• Informacje na temat:

  arkady kubickiego

Artykuły na temat: arkady kubickiego
 • Gwiazdy na Balu Nocy Letniej

  Na corocznym Balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam" nie mogło - jak zwykle - zabraknąć znanych z seriali gwiazd. W warszawskich Arkadach Kubickiego do białego rana bawili się w sobotę m.in. Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", i Jakub Wesołowski, czyli nieodżałowany Marek Bromski z "Komisarza Aleksa".

 • Szpilki Moniki Olejnik na aukcji

  Monika Olejnik zaangażowała się w aukcję charytatywną organizowaną przez Fundację Herosi, na rzecz Kliniki Onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Szpilki przekazane przez znaną dziennikarkę będzie można wylicytować 5 kwietnia.

 • Rodzinny piknik na Zamku

  Znane z seriali gwiazdy przyszły w towarzystwie swoich dzieci na rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka i Światowego Dnia Rodziny. W niedzielę w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim zabawa trwała wiele, wiele godzin!

 • Katarzyna Zielińska wyszła za mąż!

  Katarzyna Zielińska, aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" oraz gospodyni popularnego programu "Kocham Cię, Polsko!", powiedziała "tak" Wojciechowi Domańskiemu. Ślub odbył się 3 sierpnia, w kościele Nawiedzenia NMP w Warszawie.

 • Oddaj krew z "Grą o tron"

  .... Taśmowa 7, parking obok kompleksu biurowego (partnerzy: Netia, Play) 30/03/2019 (10.00 - 15.00) Warszawa, Arkady Kubickiego, plac Zamkowy 4 - finał akcji Na ochotników będzie czekał serialowy...

 • Lech Majewski z nagrodą im. Lecha Kaczyńskiego

  Reżyser filmowy i teatralny, pisarz, poeta i malarz Lech Majewski, twórca takich filmów: "Młyn i krzyż", "Angelus" czy "Wojaczek", został laureatem nagrody im. Lecha Kaczyńskiego. O przyznaniu nagrody poinformowali w czwartek organizatorzy Kongresu "Polska Wielki Projekt".

 • Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: Sensacyjne wieści o ich związku!

  Poniedziałkowy wieczór, Arkady Kubickiego u podnóża Zamku Królewskiego. Trwa gala wręczenia Telekamer Tele Tygodnia. Wśród gości jest Martyna Wojciechowska (45), która odbiera prestiżową Złotą Telekamerę w kategorii Osobowość telewizyjna.  Przyszła w towarzystwie ukochanego, Przemysława Kossakowskiego (46), a także rodziców. Zabrakło tylko córki podróżniczki, Marysi (10), która musiała...

 • Kto dostanie "Gwarancję Kultury"?

  Zespół aktorski Starego Teatru w Krakowie, reżyser Małgorzata Szumowska i malarz Wilhelm Sasnal znaleźli się wśród nominowanych do nagród Gwarancje Kultury za rok 2008, przyznawanych przez TVP Kultura.

 • Weronika Rosati: właśnie tak będzie wyglądała jej suknia ślubna?

  Ten wyjątkowy dzień, kiedy Weronika Rosati (33 l.) powie: "tak" swojemu narzeczonemu, zbliża się wielkimi krokami. Jak donosił jeden z tabloidów, uroczystość ma się odbyć już wiosną. Goście weselni będą się bawić w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie.  Jak każda panna młoda aktorka chce tego dnia założyć suknię, która będzie spełnieniem jej marzeń. Nie mogła poprosić o nią nikogo...

 • Szumowska "Gwarancją Kultury"

  Małgorzata Szumowska otrzymała za swój film "33 sceny z życia" kolejne wyróżnienie. W piątek, 19 kwietnia, reżyserce przyznano Gwarancję Kultury, nagrodę TVP Kultura.

Zdjęcia na temat: arkady kubickiego
Wideo na temat: arkady kubickiego
 • Tłumy gwiazd na Telekamerach "Tele Tygodnia"!

  Tegoroczna 20. gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia" znów przyciągnęła tłumy gwiazd. W Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego nie zabrakło oczywiście ścianki, na której gwiazdy mogły pozować fotoreporterom i chwalić się swoimi kreacjami!