• Informacje na temat:

  arnold schwarzenegger dzisiaj

Artykuły na temat: arnold schwarzenegger dzisiaj
 • ...rozumie, przez co przechodzę" - powiedział. Arnold Schwarzenegger w dość nietypowy sposób wyraził poparcie dla mniejszości seksualnych. "Uważam, że homoseksualne małżeństwa to coś, co powinno być(...) obejrzałam film 'Jesteś Bogiem', wciąż miałam idealistyczną wizję, że gdybym mocno przytuliła Magika, dzisiaj pisalibyśmy piosenki, niczym Liber i Grzeszczak". (NaTemat) Wpadkę w temacie zmarłego...

 • Bon Jovi na Schwarzeneggera

  Jon Bon Jovi, znany z lewicowych poglądów, w jednym wypadku oddałby głos na republikańskiego kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Tą osobą musiałby być Arnold Schwarzenegger, obecny gubernator Kalifornii.

 • Stworzony do wielkich rzeczy

  Złośliwi mówią, że jest tak dobrym politykiem, jak dobrym był aktorem. Nie ulega jednak wątpliwości, że o ile Kalifornia mogłaby się obejść bez jego rządów, trudno wyobrazić sobie kinematografię bez Arnolda Schwarzeneggera. Gwiazdor skończył w poniedziałek, 30 lipca, 65 lat.

 • Święta z Polsatem

  Nicolas Cage, Malcolm McDowell, Dawid Bowie, Tom Hanks i Meg Ryan, Catherine Deneuve, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Eddie Murphy, Bogusław Linda i Agnieszka Włodarczyk - to tylko kilka z wielu gwiazd, z którymi widzowie Telewizji POLSAT spotkają się w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia.

 • Wyznania żony Schwarzeneggera

  Przez 14 lat małżeństwo Arnolda Schwarzeneggera i Marii Shriver, wywodzącej się ze słynnego rodu Kennedych, owiane było tajemnicą. Żadne z małżonków nie zdradzało sekretów życia rodzinnego. I oto niedawno w księgarniach amerykańskich pojawiła się autobiografia żony aktora "Dziesięć rzeczy, o których nie wiedziałam", która szybko stała się bestsellerem.

 • Najlepsze filmy s-f

  Prezentujemy listę 25. najważniejszych filmów i seriali science-fiction na przestrzeni ostatnich 25 lat.

 • Gwiazdy komentują śmierć bin Ladena

  W poniedziałek przywódca Al-Kaidy Osama bin Laden odpowiedzialny m.in. za ataki na USA z 11 września został zabity przez amerykańskie wojska. Gwiazdy komentują śmierć terrorysty.

 • Czarna Marilyn

  Trudno powiedzieć czy faceci bardziej ją wielbią czy się jej boją. Bo kobiety, tu sprawa jest prostsza, głównie zazdroszczą. Gdyby nie to, Grace Jones mogłaby być dzisiaj na miejscu Madonny.

 • Bruce Willis w Warszawie

  Hollywoodzki aktor Bruce Willis przebywa w Polsce, nie promuje jednak swojego najnowszego filmu, ale jeden z... wysokoprocentowych napojów.

Dyskusje na temat: arnold schwarzenegger dzisiaj
 • Re: Arnold Schwarzenegger („Ulice San Franci...

  W ostatniej kwestii całkowicie się z Tobą zgadzam.Co do kunsztu aktorskiego,no cóż są gusta i guściki.W każdym bądź razie do dnia dzisiejszego cenie Arnolda za jego filmowe role.Parę lat do tyłu(...) i były to dla nas niesamowite filmy.Nie wspomnę że do dzisiaj są do dla mnie jedne z najlepszych filmów w swoich gatunkach.