• Informacje na temat:

  arkadiusz

Artykuły na temat: arkadiusz
 • "Klan": Powrót Arkadiusza

  W życiu Grażyny (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) ponownie pojawi się muzyk Arkadiusz (Daniel Olbrychski). Sprawdź, w jakich okolicznościach i co na to jej obecny partner Poldek (Grzegorz Wons)!

 • Arkadiusz Jakubik: Miłość po przejściach i jaja ze śmierci (wywiad)

  Arkadiusz Jakubik to nie tylko świetny aktor, jeden z ulubieńców Wojciecha Smarzowskiego, ale także wokalista rockowego zespołu Dr Misio, który właśnie wydał swoją drugą płytę. O czym śpiewa Jakubik? M.in. o miłości widzianej oczami 40-latka, miłości "po przejściach, wypalonej, beznadziejnej, do dupy".

 • Arkadiusz Jakubik zdobył się na szczere wyznanie! Dlaczego żyje w ten sposób?!

  Arkadiusz Jakubik (48 l.) zdobył sławę w serialu Polsatu „13 posterunek”, potem zaczął grać poważniejsze role i pozbył się opinii aktora wyłącznie komediowego. Ostatnio też udzielił bardzo poważnego wywiadu.

 • Arkadiusz Janiczek: Zaczynam być sentymentalnym facetem

  13 lat grał w "Złotopolskich". Był przejmujący w "Placu Zbawiciela". Przedstawiamy portret Arkadiusza Janiczka.

 • Arkadiusz Jakubik i Agnieszka Matysiak: Jakim są małżeństwem?

  Choć Arkadiusz Jakubik (48 l.) i jego żona, aktorka Agnieszka Matysiak (52 l.), bardzo się od siebie różnią, dotarli się i poukładali swój wspólny świat na tyle dobrze, że dziś są zgodną parą. Niedawno w ich uporządkowane, szczęśliwe życie wdarł się jednak wielki smutek. Co go wywołało?

 • Arkadiusz Jakubik: Poddałem Obeliksa analizie psychologicznej

  "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów" to nowa odsłona kultowego komiksu, tym razem w formie animacji 3D. Film ma gwiazdorską obsadę dubbingową. Wojciech Mecwaldowski jest Asteriksem, a Arkadiusz Jakubik Obeliksem. "Musiałem zrozumieć motywacje mojego bohatera" - wyznaje ten ostatni.

 • Kolejny akt dramatu z udziałem aktorskiego duetu Magdalena Waligórska (35 l.) i Arkadiusz Nader (53 l.) dobiegł końca. Prokuratura Rejonowa w Zabrzu właśnie umorzyła postępowanie w sprawie nękania, molestowania i kierowania gróźb karalnych - nękać, molestować i grozić miał Nader Waligórskiej. - Spodziewałem się takiej decyzji prokuratury - powiedział aktor w rozmowie z "Twoim Imperium". - Prawda...

 • Recenzja Dr Misio "Pogo": Hej dziewczyno, spójrz na misia

  Faceci po przejściach śpiewają smutne piosenki o miłości i śmierci. A trzeba im przyznać, że robią to całkiem przystępnie.

 • Arkadiusz Nader boi się o ukochaną! Prześladuje go fanka!

  Arkadiusz Nader (52) nie może sobie darować, że jakiś czas temu w jednym z supermarketów na warszawskim Bródnie wdał się w rozmowę z tajemniczą brunetką...

 • Wielki powrót do "Hell's Kitchen"

  Wielkie zmiany w "Piekielnej Kuchni". Dotychczasowych sous szefów zastąpią uczestnicy z pierwszej edycji: Paulina Sawicka i Arkadiusz Klimkiewicz!

Zdjęcia na temat: arkadiusz
Wideo na temat: arkadiusz
 • Historia miłosna Jessiki Ziółek i Arkadiusza Milika. "Byłam niedostępna. Arek musiał trochę zawalczyć"

  - Po raz pierwszy spotkaliśmy się w sklepie odzieżowym. Byłam tam z mamą. Pewien chłopak cały czas mi się przyglądał. Po chwili podszedł i poprosił o numer telefonu lub jakikolwiek kontakt. Ja byłam "niedostępna" i powiedziałam, że go nie znam, więc numeru nie podam. Arek musiał o to trochę zawalczyć - powiedziała Jessica Ziółek, partnerka Arkadiusza Milika, reprezentanta Polski w piłce nożnej

 • Prosta historia o miłości

  Dwoje scenarzystów (On i Ona) podczas podróży pociągiem wymyśla scenariusz "prostej historii o miłości". Na początku bohaterowie ich historii funkcjonują w sali prób, z umowną scenografią plenerów i wnętrz, by wreszcie przesiąść się do prawdziwego pociągu. Mamy zagubioną kobietę (Martę), pewnego siebie mężczyznę (Aleksa) i ich przypadkowe spotkanie, w które niespodziewanie ingeruje reżyser (Patryk). Jesteśmy w pociągu na planie filmowym. Historia odwraca się o 180 stopni, postacie zyskują...

 • "Barwy szczęścia": Odcinki 1786-1790.

  Nowe zagrożenie dla Zuzi (Anna Adamus)! Dziewczynka kolejny raz wybierze się na spacer z ojcem (Grzegorz Mielczarek). Gdy na ulicy zobaczy oboje Zbrowski (Arkadiusz Janiczek), dojdzie do ostrej awantury! Ojciec Oliwki podbiegnie i od razu nastolatkę zaatakuje. Kazik, stając w obronie córki, rzuci się na niego z pięściami.

 • Małe stłuczki

  "Małe stłuczki" to film o przypadkowym spotkaniu ludzi, którzy z różnych powodów nie lubią wyznaczonych szlaków. Chcą szczęścia na własnych, a nie podyktowanych przez innych warunkach. Fabularny debiut Aleksandry Gowin i Ireneusza Grzyba to niekonwencjonalna historia miłosna o tym, jak zaskakująca bywa codzienność i jak ekscentryczne mogą być sprawy najprostsze. Dwie przyjaciółki zarabiają na życie likwidując mieszkania po zmarłych niedawno osobach. Część sprzętów i bibelotów, które znajdują,...

Dyskusje na temat: arkadiusz