• Informacje na temat:

  arogancja

Artykuły na temat: arogancja
 • ...dzieci w sytuacji, gdy na świecie szaleje terroryzm, nienawiść, to wręcz arogancja! Ona woli skupić się na sobie, rozwoju osobistym, robieniu sztuki, czytaniu książek. Dziecko nie jest jej do niczego(...) płodzenie dzieci w dzisiejszych czasach to arogancja. Jest nas za dużo na planecie, na której sami doprowadziliśmy do niezłego bajzlu. I zanim trochę nie posprzątamy, powoływanie do życia nowych istot to...

 • Krzysztof Krauze: Prawdziwe historie

  "Gry uliczne", "Dług", "Mój Nikifor", "Plac Zbawiciela" - każdy film Krzysztofa Krauzego nie tylko zdobywał prestiżowe wyróżnienia, lecz także prowokował ważną społeczną debatę. Dziś, w wigilię, dotarła do nas informacja o śmierci reżysera.

 • Wpis Davida Wildsteina wywołał w internecie burzę. Do jego słów postanowił odnieść się sam Tomasz Lis!

 • Anne Hathaway: Uwielbiam patrzeć w gwiazdy

  Na ekrany polskich kin trafia nowa produkcja Christophera Nolana, twórcy tak znakomitych dzieł, jak "Incepcja", "Memento" czy "Mroczny rycerz". - On pokazuje bardzo ambitne teorie, z którymi nie każdy miałby odwagę się zmierzyć. A jednak robi to i odnosi sukces. To niesamowite, co osiągnął w tym filmie - mówi Anne Hathaway ("Alicja w Krainie Czarów", "Les misérables: Nędznicy"), grająca główną rolę w obrazie s-f "Interstellar".

 • Michael Mikołajczuk uważa, że z programu "Top Model" odpadł niesłusznie. Jak mówi, nie był arogancki, co zarzuciła mu Joanna Krupa, a jedynie... zbyt pewny siebie! - To przeważyło o tym, że opuściłem program - mówi model, dodając, że na co dzień jest "normalnym, spokojnym chłopakiem". W programie jednak nieco poniosły go emocje.

 • Talent, arogancja i urok osobisty

  Genialny aktor. Działa jak narkotyk! Andrzej Chyra przyznaje, że zawsze fascynowały go postaci straceńców i romantycznych łobuzów. Jego wzorem przez wiele lat był zaś Lee Marvin z filmu "Kasia Ballou".

 • W ostatnich miesiącach w Polsce głośno było o aktorce Barbarze Sienkiewicz i jej późnym macierzyństwie. Kobieta urodziła bliźnięta, mając 60 lat. Zdaniem Małgorzaty Ohme, jurorki programu "Aplauz aplauz", rodzenie dzieci w tak późnym wieku jest wysoce nieodpowiedzialne.

 • Moby: Gwiazdy rocka są nie do zniesienia

  Amerykański muzyk Moby zapowiedział, że nie będzie już współpracował z wielkimi gwiazdami ze względu na ich arogancję.

 • Elif

  ...odc. 410 Gonca i Serdar pobierają się. Arogancja Goncy wobec Erkuta sprawia, że mężczyzna postanawia rzucić pracę. Rodzina Emirolu świętuje zakończenie...

 • Hopkins krytykuje brytyjski teatr

  Anthony Hopkins ( "Milczenie owiec" , "Piętno" ) zaatakował brytyjskie środowisko teatralne za "pompatyczność i arogancję" i zapowiedział, że już nigdy nie wystąpi na londyńskiej scenie. Walijski aktor zyskał sławę już w latach 60., kiedy legendarny Lawrence Olivier przyjął go do National Theatre.

Zdjęcia na temat: arogancja
Wideo na temat: arogancja
 • Michael Mikołajczuk odpadł z "Top Model" przez arogancję

  Michael Mikołajczuk odpadł z programu "Top Model". Dlaczego nie zgadza się z decyzją jurorów? Joanna Krupa stwierdziła, że model jest arogantem. - Tak naprawdę taki nie jestem. Jestem normalnym chłopakiem, spokojnym. Trochę mnie emocje poniosły. Niesłusznie odpadłem. Myślałem, że będę dłużej w programie - wyjaśnił w "Dzień Dobry TVN". Czy jego mama uważa, że model jest zbyt pewny siebie? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Godzilla

  Zapierająca dech w piersiach reaktywacja historii kultowej Godzilli - postaci zrodzonej w wytwórni Toho. Tworzony z rozmachem film przygodowy, który pokazuje walkę najsławniejszego na świecie potwora przeciwko złym stworzeniom, które czerpią siłę z arogancji ludzkości wobec nauki i zagrażają światu.

 • Titanic

  10 kwietnia 1912. Przez dwie poprzednie dekady technologia regularnie karmiła nas swymi cudami i ludzie zaczęli wierzyć, że postęp nie zna granic. Cóż lepiej wyrażało przekonanie człowieka o panowaniu nad naturą niż pierwsza podróż "Titanica", największego i najbardziej luksusowego środka komunikacji, jaki kiedykolwiek zbudowano ludzkimi rękami ? Ale cztery dni później świat zmienił się na zawsze. Pierwsza podróż "statku marzeń" zakończyła się koszmarem przechodzącym wszelkie wyobrażenia....

Dyskusje na temat: arogancja