• Informacje na temat:

  arnold schwarzenegger plotki

Artykuły na temat: arnold schwarzenegger plotki
 • ...bowiem, że ich idolka od pewnego czasu spotyka się z synem samego Arnolda Schwarzeneggera, Patrickiem. Zdjęcia całujących się zakochanych nie pozostawiają żadnych złudzeń, że młodzi mają się ku sobie(...) donosiły o ich potajemnych schadzkach.  Najbardziej oburzające było jednak to, że Sambor wciąż był związany z aktorką Martą Dąbrowską. W końcu głos w sprawie zabrał Czarnota dementując plotki. "Nie...

 • Rok 2015 w kinie

  Każdy z nas lubi czasem uciec do świata fantazji. Na szczęście w tym roku czeka nas kilka fascynujących podróży: odwiedzimy kosmos, park jurajski, przyszłość i daleką przeszłość, spotykając roboty, księżniczki oraz dinozaury.

 • Separacja Schwarzeneggera

  Były gubernator Kalifornii i znany hollywoodzki aktor Arnold Schwarzenegger i jego żona Maria Shriver ogłosili w poniedziałek, 9 maja, po 25. latach małżeństwa, separację.

 • Nieślubne dziecko Schwarzeneggera

  "Los Angeles Times" pisze, że były gubernator amerykańskiego stanu Kalifornia, popularny aktor Arnold Schwarzenegger i jego żona Maria Shriver ogłosili separację po tym, jak artysta ujawnił, że jest ojcem dziecka jednej z kobiet pracujących w ich domu.

 • Schwarzenegger i Willis niezniszczalni

  Gwiazdorzy kina akcji, specjalizujący się w rolach twardzieli - Arnold Schwarzenegger i Bruce Willis - dołączyli do obsady drugiej odsłony "Niezniszczalnych".

 • Schwarzenegger pod wrażeniem... muskułów Ronaldo

  Cristiano Ronaldo budzi postrach wśród rywali nie tylko ze względu na wybitne umiejętności strzeleckie. Pod wrażeniem... muskułów portugalskiego piłkarza jest słynny aktor, kulturysta i polityk Arnold Schwarznegger.

 • Kim Kardashian burmistrzem?

  Skoro prezydentem USA mógł zostać aktor Ronald Reagan, gubernatorem Kalifornii Arnold Schwarzenegger, to czemu słynne pośladki Kim Kardashian miałyby nie zasiąść w fotelu urzędnika państwowego? Gwiazdka ma chrapkę na posadę burmistrzem miasta Glendale.

 • Dzieci przebaczą Schwarzeneggerowi?

  Pomimo ostatnich, druzgocących rewelacji na temat jej męża, Arnolda Schwarzeneggera, Maria Shriver nie chce żywić do niego urazy. Zdradzona kobieta tego samego oczekuje od czworga ich dzieci.

 • Z kim jeszcze romansował?

  Po związku z pokojówką, z którego narodził się syn, Arnold Schwarzenegger ujawnił kolejny romans, jaki miał miejsce za plecami Marii Shriver.

 • Sean Connery i Conan

  W sieci pojawiła się pogłoska, jakoby Sean Connery ( "Szukając siebie" ) miał znaleźć się w obsadzie filmu "King Conan: Crown of Iron". Wedle tych doniesień, słynny odwórca roli Jamesa Bonda miałby się na planie spotkać z Arnoldem Schwarzeneggerem ( "Terminator 3" ). Na razie decyzja o rozpoczęciu produkcji nie została jeszcze podjęta.