• Informacje na temat:

  arnold schwarzenegger i jego dzieci

Artykuły na temat: arnold schwarzenegger i jego dzieci
 • Arnold Schwarzenegger: To już definitywny koniec jego małżeństwa!

  Arnold Schwarzenegger (67 l.) i jego żona Maria Shriver (58 l.) już w grudniu otrzymają rozwód.

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • Schwarzenegger zataił, że ma dziecko!

  Arnold Schwarzenegger i jego żona Maria Shriver ogłosili separację po tym, jak Schwarzenegger ujawnił, że jest ojcem dziecka jednej z kobiet pracujących w ich domu. Dziecko urodziło się ponad dekadę temu.

 • Syn Schwarzeneggera w reklamie

  Syn Arnolda Schwarzeneggera, Patrick, od kilku lat próbuje swoich sił w show-biznesie. 20-latek w końcu odniósł zauważalny sukces - wziął udział w najnowszej kampanii reklamowej okularów Toma Forda, kultowego amerykańskiego projektanta.

 • Żona Schwarzeneggera podjęła decyzję

  Pomimo ostatnich, druzgocących rewelacji na temat Arnolda Schwarzeneggera , jego żona, Maria Shriver , nie chce żywić urazy. Zdradzona kobieta tego samego oczekuje od czworga swoich dzieci.

 • Arnold Schwarzenegger: Więcej akcji

  W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów Arnold Schwarzenegger powiedział, iż wcale nie jest zmęczony realizacją filmów akcji. Co więcej, aktor który 30 czerwca będzie obchodził 55. urodziny, zamierza wystąpić w jeszcze wielu takich obrazach, zanim przejdzie na aktorską emeryturę.

 • Schwarzenegger i Shriver ogłosili separację

  Były gubernator Kalifornii i znany hollywoodzki aktor Arnold Schwarzenegger i jego żona Maria Shriver ogłosili w poniedziałek, po 25 latach małżeństwa, separację. Decyzję tę podjęli wspólnie.

 • Schwarzenegger biznesmenem

  Arnold Schwarzenegger prowadzi rozmowy w sprawie występu w niezależnym thrillerze "Captive" - informuje serwis Deadline. Gwiazdor kina akcji miałby się w nim wcielić w postać porwanego dla okupu biznesmena.

 • Żona Schwarzeneggera przerwała milczenie

  W kilka godzin po publicznym przyznaniu się męża, Arnolda Schwarzeneggera , że jest ojcem dziecka ich pomocy domowej, Maria Shriver postanowiła zabrać głos. Zdradzona kobieta wypowiedziała się na temat cierpień, jakie przechodzi obecnie jako żona i matka.

 • Schwarzenegger: Kandyduję!

  Arnold Schwarzenegger ( "Terminator 3: Bunt maszyn" ) po raz kolejny zaskoczył swoich wielbicieli oraz obserwatorów kampanii wyborczej na stanowisko gubernatora stanu Kalifornia. Kilka dni temu jego doradcy polityczni poinformowali media, iż lada dzień aktor jednak zrezygnuje z politycznego wyścigu. Tymczasem w programie telewizyjnym Jay'a Leno gwiazdor ostatecznie, jak się wydaje, potwierdził

Wideo na temat: arnold schwarzenegger i jego dzieci
 • W jego oczach

  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...