso double. Dzisiaj mam oceniać tango" - zauważyła Ivona Pavlović. Jak sądzicie, dlaczego Kasia Figura odpadła? Wynik głosowania telewidzów: 1. Mariusz(...) przykro, bo jesteś wspaniałym tancerzem. A to, że odpadliśmy jest w dużej mierze moją winą" - dodała. Pozostali tancerze zaczęli kiwać głową z niedowierzania. Tango Figury i Maseraka nie zasługiwało na...

 • "Taniec z Gwiazdami": Kamila Szczawińska już nie zatańczy [4. odcinek]

  Kamila Szczawińska i Robert Kochanek odpadli w czwartym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Najlepsi na parkiecie - zarówno według widzów, jak i jurorów - byli tym razem Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Nie obyło się bez małego skandalu - Ewa Kasprzyk spoliczkowała Andrzeja Grabowskiego.

 • Poszła w tango z przystojnym Włochem!

  Tamara Arciuch, czyli Anna Gruszyńska z "M jak miłość", od kilku tygodni intensywnie trenuje taniec pod okiem Stefano Terrazzino, czyli Stefano z "Ja to mam szczęście!". Już w czwartek aktorka i tancerz razem pójdą... w tango. Poznajcie szczegóły.

 • "Roxanne" w wersji tango

  Jednym z największych przebojów Stinga z czasów grupy The Police jest utwór "Roxanne". W 2001 roku został przypomniany przez film "Moulin Rouge" Baza Luhrmanna, gdzie pojawił się w wersji tango. Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć teledysk do przeróbki tej wersji przygotowanej przez zespół al Tango! z Warszawską Orkiestrą Młodych Sinfonia Artis.

 • Natalia Oreiro: Moje życie to chaos

  ...myślenia. Nasz widz nie może wyjść nagle w połowie odcinka do łazienki, bo najzwyczajniej w świecie coś mu umknie. To pewna nowość w argentyńskiej telewizji i jak wszystko, co nowe, wymaga czasu, aby się(...) przedstawione losy tragicznie zmarłej argentyńskiej piosenkarki Gildy (cover jej utworu "Corazón valiente" mogliśmy usłyszeć w czołówce "Jesteś moim życiem"). Oreiro nie tylko zagra główną rolę, ale...

 • Tango, wyścigi konne i... Chopin

  18 marca do kin trafi "Wygrany" w reżyserii Wiesława Saniewskiego. Jest to historia młodego pianisty polskiego pochodzenia, który nie wytrzymuje presji i zrywa europejskie tournee. W filmie usłyszymy utwory Chopina, Presleya, a nawet tango argentyńskie. W teledysku promującym obraz zatańczyła je Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Katarzyna i Cezary Żakowie spełnili wielkie marzenie. "Niesamowita przygoda"

  ...państwo Żakowie będą świętować okrągłą, 35. rocznicę ślubu. Chcieliby zapamiętać ją na długo. Może wreszcie uda się zatańczyć argentyńskie tango w Buenos Aires, pospacerować w promieniach słońca po...

 • "Taniec z gwiazdami": Dodatkowe treningi Kwiatkowskiego

  Dawid Kwiatkowski z Janją Lesar doskonale radzą sobie w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jak się okazało, młody muzyk i wokalista ma niezwykłe naturalne predyspozycje do tańca i czuje się na parkiecie nie gorzej niż na scenie.

Zdjęcia na temat: argentyńskie tango