• Informacje na temat:

  artur bobek i anna mucha

Artykuły na temat: artur bobek i anna mucha
 • Anna Mucha w klubie go go!

  Anna Mucha jako Monika Milewska z "Prosto w serce" dla miłości zrobi wszystko. Poznaj szczegóły!

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Nowe wcielenie Filipa Bobka!

  W "Prosto w serce" Filip Bobek zagra 30-letniego Artura Sagowskiego. Jego bohater to... ideał bez skazy. Jest prezesem firmy Sagowski Development, a jednocześnie wybitnym kierowcą rajdowym. Od(...) towarzyskie odnotowują wydarzenia, które zaszczycił swoją obecnością, a portale plotkarskie dywagują na temat daty jego ślubu z Konstancją. Niespodziewane spotkanie z Moniką Milewską (Anna Mucha...

 • Mucha zakochana w Bobku

  Już w czwartek, 23 grudnia, zaraz po finałowym odcinku "Majki", na antenie telewizji TVN zadebiutuje nowa telenowela - "Prosto w serce".

 • Pani detektyw usidli Artura?

  Po wyjeździe Moniki (Anna Mucha) do Las Vegas Artur (Filip Bobek) zdecyduje się wynająć detektywa. Wybór padnie na Natalię (Marta Ścisłowicz), którą podsunie mu Andrzej Biernat (Piotr Machalica).

 • Anna Mucha: Ponosi ją w ringu

  Anna Mucha przyznaje, że w trakcie treningów bokserskich, na które uczęszcza w czasie realizacji serialu "Prosto w serce", czasem ponoszą ją emocje.

 • Artur w areszcie!

  W wyniku intrygi Sebastiana Zadwornego (Sambor Czarnota) Artur (Filip Bobek) zostanie zatrzymany przez policję pod zarzutem pobicia.

 • Filip Bobek: Po przejściach

  Rolą Marka Dobrzańskiego w serialu "BrzydUla" podbił serca milionów telewidzów. Teraz spróbuje zerwać z dotychczasowym wizerunkiem w nowej produkcji stacji TVN - "Prosto w serce" . - Doskonale wiem, co mnie czeka - zastrzega Filip Bobek.

 • Filip Bobek: Wiem, co mnie czeka

  Rolą Marka Dobrzańskiego w serialu "BrzydUla" podbił serca milionów telewidzów. Teraz spróbuje zerwać z dotychczasowym wizerunkiem w nowej produkcji stacji TVN - "Prosto w serce". - Doskonale wiem, co mnie czeka - zastrzega Filip Bobek.

 • Ulubieńcy widzów w nowych rolach

  Anna Mucha i Filip Bobek w opowieści o uczuciu, które pokonuje wszystkie przeszkody.

Zdjęcia na temat: artur bobek i anna mucha
Dyskusje na temat: artur bobek i anna mucha
 • Re: Artur Sagowski (Filip Bobek)

  Filip Bobek jest bardzo przystojny i utalentowany, a Anna Mucha bardzo dobrze gra.Moim zdaniem, a wiemy, że każdy ma własne zdanie, więc nikogo zdanie w żaden sposób nie meguję.

 • Re: Artur Sagowski (Filip Bobek)

  chcę jeszcze coś dodać o tym serialu, jest okej bardzo mi się podoba. Jak bym pracowała w tej firmie co Monika Milewska ( Anna Mucha ) to od razu bym się umówiła z jej szefem ( Filip Bobek ) . Co do Czarka to można się z niego uśmiać, zdecydowanie podoba mi się Artur Sagowski niż Czarek. W Każdą sobotę oglądam wszystkie odcinki, ciekawe jak się to skończy. Czy Artur się skapnie co jego

 • Re: Artur Sagowski (Filip Bobek)

  nasza wersja jest super w porównaniu z np. Jesteś moim życiem. Anna Mucha jest świetnie dobrana do tej roli, a Natalia Oreiro gra w tej telenoweli jak pomylona, w ogóle nie pasuje do charakteru bohaterki(...)chyba ktoś bardzo dawno oglądał oryginał. Ja zadałam sobie trud obejrzenia teraz tych parę odcinków i wcale się nie zgadzam, że Facundo Aranie nikt nie dorówna. Wręcz przeciwnie - jeśli Bobek nie

 • Re: Monika Milewska (Anna Mucha)

  Aktorka grająca Monikę jest niebywale ekspresyjna, żywiołowa,impulsywna ,a zarazem sprytna miła uczynna i taktowna.Jest uosobieniem sex-u a mimo to jest monogamistką. To Anna Mucha czyni ten film(...)/. Nie oceniam Jej urody i uroku osobistego,lecz Jej mistrzostwo aktorskie.Pan Bobek filmowy Artur -jest nieco młodzieńczy,ale jako aktor świetny.Monika jest rozbrajająca.Aż szkoda,że nie idą po dwa

 • Re: Monika Milewska (Anna Mucha)

  Aktorka grająca Monikę jest niebywale ekspresyjna, żywiołowa,impulsywna ,a zarazem sprytna miła uczynna i taktowna.Jest uosobieniem sex-u a mimo to jest monogamistką.To Anna Mucha czyni ten film(...)/.Nie oceniam Jej urody i uroku osobistego,lecz Jej mistrzostwo aktorskie.Pan Bobek filmowy Artur -jest nieco młodzieńczy,ale jako aktor świetny.Monika jest rozbrajająca.Aż szkoda,że nie idą po dwa

 • Re: Prosto w serce

  Monika (Anna Mucha) niech się nie zgodzi ponieważ fajniej będzie kiedy Artur (Filip Bobek) i Monika będą razem : 3

 • Re: Jak wam się podoba aktorka w kolorze...

  Monkia ( Anna Mucha) jest z zawodu bokserką, dzień wcześniej miała walkę i do swojej aktualnej pracy włożyła perukę, by jej szef się nie zorientował. Artur Sagowski ( Filip Bobek)

 • Re: Prosto w serce

  Monika (Anna Mucha) niech się nie zgodzi ponieważ fajniej będzie kiedy Artur (Filip Bobek) i Monika będą razem : 3 noo co Ty !! WOW ja tez tak myśle ... ;]szok