• Informacje na temat:

  arkadii

Artykuły na temat: arkadii
 • Arkadia

  Dave Kline i jego żona Nancy mieszkają na osiedlu jak z bajki. Jest ono tak doskonałe, że aż nierzeczywiste. Pewnego dnia małżonkowie otrzymują tajemnicza...

 • Nowy "Mad Max" w sali 4D

  30 lat temu "Mad Max" zawojował kino akcji. Teraz tytułowy bohater wraca w nowej produkcji "Mad Max: Na drodze gniewu" z niesamowitymi efektami specjalnymi, szalonymi pościgami i świetną obsadą. Film będzie można oglądać od 22 maja m.in. w salach Škoda 4DX w Krakowie i Warszawie.

 • Dorota Szelągowska w bardzo szczerym wywiadzie. Sporo zdradziła!

  Jest spełnioną mężatką i mamą. Żałuje tylko, że nie może w pełni uczestniczyć w życiu Kościoła. Wiara wiele dla niej znaczy. W wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia" mówi o synu, matce, swoim związku oraz o sprawach, o których do tej pory mało kto wiedział. Tajemnice ujawnione!

 • "Furia" przedpremierowo

  "Furia" to historia oddziału czołgistów, którzy w obliczu nawet największego zagrożenia stają do walki. Zobacz największą potyczkę pancerną od czasu "Kompanii braci" podczas pokazów przedpremierowych 22 października!

 • Stanęli na ślubnym kobiercu w 2012 roku

  Millepied, Amber Tamblyn ("Dr House", "Joan z Arkadii") i jej mąż aktor David Cross oraz aktorka Carey Mulligan ("Samotnia", "The Amazing Mrs Pritchard" ) i muzyk Marcus Mumford. ekl/ zig/

 • Filmowy maraton "Hobbita" w Cinema City!

  Ostatnia część "Hobbita" to najbardziej oczekiwany film roku. 19 grudnia w wybranych kinach sieci Cinema City odbędzie się maraton "Hobbita". Fani przygód "Drużyny Pierścienia" wybiorą się na wielogodzinną wyprawę do Śródziemia i zobaczą wszystkie trzy części produkcji Petera Jacksona, w tym przedpremierowo film "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii".

 • "Obrzydliwości" na planie

  ...z "Joan z Arkadii" Amber Tamblyn. Zastąpi ona Trzynastkę. Olivia Wilde odchodzi, by sprawdzić się w kinie. Zagra w "Kowbojach i obcych", u boku Daniela Craiga oraz Harrisona Forda. Maciej Misiorny...

 • "Jupiter: Intronizacja" w sali Škoda 4DX

  W najbliższy piątek, 6 lutego, na ekrany kin trafi najnowsza produkcja rodzeństwa Wachowskich, twórców "Matrixa". Film "Jupiter: Intronizacja" będzie można oglądać nie tylko w zwykłych salach kinowych, ale również - wzmocniony niezwykłą technologią - w salach Škoda 4DX w Cinema City w Krakowie i Warszawie.

 • Na planie "Czasu honoru"

  Trwają zdjęcia do kolejnej, piątej części, kultowego już, serialu "Czas honoru".

 • "Baranek Shaun" przedpremierowo

  Już w najbliższy weekend, 7 i 8 lutego, będzie można obejrzeć przedpremierowo pierwszą kinową odsłonę przygód sympatycznego Baranka Shaun. Pokazy odbędą się między innymi w kinach sieci Cinema City.

Zdjęcia na temat: arkadii
Dyskusje na temat: arkadii