• Informacje na temat:

  artur boruc siostra

Artykuły na temat: artur boruc siostra
 • Dlaczego Artur Boruc oddał syna na wychowanie do wujka?

  Artur Boruc (36 l.) oklaskuje ośmioletniego syna na treningach. Ale nie zdecydował się zabrać go do siebie do Anglii. Dlaczego?

 • Artur Boruc walczy o syna! "Nie chce czekać z założonymi rękami"

  Artur Boruc (36 l.) nie odpuszcza i zrobi wszystko, by sąd przyznał mu opiekę nad synem Aleksandrem (8 l.). Na tę chwilę chłopcem opiekuje się rodzina byłej żony bramkarza. Czy wkrótce to się zmieni?

 • Sara Boruc u Kuby Wojewódzkiego. Zapytał ją o Annę Lewandowską. Odpowiedź?

  Sara Mannei-Boruc (32 l.) była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego (55 l.). Podczas rozmowy padały różne pytania: o jej strój, płytę, męża. Nie zabrakło również nawiązania do... Anny Lewandowskiej (30 l.). Wówczas żona Artura Boruca (38 l.) zaczęła tłumaczyć, że gdyby nie popularni partnerzy, to ich ukochane nie byłyby osobami, którymi są. Co na to żona Roberta Lewandowskiego (30 l.)?

 • Siostra świeżo upieczonej żony Artura Boruca również nie narzeka na brak pieniędzy!

 • Sara Boruc: "900 zł na zakupy to mało"

  Sara Boruc (30 l.) , która przyzwyczajona jest do luksusów, miałaby problem, by ubrać się za 900 zł.

 • Przykre zdarzenie na weselu siostry Boruca

  Jedna z bawiących się na przyjęciu weselnym kobieta, tańcząc, straciła równowagę i rozbiła głowę. Artur Boruc (29 l.) zawiózł poszkodowaną do szpitala.

 • Boruc przedstawił kochankę rodzinie

  ...29-letni Artur Boruc w sobotę był gościem na ślubie swojej młodszej siostry Katarzyny. Piłkarzowi Celticu Glasgow towarzyszyła nowa partnerka, 23-letnia Sara Mannei. Para wzbudziła większe zainteresowanie niż państwo młodzi.

 • Sara Mannei zostanie piosenkarką!?

  Żona Artura Boruca (34 l.), Sara Mannei (29 l.), marzy o karierze muzycznej. Chce podbić rynek!

 • Pomponik w pigułce!

  .... Chodzi o baleriny za 3 tys. złotych, które wcześniej upodobała sobie m.in. żona Artura Boruca. Złośliwi twierdzą, że dziennikarka nie mogła pozwolić sobie na obcasy z powodu wzrostu swojego partnera, który(...) zostać żoną księcia Karola. Poślubić miała go jej siostra, Sara, ale z niewiadomych przyczyn zrezygnowała. Z kolei w dniu ślubu Diany i Karola kobieta dowiedziała się, że jej przyszły małżonek ma romans...

 • Marta Kaczyńska ma nowego partnera. Tygodnik zdradził jego zawód

  ...i jej synem z małżeństwa z Arturem Borucem. Mimo że to przez bliskie kontakty Dubienieckiego z jego klientką (dla której wywalczył wysokie alimenty) drogi małżonków rozeszły się. - Czas goi rany(...) dzień nie tylko dla niej, ale przede wszystkim jej córki Martynki (9 l.), która sprawdzi swoje umiejętności jeździeckie. Nic dziwnego, że dziewczynce towarzyszy nie tylko mama i starsza siostra Ewa...

Wideo na temat: artur boruc siostra
 • Sara Mannei już lansuje siostry!

  Świeżo upieczona żona Artura Boruca najwyraźniej zapragnęła wkręcić do show-biznesu swoje dwie siostry. Na początek zabrała jej do "Dzień Dobry TVN", gdzie wspólnie opowiedziały, jak "ciężko pracują" przy tworzeniu modowego bloga! (Dzień Dobry TVN/x-newS)

 • Siostra twojej siostry

  Emily Blunt w niezależnej komedii pełnej pomyłek i nieporozumień, skrywanych uczuć i niewypowiedzianych pragnień. Iris i Hanna to siostry. Jack jest najlepszym przyjacielem Iris. Ta trójka niespodziewanie spędzi razem kilka dni w domku na odludziu. Kto kogo kocha? Kto coś udaje? Kto kim manipuluje? I kto chce się z kim przespać? Doskonale przyjęta na festiwalach w Sundance i w Toronto komedia Lynn Shelton, w której współcześni trzydziestolatkowie muszą pod wpływem zbiegu okoliczności zrzucić...

 • Siostra Mozarta

  Za każdym wielkim mężczyzną stoi wielka kobieta. Tym razem nie chodzi o typowe relacje damsko-męskie a o rodzeństwo Mozartów. Siostra Wolfganga Amadeusza Mozarta posiada niebanalny talent muzyczny. Dla swojego ojca jest jednak tylko siostrą swojego dużo zdolniejszego brata. A na domiar złego - jest kobietą. XVIII wiek, w którym umiejscowiona jest akcja, nie sprzyja emancypacji. Nannerl, jak zwykło się do niej mówić, próbuje odnaleźć się w czasach, w których przyszło jej żyć, ale...