• Informacje na temat:

  arnold schwarzenegger z matka

Artykuły na temat: arnold schwarzenegger z matka
 • Matka syna Schwarzeneggera przerwała milczenie

  Mildred Baena , była pomoc domowa i kochanka Arnolda Schwarzeneggera , postanowiła zabrać głos po ujawnieniu zdrad aktora. Matka kilkunastoletniego syna filmowego "Terminatora" opowiedziała swoją historię mediom.

 • Arnold Schwarzenegger: Cała filmografia w 6 minut!

  Podczas wizyty w programie "The Late Late Show With James Corden" Arnold Schwarzenegger dokonał kompresyjnego wyczynu odgrywając w 6 minut wszystkie swoje kinowe role!

 • Żona Schwarzeneggera przerwała milczenie

  W kilka godzin po publicznym przyznaniu się męża, Arnolda Schwarzeneggera , że jest ojcem dziecka ich pomocy domowej, Maria Shriver postanowiła zabrać głos. Zdradzona kobieta wypowiedziała się na temat cierpień, jakie przechodzi obecnie jako żona i matka.

 • Arnold Schwarzenegger na wideo-plakacie "Terminator: Genisys"

  Pojawił się animowany plakat filmu "Terminator: Genisys" z Arnoldem Schwarzeneggerem jako centralną postacią nietypowej zapowiedzi.

 • "Terminator: Genisys": Jest pierwszy zwiastun!

  Pojawił się pierwszy zwiastun piątej części "Terminatora". Obraz, noszący podtytuł "Genisys", trafi do kin w czerwcu 2015.

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • Arnolda Schwarzeneggera jako odtwórcę ról wojownika Conana i cyborga Terminatora znają miliony osób na świecie. Z pewnością niewielu wie jednak, że słynny Austriak pomaga młodzieży z ubogich rodzin. W poniedziałek, 28 sierpnia, wręczono mu za to nagrodę Boys Town. Wcześniej odebrali ją m.in. Matka Teresa z Kalkuty i koszykarz Michael Jordan.

 • Schwarzenegger jako "Cry Macho"

  Pierwszą kinową rolą Arnolda Schwarzeneggera po okresie gubernatorskim nie będzie najprawdopodobniej występ w kolejnej części "Terminatora", tylko udział w dramacie "Cry Macho" w reżyserii Brada Furmana ("The Lincoln Lawyer").

 • Linda Hamilton zagra w "Terminatorze 3"?!

  Linda Hamilton powtórzy swą rolę Sarah Connor w trzeciej części przeboju "Terminator" . Tę sensacyjną informację podał Arnold Schwarzenegger, który w filmie "Terminator 3" po raz trzeci wcieli się w cyborga T-800. Podobno aktorka zmieniła zdanie i, mimo wcześniejszych kategorycznych stwierdzeń, że w filmie nie wystąpi, chce jednak pojawić się w drugim sequelu przebojowej opowieści.

 • Terminator z dala od polityki!

  Arnold Schwarzenegger ( "Terminator 3: Bunt maszyn" ) niespodziewanie zrezygnował z zamiarów kandydowania na stanowisko gubernatora Kalifornii. Wiadomość nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez aktora, lecz fakt podjęcia takiej decyzji przez gwiazdora ujawnili jego doradcy polityczni. Ekranowy heros prawdopodobnie sam ogłosi wycofanie się z wyścigu o polityczne stanowisko podczas