• Informacje na temat:

  argentyńskim

Artykuły na temat: argentyńskim
 • Ines Zorreguieta, siostra królowej Maksymy, nie żyje. To samobójstwo?

  Nie żyje siostra królowej Niderlandów, Maksymy (47 l.). Ines Zorreguieta (†33 l.) została znaleziona martwa w swoim argentyńskim mieszkaniu. Prawdopodobną przyczyną jej śmierci było samobójstwo.

 • Teresa Budzisz-Krzyżanowska papieżycą

  Wielka dama polskiego teatru - Teresa Budzisz-Krzyżanowska - przygotowuje się do roli papieżycy. W Teatrze Ateneum w Warszawie trwają próby przed premierą sztuki, w której argentyńska autorka Esther Vilar opisała Joannę Drugą. Premiera w reżyserii Edwarda Wojtaszka już w sobotę, 24 stycznia, na Scenie 61.

 • Pogrzeb siostry królowej Maksymy. Ines Zorreguieta popełniła samobójstwo w wieku 33 lat.

  Ines Zorreguieta (+33 l.), siostra królowej Niderlandów Maksymy (47 l.) popełniła samobójstwo w swoim argentyńskim mieszkaniu. Na jej pogrzeb w Argentynie przyleciała pogrążona w żałobie rodzina królewska.

 • Skubas "Wyspa nonsensu": Klip prosto z... Argentyny!

  "Wyspa nonsensu" to drugi singel promujący nowy album Skubasa "Brzask".

 • W szkole tanga argentyńskiego zostaje zamordowany Karol Skotnicki. Po badaniach toksykologicznych Leon stwierdza, że w kawie, którą w dużych ilościach...

 • Śmierć fana na koncercie Exodus

  Na koncercie amerykańskiej grupy Exodus zmarł 25-letni fan z Argentyny.

 • Natalia Oreiro: Moje życie to chaos

  Królowa argentyńskich telenowel zaskoczyła wszystkich swoim szybkim powrotem na mały ekran.

 • "Violetta": Serial i koncert na DVD

  "Violetta: Koncert" oraz dwie pierwsze części drugiego sezonu serialu "Violetta" zadebiutowały na DVD 28 listopada. Trzecia i czwarta część sezonu drugiego pojawią się na rynku 5 grudnia.

 • Al Pacino: Nowy romans aktora!

  W ostatnich latach widywano u jego boku 42-letnią argentyńską modelkę Lucilę Solę. Ale okazuje się, że Al Pacino (78 l.) ma już nową dziewczynę!

 • Startuje 30. Warszawski Festiwal Filmowy

  Ok. 200 twórców kina i aktorów z ponad 50 krajów weźmie udział w 30. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Impreza rozpocznie się w piątek, 10 października, i potrwa 10 dni. Polskę reprezentować będą, pokazując swoje nowe filmy, m.in. Krzysztof Zanussi i Jan Jakub Kolski.

Zdjęcia na temat: argentyńskim
Wideo na temat: argentyńskim
 • "Singielka": Być singielką to nie grzech

  Być singielką to nie grzech, a znaleźć prawdziwą miłość to dopiero wyzwanie – kierując się tą zasadą, Elka, główna bohaterka nowego serialu, rozpoczyna poszukiwania idealnego mężczyzny. Samotna dziennikarka daje sobie na to dziewięć miesięcy. Zauroczenia będą się przeplatać z bolesnymi rozczarowaniami. Nie zabraknie również zaskakujących zwrotów akcji. Nowy serial TVN wzorowany jest na argentyńskiej telenoweli „Ciega a Citas”.

 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

Dyskusje na temat: argentyńskim
 • Re: Monika i Artur zostaną parą!

  akurat zagrana dobrze - subtelnie i bez wulgarności charakterystycznej dla tego rodzaju scen w oryginale argentyńskim. A tak na marginesie, widać, że krytykowanie PwS jest trendy. Jakoś większość

 • Re: Monika i Artur zostaną parą!

  akurat zagrana dobrze - subtelnie i bez wulgarności charakterystycznej dla tego rodzaju scen w oryginale argentyńskim. A tak na marginesie, widać, że krytykowanie PwS jest trendy. Jakoś większość