• Informacje na temat:

  arnold schwarzenegger romans

Artykuły na temat: arnold schwarzenegger romans
 • Arnold Schwarzenegger żałuje rozwodu?!

  Arnold Schwarzeneger (67 l.) zdobył się na osobiste wyznanie!

 • Arnold Schwarzenegger: To już definitywny koniec jego małżeństwa!

  Arnold Schwarzenegger (67 l.) i jego żona Maria Shriver (58 l.) już w grudniu otrzymają rozwód.

 • Miley Cyrus i Jared Leto mają romans?!

  Wokalistka ma za sobą dość burzliwy okres. Kilka miesięcy temu rozstała się z synem Arnolda Schwarzeneggera, który nie dochował jej wierności. Niedawno zakończyła też związek z modelką Victoria’s Secret, Stellą Maxwell. Teraz zagraniczne media spekulują na temat kolejnego romansu Miley Cyrus. Wedle doniesień, jej nowym obiektem westchnień jest... Jared Leto! "Byli ostatnio razem na...

 • Matka syna Schwarzeneggera przerwała milczenie

  Mildred Baena , była pomoc domowa i kochanka Arnolda Schwarzeneggera , postanowiła zabrać głos po ujawnieniu zdrad aktora. Matka kilkunastoletniego syna filmowego "Terminatora" opowiedziała swoją historię mediom.

 • Show-biznes bez zdrad i burzliwych romansów byłby niesamowicie nudny. Na szczęście polscy i zagraniczni celebryci znów nie zawodzą. Zobaczcie, kto w tym roku został ugodzony strzałą Amora!

 • Z kim jeszcze romansował?

  Po związku z pokojówką, z którego narodził się syn, Arnold Schwarzenegger ujawnił kolejny romans, jaki miał miejsce za plecami Marii Shriver.

 • Brigitte Nielsen: Z kim do łóżka?

  Duńska modelka i aktorka Brigitte Nielsen w opublikowanej właśnie autobiografii "You Only Get One Life" wspomina mężczyzn swojego życia. Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone, Sean Penn... Niezły zestaw!

Wideo na temat: arnold schwarzenegger romans
 • Terminator Genisys

  Akcja filmu rozgrywać się będzie na kilku płaszczyznach czasowych. Poznamy w nim przygody zarówno młodej Sary Connor (którą gra znana z "Gry o tron" Emilia Clarke), jak i jej dorosłego syna Johna (Jason Clarke).

 • Likwidator

  W "The Last Stand" Arnold Schwarzenegger wciela się w szeryfa Owensa, który porzucił służbę w policji w Las Vegas na rzecz sennego miasteczka Sommerton Junction po nieudanej operacji, w wyniku której jego partner został kaleką. Tymczasem w jego stronę zmierza szef kartelu narkotykowego, który uciekł z konwoju więźniów FBI i teraz swym niesamowicie szybkim samochodem, wraz z członkami swojego gangu i zakładnikiem chce przekroczyć granicę z Meksykiem. Jedyną przeszkodą na jego drodze jest...

 • Fish Tank

  Nagrodzony przez Jury festiwalu w Cannes 2009 film w reżyserii uhonorowanej Oscarem Andrei Arnold. Przejmująca opowieść o dorastaniu i walce o swoje marzenia. Mia ma 15 lat. Nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie potrzebuje nikogo. Jej silny charakter i agresywna postawa budzą strach rówieśników. Gdy jest sama - tańczy. I wierzy w to, że kiedyś spełni swoje marzenia. Pewnego dnia jej matka przyprowadza do domu tajemniczego mężczyznę o imieniu Connor. Jego nieoczekiwana obecność wzburzy...