• Informacje na temat:

  arnold schwarzenegger zona dzieci

Artykuły na temat: arnold schwarzenegger zona dzieci
 • Arnold Schwarzenegger: To już definitywny koniec jego małżeństwa!

  Arnold Schwarzenegger (67 l.) i jego żona Maria Shriver (58 l.) już w grudniu otrzymają rozwód.

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • 54-letnia Brigitte Nielsen urodziła piąte dziecko

  Raoula z małżeństwa z Raoulem Meyerem, które zakończyło się w 2005 roku... Aktorka była żoną m.in. Sylvestra Stallone i romansowała z Arnoldem Schwarzeneggerem (to z nim zdradzała Kaspera...

 • Nieślubne dziecko Schwarzeneggera

  "Los Angeles Times" pisze, że były gubernator amerykańskiego stanu Kalifornia, popularny aktor Arnold Schwarzenegger i jego żona Maria Shriver ogłosili separację po tym, jak artysta ujawnił, że jest ojcem dziecka jednej z kobiet pracujących w ich domu.

 • Żona Schwarzeneggera podjęła decyzję

  Pomimo ostatnich, druzgocących rewelacji na temat Arnolda Schwarzeneggera , jego żona, Maria Shriver , nie chce żywić urazy. Zdradzona kobieta tego samego oczekuje od czworga swoich dzieci.

 • Separacja Schwarzeneggera

  Były gubernator Kalifornii i znany hollywoodzki aktor Arnold Schwarzenegger i jego żona Maria Shriver ogłosili w poniedziałek, 9 maja, po 25. latach małżeństwa, separację.

 • Żona Schwarzeneggera przerwała milczenie

  W kilka godzin po publicznym przyznaniu się męża, Arnolda Schwarzeneggera , że jest ojcem dziecka ich pomocy domowej, Maria Shriver postanowiła zabrać głos. Zdradzona kobieta wypowiedziała się na temat cierpień, jakie przechodzi obecnie jako żona i matka.

 • Wyznania żony Schwarzeneggera

  Przez 14 lat małżeństwo Arnolda Schwarzeneggera i Marii Shriver, wywodzącej się ze słynnego rodu Kennedych, owiane było tajemnicą. Żadne z małżonków nie zdradzało sekretów życia rodzinnego. I oto niedawno w księgarniach amerykańskich pojawiła się autobiografia żony aktora "Dziesięć rzeczy, o których nie wiedziałam", która szybko stała się bestsellerem.

 • Schwarzenegger się rozwodzi

  Stało się: żona Arnolda Schwarzeneggera złożyła dokumenty rozwodowe. Para rozstanie się po 25 latach małżeństwa.

 • Schwarzenegger biznesmenem

  Arnold Schwarzenegger prowadzi rozmowy w sprawie występu w niezależnym thrillerze "Captive" - informuje serwis Deadline. Gwiazdor kina akcji miałby się w nim wcielić w postać porwanego dla okupu biznesmena.

Wideo na temat: arnold schwarzenegger zona dzieci
 • Schwarzenegger ujawnia romanse i nieślubne dziecko

  Podczas wizyty na noszącym jego imię wydziale politologii Uniwersytetu Południowej Kalifornii Arnold Schwarzenegger mówił o mającej wkrótce ukazać się w księgarniach swojej autobiografii. Były gubernator Kalifornii opisuje w niej pikantne szczegóły swojego życia - m.in. fakt, że zdradzał swoją żonę i miał dziecko z pokojówką (CNN Newsource/x-news).

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...