• Informacje na temat:

  arnold katarzyna

Artykuły na temat: arnold katarzyna
 • Katarzyna i Cezary Żakowie tego nie ukrywają. Nad ich małżeństwem gromadziły się ciemne chmury

  Katarzyna (54 l.) i Cezary (56 l.) Żakowie nie ukrywają, że ich małżeństwo wisiało na włosku. Kilka lat po ślubie przeżywali kryzys małżeński. Rodzinna tragedia otworzyła aktorce oczy na to, jak ulotne jest życie i postanowiła ratować związek.

 • Święta z Polsatem

  Nicolas Cage, Malcolm McDowell, Dawid Bowie, Tom Hanks i Meg Ryan, Catherine Deneuve, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Eddie Murphy, Bogusław Linda i Agnieszka Włodarczyk - to tylko kilka z wielu gwiazd, z którymi widzowie Telewizji POLSAT spotkają się w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia.

 • Katarzyna Pakosińska nie posiada się z radości! Co za wieści!

  ..."Zabawianie innych to najpoważniejszy zawód na świecie" - nie ma wątpliwości Katarzyna Pakosińska.   Wie, co mówi. Przez 16 lat występowała z Kabaretem Moralnego Niepokoju, i ku jej satysfakcji(...)-literackim Momus, założonym przez Arnolda Szyfmana. Mogliśmy ją oglądać w spektaklach: "Honeymoon", "Małżeński Rajd Dakar", "ZUS czyli zalotny Uśmiech słonia". Występuje też w przedstawieniu "Zdobyć...

 • Najlepszy film roku?

  "Fish tank" Andrei Arnold, który od piątku można oglądać na ekranach kin, to - według recenzentów - jeden z najlepszych filmów roku. - To antidotum na wszelkie rodzime ''Galerianki'' i 'Świnki" - pisze w recenzji na stronach INTERIA.PL Jacek Dziduszko.

 • Świat według Kiepskich

  Kiepska), Ryszard Kotys(Marian Paździoch), Dariusz Gnatowski(Arnold Boczek), Renata Pałys(Helena Paździochowa), Anna Ilczuk(Jolasia "Pupcia" Kiepska), Katarzyna Galica(Danuta) Halina, Mariola(...) serialowa Danuta ma umrzeć. Kobiety _ trzy jej najwierniejsze fanki popadają w rozpacz... Gościnnie w tym odcinku wystąpią m.in.: Katarzyna Galica jako Danuta, Piotr Gąsowski jako Edek oraz Krystyna...

 • Szef jest moim wrogiem

  Co zrobić, gdy twoim przełożonym jest psychopata, nimfomanka lub zwykły głupek? Najlepiej wynająć... konsultanta do spraw morderstw, żeby się nimi "zajął". Jakie jeszcze pomysły będą mieć bohaterowie filmów, które w tym tygodniu zadebiutują w polskich kinach?

 • Weekend w serialach

  ...się jej towarzyszyć. Ksiądz Błażejczyk daje do zrozumienia Majce i Arnoldowi, że Jagna i Andrzej nie są najlepszymi kandydatami na rodziców chrzestnych. Elwirka otwiera salon fryzjersko-kosmetyczny...

 • Zakazana miłość w Cannes

  Najwięcej kontrowersji drugiego dnia festiwalu w Cannes wzbudził konkursowy pokaz chińskiego filmu "Spring Fever" w reżyserii Lou Ye.

 • Weekend w serialach

  .... Trwają bowiem przygotowania do chrzcin małego Arnolda, syna Majki. Wśród zgromadzonych gości wciąż brakuje tylko Kubus. Wszystko wskazuje na to, że uroczystość będzie musiała się odbyć bez...

 • Andrzej Seweryn - 45 lat na scenie

  Debiutował w Teatrze Ateneum, przez wiele lat mieszkał we Francji, gdzie został zatrudniony w jednym z najbardziej prestiżowych teatrów na świecie Comedie Francaise. Andrzej Seweryn obchodzi 45-lecie pracy artystycznej. W czwartek, 12 września, jubileusz aktora w Teatrze Polskim.