• Informacje na temat:

  arnold schwarzenegger teraz wygląda

Artykuły na temat: arnold schwarzenegger teraz wygląda
 • Schwarzenegger nadal z Hollywood?

  Wygląda na to, że gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger, znany kiedyś jako kulturysta i aktor, nie zerwał na dobre z Hollywood. Według amerykańskiego tygodnika "Entertainment Weekly", odtwórca roli "Terminatora" zaangażowany jest w projekt filmu "I am Legend". Nie znajdzie się jednak w jego obsadzie, tylko został jego producentem.

 • Do niedawna słynny aktor Arnold Schwarzenegger na pytanie, czy zagrałby w kolejnej części "Terminatora", stanowczo odpowiadał, że nie. Wygląda na to, iż ostatnio zmienił jednak swoje nastawienie. Ku radości wielbicieli słynnego obrazu Jamesa Camerona, na to samo pytanie udzielił teraz odpowiedzi twierdzącej.

 • "Niezniszczalni 3": Najlepsza część serii?

  Jeśli wydawało wam się, że w pierwszej oraz drugiej części "Niezniszczalnych" widzieliście już wszystko i nic was nie będzie w stanie zaskoczyć, przyjmijcie wyzwanie rzucone przez twórców części trzeciej, która jest jeszcze bardziej dynamiczna, emocjonująca, dowcipna, i spektakularna!

 • "Ulubieńcy herosów"

  Gubernator Kalifornii i aktor-twardziel Arnold Schwarzenegger ponoć wykonuje codzienną dawkę ćwiczeń kulturystycznych w rytm ich muzyki, a do grona innych "celebrities" słuchających Kasabian zaliczają się ikony muzyki rockowej i alternatywnej: Roger Daltrey i Pete Townshend z The Who, Paul Weller, Bobbie Gillespie i Mani z Primal Scream oraz ustawowo nienawidzący innych zespołów Oasis. Kasabian

 • Najlepsze filmy s-f

  Prezentujemy listę 25. najważniejszych filmów i seriali science-fiction na przestrzeni ostatnich 25 lat.