• Informacje na temat:

  artur barciś z żoną

Artykuły na temat: artur barciś z żoną
 • Artur Barciś: Całe serce dla innych!

  W serialu "Ranczo" Artur Barciś (60 l.) gra mało sympatycznego Czerepacha. Na szczęście nie tylko z tą postacią kojarzy się widzom.

 • Artur Barciś: Nie umiem kłamać

  Przebiegły, fałszywy i... zabawny. Taki jest grany przez niego Arkadiusz Czerepach w "Ranczu". Artur Barciś opowiada o tym, kto był pierwowzorem tej postaci i czy prywatnie coś go z nim łączy.

 • Artur Barciś wyrwał się ze szponów nałogu. Teraz bardzo dba o zdrowie!

  Artur Barciś (59 l.) ma na swoim koncie wiele kreacji aktorskich, ale wielu widzów pamięta go przede wszystkim z postaci Norka w „Miodowych latach”. W szczerym wywiadzie aktor opowiedział o swoich rolach oraz o podejściu do kwestii zdrowotnych.

 • Artur Barciś: Oświadczył się podczas pierwszej rozmowy!

  Nie marzył o roli na miarę Oscara. Wolał zbudować dom, posadzić drzewo oraz wychować syna...

 • Artur Barciś: Nawet nie wiem, ile mam pieniędzy

  Artur Barciś (62 l.) wyznał, że w jego rodzinie to żona trzyma pieczę nad finansami.

 • Artur Barciś: Syn, dom i drzewo

  Jest wspaniałym rozmówcą. Nie unika trudnych pytań. Nie lawiruje. Jest szczery, zabawny, a do tego czuje się spełniony. Oto cały Artur Barciś.

 • ...kina niezależnego OFFensiva we Wrocławiu. Często użycza swojego głosu do dubbingu. Od czasu do czasu zajmuje się reżyserią. Jego żoną jest montażystka filmowa Beata Dorota Barciś, z która ma syna...

 • Artur Barciś bez retuszu

  "Rozmowy bez retuszu" - obszerny wywiad, który z Arturem Barcisiem przeprowadziła pisarka, scenarzystka i aktorka Marzanna Graff, już w piątek trafi na półki księgarń. - To jest rozmowa z małym chłopcem - powiedział aktor.

 • Artur Barciś: Nawet nie wiem, ile mam pieniędzy!

  Ma na swoim koncie wiele charakterystycznych aktorskich kreacji, ale widzowie pamiętają go przede wszystkim z roli Norka w "Miodowych latach" i Arkadiusza Czerepacha w "Ranczu". Artur Barciś (61 l.) zdradza "Rewii", z jakimi kompleksami się rozprawił, za co kocha żonę Beatę i dlaczego nie ma głowy do załatwiania spraw w urzędzie.

 • Artur Barciś: Gra, sprząta, gotuje

  Można o nim powiedzieć krótko: niespotykanie miły człowiek. Uwielbia parki rozrywki oraz zna prosty i skuteczny sposób na długie i udane małżeństwo.

Zdjęcia na temat: artur barciś z żoną
Wideo na temat: artur barciś z żoną
 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Artur i zemsta Maltazara

  Kontynuacja wspaniałego filmu "Artur i Minimki". Fantastyczna animacja w reżyserii kultowego reżysera Luca Bessona ("Angel-A", "Piąty element", "Leon zawodowiec"). Budżet filmu wyniósł 65 milionów euro! Zbliża się koniec dziesiątej fazy księżyca i Artur przygotowuje się do ponownych odwiedzin krainy Minimków, w tym swojej ukochanej Selenii. Nagle mały pająk podrzuca do ręki chłopca ziarenko ryżu z napisem S.O.S. Nie ma wątpliwości - najwyższy czas udać się Minimkom na pomoc! Artur wyrusza w...