• Informacje na temat:

  arnold klein

Artykuły na temat: arnold klein
 • Dermatolog Jacksona przemówił

  Dr Arnold Klein, dermatolog Michaela Jacksona , o którym mówi się, że jest ojcem Prince'a Michaela I i Paris Katherine, przyznaje, że oddał swoje nasienie do banku spermy. Nie może zaprzeczyć ze stuprocentową pewnością, że nie są jego dziećmi.

 • Rok 2015 w kinie

  Każdy z nas lubi czasem uciec do świata fantazji. Na szczęście w tym roku czeka nas kilka fascynujących podróży: odwiedzimy kosmos, park jurajski, przyszłość i daleką przeszłość, spotykając roboty, księżniczki oraz dinozaury.

 • Marlon Brando jest biologicznym ojcem syna Michaela Jacksona?!

  ...biologicznym ojcem córki zmarłego króla popu, 17-letniej Paris, jest znajomy dermatolog muzyka, Jacko Arnold Klein. Z trójki rodzeństwa jedynie najmłodszy syn, Blanket, został poczęty przez...

 • Jackson nie oddał mu kurtki

  Były dermatolog Michaela Jacksona, doktor Arnold Klein, zażądał zwrotu pożyczonej zmarłemu wokaliście kurtki.

 • Być może jest ich ojcem

  Doktor Arnold Klein, osobisty dermatolog Michaela Jacksona, nie wyrzeka się ojcostwa dwójki dzieci zmarłego piosenkarza.

 • Jackson gejem? Ojciec zaprzecza

  Joe Jackson, ojciec zmarłego w czerwcu zeszłego roku Michaela Jacksona, wyśmiał rewelacje doktora Arnolda Kleina dotyczące preferencji seksualnych syna. Według słów lekarza, zmarły gwiazdor był homoseksualistą.

 • Kolejny lekarz winny śmierci Jacksona?

  Dermatolog Michaela Jacksona jest winny uzależnieniu Króla Popu od leków przeciwbólowych - twierdzą prawnicy broniący przed sądem, oskarżonego o spowodowanie śmierci piosenkarza, doktora Conrada Murraya.

 • Shane West: Nowy John Connor?

  Od dłuższego czasu trwają spekulacje, kto na planie filmu "Terminator 3: Rise of the Machines" wcieli się w Johna Connora. Ostatnio wymieniało się nazwiska trzech młodych aktorów: Chrisa Kleina, Scotta Speedmana i Shane'a Westa. Według ostatnich doniesień to właśnie ostatni z nich ma największe szanse na wcielenie się w bohatera.

 • Miał romans z Michaelem Jacksonem?

  Asystent lekarza Michaela Jacksona przekonuje, że zmarły w czerwcu zeszłego roku "król popu" pozostawał z nim w intymnym związku.

 • Michael Jackson miał dwie kochanki?

  Wkrótce do sklepów trafi książka ze wspomnieniami byłych ochroniarzy Michaela Jacksona. Wydawnictwo ujawni wiele sekretów zmarłego "króla popu", m.in. dotyczących orientacji seksualnej artysty.

Wideo na temat: arnold klein
 • Fish Tank

  Nagrodzony przez Jury festiwalu w Cannes 2009 film w reżyserii uhonorowanej Oscarem Andrei Arnold. Przejmująca opowieść o dorastaniu i walce o swoje marzenia. Mia ma 15 lat. Nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie potrzebuje nikogo. Jej silny charakter i agresywna postawa budzą strach rówieśników. Gdy jest sama - tańczy. I wierzy w to, że kiedyś spełni swoje marzenia. Pewnego dnia jej matka przyprowadza do domu tajemniczego mężczyznę o imieniu Connor. Jego nieoczekiwana obecność wzburzy...

 • Wichrowe wzgórza

  "Wichrowe wzgórza" to najnowsza rewolucyjna adaptacja klasycznej brytyjskiej powieści, wielokrotnie przenoszonej na kinowy ekran. Tym razem za kamerą stanęła Andrea Arnold, jedna z najciekawszych współczesnych reżyserek, mająca w dorobku nagradzane filmy "Red Road" i "Fish Tank". Wydane po raz pierwszy w 1847 roku "Wichrowe wzgórza" autorstwa Emily Brontë są opowieścią o wielkiej i niszczącej sile namiętności. Catherine Earnshaw, panna z dobrego domu, kocha z wzajemnością Heathcliffa,...

 • Wypełnić pustkę

  Chasydzi fascynują trudną do zrozumienia umiejętnością pogodzenia ortodoksyjnej tradycji z wymogami życia w nowoczesnym społeczeństwie izraelskim. "Wypełnić pustkę" zabiera widza w najintymniejszą przestrzeń chasydzkiej rodziny. Osiemnastoletnia Shira po śmierci starszej siostry musi od nowa szukać swojego miejsca w społeczności. Jej osobiste szczęście zależy całkowicie od umiejętności odnalezienia się w relacjach z najbliższymi, które tylko pozornie są ściśle sformalizowane przez religię i...